Marta Zasępa

Wszystkie artykuły z tagiem: "Marta Zasępa" w serwisie fotopolis.pl:
Marta Zasępa "OO" - recenzja wystawy
11 kwietnia w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie odbył się wernisaż wystawy Marty Zasępy "OO". Prezentujemy zdjęcia z otwarcia oraz recenzję autorstwa Lidii Pańków. Wystawę można oglądać do 5 maja.
22 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
Pozostawiam dowolność interpretacji - wywiad z Martą Zasępą, autorką wystawy "OO"
Zachęcamy do lektury wywiadu z Martą Zasępą, autorką wystawy "OO", którą będzie można oglądać od 11 kwietnia do 5 maja w olsztyńskiej Galerii BWA.
27 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0
Prace Marty Zasępy w BWA w Olsztynie
Zapraszamy na wernisaż wystawy Marty Zasępy "OO", który odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia o godz. 18:00 w BWA w Olsztynie. Projekt "OO" to swoisty labirynt, w którym dźwięki, nieme filmy wideo, fotografie oraz symboliczne obrazy, prowadzą, sugerują, ale nie dają odpowiedzi.
19 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Oto foto" w klubokawiarni Lorelei w Warszawie
Zapraszamy na wystawę fotografii dzieci powstałych pod okiem Marty Zasępy w ramach programu "Scena Młodych". Zobaczymy na niej głównie portrety zrealizowane przez uczniów z klasy czwartej, piątej i szóstej SSP 26 w Warszawie. Wernisaż w środę, 10 marca w warszawskiej klubokawiarni Lorelei.
1 Mar 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Czerwony Namiot" w Galerii Luksfera
Warszawska Galeria Luksfera po wakacyjnej przerwie zaprasza na prezentację projektu "Czerwony Namiot". 11 września 2008 roku cztery młode fotografki: Ola Buczkowska, Iza Grzybowska, Roma Roman oraz Marta Zasępa pokażą swoje prace powstałe z osobistych doświadczeń swojej kobiecości.
5 Wrz 2008
Marta Sinior
0
Projekcje Zasępy i Buczkowskiej w Galerii Luksfera
Warszawska Galeria Luksfera zaprasza na projekcje multimedialne dwójki młodych fotografek: Marty Zasępy oraz Oli Buczkowskiej. Filmy artystek: "Aquabstract" i "Tribute to the Themersons" będzie można oglądać od 30 lipca do 3 sierpnia.
30 Lip 2008
Marta Sinior
0