"Wszystkie Dzieci Świata" - wystawa pokonkursowa w Warszawie

Warszawa jest kolejnym miastem, w którym będziemy mogli oglądać pokonkursową wystawę "Wszystkie Dzieci Świata". Zapraszamy na otwarcie do Galerii Schody, 3 grudnia na godz. 19:00.
fot. Michał Stec "U nas na wuefie"
3 grudnia w Galerii Schody w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy w ramach IIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2009. Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Fotografie przedstawiają dziecko we współczesnym świecie. Konkurs oraz następujące po nich wystawy odbywają się pod patronatem artystycznym Związku Polskich Artystów Fotografików oraz pod patronatem honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pana Bogdana Zdrojewskiego, Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka, Marszałka Woj. Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa oraz Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza. Galeria Schody w Warszawie jest partnerem projektu i jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie będzie można podziwiać wybrane przez jury najlepsze fotografie.

W konkursie udział wzięło 175 autorów, zgłoszono 632 prace (fotografie pojedyncze i zestawy zdjęć). Do wystawy zakwalifikowano 118 zdjęć 52 autorów. Grand Prix w konkursie zostało przyznane panu Michałowi Stecowi z Czechowic-Dziedzic, I nagrodę przyznano panu Davidowi Normingtonowi z Ciechanowa, II nagrodę - pani Elżbiecie Chodkiewicz- Przypkowskiej z Jędrzejowa, III nagrodę - panu Bartoszowi Krukowi z Morawicy.

Wszystkie Dzieci ŚwiataWystawa pokonkursowa
Wernisaż: 3.11, godz. 19:00
Termin: 4.11-22.12

Galeria Schody
ul. Nowy Świat 39
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4