"Wszystkie Dzieci Świata" - wystawa pokonkursowa w Warszawie

Warszawa jest kolejnym miastem, w którym będziemy mogli oglądać pokonkursową wystawę "Wszystkie Dzieci Świata". Zapraszamy na otwarcie do Galerii Schody, 3 grudnia na godz. 19:00.
fot. Michał Stec "U nas na wuefie"
3 grudnia w Galerii Schody w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy w ramach IIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2009. Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Fotografie przedstawiają dziecko we współczesnym świecie. Konkurs oraz następujące po nich wystawy odbywają się pod patronatem artystycznym Związku Polskich Artystów Fotografików oraz pod patronatem honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pana Bogdana Zdrojewskiego, Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka, Marszałka Woj. Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa oraz Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza. Galeria Schody w Warszawie jest partnerem projektu i jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie będzie można podziwiać wybrane przez jury najlepsze fotografie.

W konkursie udział wzięło 175 autorów, zgłoszono 632 prace (fotografie pojedyncze i zestawy zdjęć). Do wystawy zakwalifikowano 118 zdjęć 52 autorów. Grand Prix w konkursie zostało przyznane panu Michałowi Stecowi z Czechowic-Dziedzic, I nagrodę przyznano panu Davidowi Normingtonowi z Ciechanowa, II nagrodę - pani Elżbiecie Chodkiewicz- Przypkowskiej z Jędrzejowa, III nagrodę - panu Bartoszowi Krukowi z Morawicy.

Wszystkie Dzieci ŚwiataWystawa pokonkursowa
Wernisaż: 3.11, godz. 19:00
Termin: 4.11-22.12

Galeria Schody
ul. Nowy Świat 39
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1