"Wszystkie Dzieci Świata" - wystawa pokonkursowa w Warszawie

Warszawa jest kolejnym miastem, w którym będziemy mogli oglądać pokonkursową wystawę "Wszystkie Dzieci Świata". Zapraszamy na otwarcie do Galerii Schody, 3 grudnia na godz. 19:00.
fot. Michał Stec "U nas na wuefie"
3 grudnia w Galerii Schody w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy w ramach IIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2009. Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Fotografie przedstawiają dziecko we współczesnym świecie. Konkurs oraz następujące po nich wystawy odbywają się pod patronatem artystycznym Związku Polskich Artystów Fotografików oraz pod patronatem honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pana Bogdana Zdrojewskiego, Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka, Marszałka Woj. Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa oraz Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza. Galeria Schody w Warszawie jest partnerem projektu i jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie będzie można podziwiać wybrane przez jury najlepsze fotografie.

W konkursie udział wzięło 175 autorów, zgłoszono 632 prace (fotografie pojedyncze i zestawy zdjęć). Do wystawy zakwalifikowano 118 zdjęć 52 autorów. Grand Prix w konkursie zostało przyznane panu Michałowi Stecowi z Czechowic-Dziedzic, I nagrodę przyznano panu Davidowi Normingtonowi z Ciechanowa, II nagrodę - pani Elżbiecie Chodkiewicz- Przypkowskiej z Jędrzejowa, III nagrodę - panu Bartoszowi Krukowi z Morawicy.

Wszystkie Dzieci ŚwiataWystawa pokonkursowa
Wernisaż: 3.11, godz. 19:00
Termin: 4.11-22.12

Galeria Schody
ul. Nowy Świat 39
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13