"Wszystkie Dzieci Świata" - wystawa pokonkursowa w Warszawie

Warszawa jest kolejnym miastem, w którym będziemy mogli oglądać pokonkursową wystawę "Wszystkie Dzieci Świata". Zapraszamy na otwarcie do Galerii Schody, 3 grudnia na godz. 19:00.
fot. Michał Stec "U nas na wuefie"
3 grudnia w Galerii Schody w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy w ramach IIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2009. Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Fotografie przedstawiają dziecko we współczesnym świecie. Konkurs oraz następujące po nich wystawy odbywają się pod patronatem artystycznym Związku Polskich Artystów Fotografików oraz pod patronatem honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pana Bogdana Zdrojewskiego, Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka, Marszałka Woj. Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa oraz Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza. Galeria Schody w Warszawie jest partnerem projektu i jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie będzie można podziwiać wybrane przez jury najlepsze fotografie.

W konkursie udział wzięło 175 autorów, zgłoszono 632 prace (fotografie pojedyncze i zestawy zdjęć). Do wystawy zakwalifikowano 118 zdjęć 52 autorów. Grand Prix w konkursie zostało przyznane panu Michałowi Stecowi z Czechowic-Dziedzic, I nagrodę przyznano panu Davidowi Normingtonowi z Ciechanowa, II nagrodę - pani Elżbiecie Chodkiewicz- Przypkowskiej z Jędrzejowa, III nagrodę - panu Bartoszowi Krukowi z Morawicy.

Wszystkie Dzieci ŚwiataWystawa pokonkursowa
Wernisaż: 3.11, godz. 19:00
Termin: 4.11-22.12

Galeria Schody
ul. Nowy Świat 39
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1R - pierwsze wrażenia (Photokina 2018)
26 Wrz 2018
#Photokina2018 Wczoraj Panasonic ogłosił prawdziwą fotograficzną bombę - nowy pełnoklatkowy system z dwoma profesjonalnymi bezlusterkowcami. Dziś natomiast mogliśmy zobaczyć, jak w rzeczywistości prezentuje się model S1R - prawdziwa bestia z 47 Mp matrycą.
0
Fujifilm GFX 50R - pierwsze wrażenia
26 Wrz 2018
Drugi w systemie średnioformatowy aparat ma być bardziej mobilną wersją modelu GFX 50S. W nasze ręce trafił właśnie egzemplarz przedprodukcyjny. Oto nasze pierwsze wnioski.
1
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0