TIFF Open 2023 - pokaż swoje zdjęcia na Biennale Fotografii we Wrocławiu

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Grudzień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeszcze tylko do 15 grudnia 2022 roku można zgłaszać prace do konkursu TIFF open. Autorzy najlepszych cykli zaprezentują swoje prace na Biennale Fotografii TIFF jesienią 2023 roku.

Wydarzenie TIFF Open adresowane jest do twórców działających na terenie Polski, jak i państw zagranicznych, wykorzystujących medium fotografii - studentów i absolwentów szkół artystycznych, amatorów i freelancerów, początkujących twórców, jak i doświadczonych, mających już dokonania na branżowej scenie.

W konkursie przyjmowane są prace nawiązujące do hasła przewodniego „Zapatrzenie - Przyjemność Obrazu” rozumianego jako zagadnienie struktury obrazu oraz wynikającej z niego przyjemności - zarówno pod względem treści, jak i formuły ich wykonania.

TIFF Open - jak aplikować?

Cykle zdjęć można zgłaszać do 2 kategorii: projekty wystawiane w przestrzeni galeryjnej oraz przestrzeni miejskiej. Zgłoszenia zawierające paczki zdjęć (max. do 15 MB) przyjmowane są do 15 grudnia 2022 roku do godz. 23:59 za pośrednictwem formularza online.

Zwycięzcy pokażą swoje wystawy podczas przyszłorocznego Biennale Fotografii TIFF

Kapituła wybierze 3 cykle, a ich autorzy zostaną zaproszeni do współtworzenia własnych indywidualnych wystaw w ramach Biennale Fotografii TIFF, który potrwa od 8 września do 8 października 2023 roku. Ponadto, wyłonione zostanie również 10 twórców, których prace zaprezentowane zostaną podczas specjalnego slideshowu w trakcie trwania wydarzenia.

W Jury zasiadają: Ewa Budnik, Max Radawski, Monika Muszyńska.

TIFF Open - o projekcie

TIFF Open to otwarty konkurs międzynarodowego biennale fotografii TIFF Festival dedykowany twórcom wykorzystującym medium fotografii. Jak co roku poszukujemy nieszablonowego, autorskiego spojrzenia, świeżych i oryginalnych pomysłów na projekty fotograficzne.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie tiff.wroc.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Coraz więcej atrakcji na zlocie #ObrazyPodlasia. Weź udział spotkaniu nad Biebrzą!
Coraz więcej atrakcji na zlocie #ObrazyPodlasia. Weź udział spotkaniu nad Biebrzą!
Trwają zapisy na zlot miłośników fotografii, wideo i obserwatorów przyrody pod hasłem #ObrazyPodlasia. Organizatorzy informują o kolejnych ciekawych atrakcjach, które czekają na uczestników.
0
Najnowszy sprzęt oraz liczne wykłady i warsztaty - już jutro startują targi foto-wideo EXPOzycja 2023
Najnowszy sprzęt oraz liczne wykłady i warsztaty - już jutro startują targi foto-wideo EXPOzycja...
Foto-Plus zaprasza na kolejną, piątą już edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w Małopolsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania...
10
Fotografujesz otworkiem? Pokaz swoje zdjęcia na Ogólnopolskim Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO 2023
Fotografujesz otworkiem? Pokaz swoje zdjęcia na Ogólnopolskim Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO...
Jesienią tego roku śląskie galerie sztuki po raz kolejny zapełnią się pracami wykonanymi tą szczególną techniką. Nabór prac do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)