TIFF Open 2023 - pokaż swoje zdjęcia na Biennale Fotografii we Wrocławiu

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Grudzień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeszcze tylko do 15 grudnia 2022 roku można zgłaszać prace do konkursu TIFF open. Autorzy najlepszych cykli zaprezentują swoje prace na Biennale Fotografii TIFF jesienią 2023 roku.

Wydarzenie TIFF Open adresowane jest do twórców działających na terenie Polski, jak i państw zagranicznych, wykorzystujących medium fotografii - studentów i absolwentów szkół artystycznych, amatorów i freelancerów, początkujących twórców, jak i doświadczonych, mających już dokonania na branżowej scenie.

W konkursie przyjmowane są prace nawiązujące do hasła przewodniego „Zapatrzenie - Przyjemność Obrazu” rozumianego jako zagadnienie struktury obrazu oraz wynikającej z niego przyjemności - zarówno pod względem treści, jak i formuły ich wykonania.

TIFF Open - jak aplikować?

Cykle zdjęć można zgłaszać do 2 kategorii: projekty wystawiane w przestrzeni galeryjnej oraz przestrzeni miejskiej. Zgłoszenia zawierające paczki zdjęć (max. do 15 MB) przyjmowane są do 15 grudnia 2022 roku do godz. 23:59 za pośrednictwem formularza online.

Zwycięzcy pokażą swoje wystawy podczas przyszłorocznego Biennale Fotografii TIFF

Kapituła wybierze 3 cykle, a ich autorzy zostaną zaproszeni do współtworzenia własnych indywidualnych wystaw w ramach Biennale Fotografii TIFF, który potrwa od 8 września do 8 października 2023 roku. Ponadto, wyłonione zostanie również 10 twórców, których prace zaprezentowane zostaną podczas specjalnego slideshowu w trakcie trwania wydarzenia.

W Jury zasiadają: Ewa Budnik, Max Radawski, Monika Muszyńska.

TIFF Open - o projekcie

TIFF Open to otwarty konkurs międzynarodowego biennale fotografii TIFF Festival dedykowany twórcom wykorzystującym medium fotografii. Jak co roku poszukujemy nieszablonowego, autorskiego spojrzenia, świeżych i oryginalnych pomysłów na projekty fotograficzne.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie tiff.wroc.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Spotkanie z Kacprem Kowalskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Kacprem Kowalskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Decydujący moment”. Tym razem jego bohaterem będzie Kacper Kowalski - fotograf specjalizujący się w fotografowaniu z lotu ptaka, jeden ze...
6
Ciągi projekcyjne - obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki w Galerii Studio. To pierwsza taka wystawa w Warszawie
Ciągi projekcyjne - obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki w Galerii Studio. To pierwsza taka...
Galeria Studio zaprasza na pierwszą tak dużą przekrojową wystawę twórczości Zygmunta Rytki Prezentowaną w Warszawie. Dwa piętra galerii wypełni kilkanaście autorskich cykli, mało znane...
6
Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun
Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun
Cyfrowe.pl wraz z marką Canon zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Pimp My Channel. Pokaż kulisy swojej pracy i zgarnij sprzęt wideo znanych marek.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)