TIFF Open 2023 - pokaż swoje zdjęcia na Biennale Fotografii we Wrocławiu

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Grudzień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeszcze tylko do 15 grudnia 2022 roku można zgłaszać prace do konkursu TIFF open. Autorzy najlepszych cykli zaprezentują swoje prace na Biennale Fotografii TIFF jesienią 2023 roku.

Wydarzenie TIFF Open adresowane jest do twórców działających na terenie Polski, jak i państw zagranicznych, wykorzystujących medium fotografii - studentów i absolwentów szkół artystycznych, amatorów i freelancerów, początkujących twórców, jak i doświadczonych, mających już dokonania na branżowej scenie.

W konkursie przyjmowane są prace nawiązujące do hasła przewodniego „Zapatrzenie - Przyjemność Obrazu” rozumianego jako zagadnienie struktury obrazu oraz wynikającej z niego przyjemności - zarówno pod względem treści, jak i formuły ich wykonania.

TIFF Open - jak aplikować?

Cykle zdjęć można zgłaszać do 2 kategorii: projekty wystawiane w przestrzeni galeryjnej oraz przestrzeni miejskiej. Zgłoszenia zawierające paczki zdjęć (max. do 15 MB) przyjmowane są do 15 grudnia 2022 roku do godz. 23:59 za pośrednictwem formularza online.

Zwycięzcy pokażą swoje wystawy podczas przyszłorocznego Biennale Fotografii TIFF

Kapituła wybierze 3 cykle, a ich autorzy zostaną zaproszeni do współtworzenia własnych indywidualnych wystaw w ramach Biennale Fotografii TIFF, który potrwa od 8 września do 8 października 2023 roku. Ponadto, wyłonione zostanie również 10 twórców, których prace zaprezentowane zostaną podczas specjalnego slideshowu w trakcie trwania wydarzenia.

W Jury zasiadają: Ewa Budnik, Max Radawski, Monika Muszyńska.

TIFF Open - o projekcie

TIFF Open to otwarty konkurs międzynarodowego biennale fotografii TIFF Festival dedykowany twórcom wykorzystującym medium fotografii. Jak co roku poszukujemy nieszablonowego, autorskiego spojrzenia, świeżych i oryginalnych pomysłów na projekty fotograficzne.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie tiff.wroc.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)