“Natychmiastowy Rabat Lato 2022” - ruszyła promocja na aparaty i obiektywy Nikon

Autor:

27 Maj 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

W ramach nowej promocji można kupić sprzęt fotograficzny marki Nikon nawet 1860 zł taniej. W ofercie “Natychmiastowy Rabat Lato 2022” znalazły się korpusy systemu Z oraz obiektywy do bezlusterkowców i lustrzanek

Na zbliżający się początek lata, firma Nikon przygotowała atrakcyjną ofertę natychmiastowych rabatów. Promocja skierowana jest do fotografów, filmowców i twórców treści, do hobbystów i profesjonalistów. Osoby, które zdecydują się z niej skorzystać, mogą zaoszczędzić nawet do 1860 zł przy zakupie wybranych produktów. Rabaty są naliczane automatycznie podczas zakupu sprzętu.

Na promocyjnej liście znalazły się bezlusterkowe korpusy Nikon Z 7II, Nikon Z 6II, Nikon Z 5 oraz Nikon Z fc w różnych wersjach kolorystycznych, a także zestawy. Długa lista obejmuje także obiektywy do systemu Nikon Z oraz modele lustrzankowe AF-S.

Do kiedy trwa promocja na sprzęt fotograficzny marki Nikon

Promocja trwa od 27.05.2022 do 18.07.2022 lub do wyczerpania zapasów. Zakupu można dokonać u wybranych sprzedawców detalicznych oraz w sklepie internetowym Nikon.

Pełną listę produktów objętych promocją, a także regulamin i warunki skorzystania z promocji „Natychmiastowy Rabat Lato 2022” można znaleźć pod adresem www.nikon.pl/promocje.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Coraz więcej atrakcji na zlocie #ObrazyPodlasia. Weź udział spotkaniu nad Biebrzą!
Coraz więcej atrakcji na zlocie #ObrazyPodlasia. Weź udział spotkaniu nad Biebrzą!
Trwają zapisy na zlot miłośników fotografii, wideo i obserwatorów przyrody pod hasłem #ObrazyPodlasia. Organizatorzy informują o kolejnych ciekawych atrakcjach, które czekają na uczestników.
4
Najnowszy sprzęt oraz liczne wykłady i warsztaty - już jutro startują targi foto-wideo EXPOzycja 2023
Najnowszy sprzęt oraz liczne wykłady i warsztaty - już jutro startują targi foto-wideo EXPOzycja...
Foto-Plus zaprasza na kolejną, piątą już edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w Małopolsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania...
10
Fotografujesz otworkiem? Pokaz swoje zdjęcia na Ogólnopolskim Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO 2023
Fotografujesz otworkiem? Pokaz swoje zdjęcia na Ogólnopolskim Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO...
Jesienią tego roku śląskie galerie sztuki po raz kolejny zapełnią się pracami wykonanymi tą szczególną techniką. Nabór prac do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii...
7
Powiązane artykuły