Przetestuj i wygraj obiektyw Samyang AF do Sony E - poznaliśmy finalistów

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Czerwiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Na początku czerwca ruszyliśmy z nowym konkursem, w ramach którego 3 czytelników będzie miało okazję przez tydzień testować i zrecenzować obiektywy Samyang AF do aparatów Sony E. Autor najlepszego testu wygra obiektyw Samyang AF 35 mm f/1.8.

W ramach pierwszego etapu konkursu „Przetestuj i wygraj obiektyw Samyang AF do Sony E” do 27 czerwca zbieraliśmy Wasze aplikacje, zawierające propozycje tego w jakich okolicznościach zamierzacie testować sprzęt i dlaczego to właśnie Wy powinniście zostać wybrani do napisania recenzji.

Po obradach jury, wybraliśmy trójkę uczestników, którzy w najbliższych tygodniach będą mieli okazję testować obiektywy Samyang.

Nazwiska osób wybranych do finału konkursu

Finalistami konkursu "Przetestuj i wygraj obiektyw Samyang AF do Sony E" zostali:

Do wygrania Samyang AF 35 mm f/1.8 FE

Konkursowe prace będziemy publikować cyklicznie do 30 lipca. Zwycięzcę wyłonimy 5 sierpnia. Autor najlepszej recenzji otrzyma na własność model Samyang AF 35 mm f/1.8 FE o wartości 1599 zł, który przyda się zarówno do fotografii ulicznej, reportażowej, szerokiego portretu, jak i do codziennego fotografowania. To w końcu jedna z najbardziej uniwersalnych ogniskowych.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Obiektywy biorące udział w akcji:

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Sony startuje z kolejnymi świetnymi promocjami. W najnowszym zimowym cashbacku do 15 stycznia kupisz ponad 40 aparatów i obiektywów z dużymi upustami. 
17
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu organizowanego przez magazyn ViVA! Najlepsze zdjęcia w pięciu kategoriach wybiorą m.in. Ryszard Horowitz, Gosia Baczyńska, Marlena Bielińska...
13
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Pasjonujesz się lub zajmujesz zawodowo geologią, a przy tym fotografujesz lub filmujesz? Nie przegap Konkursu Ministra Klimatu i Środowiska „Geologia w obiektywie 2021”. Na zwycięzców czekają...
19
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)