Promocja

Teraz w Sony połączysz aż trzy promocje - obiektywy taniej nawet do 2000 zł!

0

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Maj 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Chcesz kupić obiektyw Sony? Do końca czerwca możesz skorzystać z wyjątkowej okazji i połączyć ze sobą trzy promocje, zyskując nawet 2 tysiące złotych.

Wraz z przyjściem ciepłych dni w Sony zrobiło się naprawdę gorąco! Do końca czerwca klienci mają szansę skorzystać z kumulacji promocji -  Stare na Nowe, Cashback i Cashback na obiektywy. Wszystkie te promocje łączą się - zebraliśmy je dla Was w poniższej tabeli. Ponadto w określonych terminach pojawiają się dodatkowe promocje, które także łączą się, więc warto na bieżąco śledzić aktualne rabaty.

Do końca czerwca Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS można kupić z rabatem 1350 zł. Ten obiektyw idealnie sprawdzi się w czasie letnich wypadów za miasto. Zacznij fotografować zwierzęta w ich naturalnym otoczeniu. Lato to także czas wielu pokazów lotniczych, zatem warto pomyśleć o tym teleobiektywie.

Zdjęcie wykonane obiektywem Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS

Także Sony FE 24-105 mm F4 G OSS ma wyjątkowo atrakcyjną cenę - kupując go teraz zaoszczędzimy aż 1500 zł. Jeśli chcesz podróżować lekko i wygodnie z jednym obiektywem to będzie idealny wybór. Wykorzystaj zalety pełnej klatki z jednym uniwersalnym zoomem.

Zdjęcie wykonane obiektywem Sony FE 24-105 mm F4 G OSS

Dla zainteresowanych lekkim bagażem proponujemy obiektyw Sony E 70-350 mm f/4.5-6.3 G OSS, który do końca czerwca można kupić o 875 zł taniej. Jest to niewielki obiektyw do aparatów z serii A6XXX , który po przeliczeniu dla aparatów pełnoklatkowych da nam zakres kątów widzenia odpowiadający ogniskowym od 105 do 525 mm. Dodatkowym atutem i bardzo przydatną cechą jest optyczna stabilizacja obrazu.

Zdjęcie wykonane obiektywem Sony E 70-350 mm f/4.5-6.3 G OSS

Nie zapominajmy, że lato to również sezon ślubów i plenerowych spotkań rodzinnych, koncertów. Warto uwiecznić najpiękniejsze wspomnienia w najwyższej jakości obiektywem Sony FE 135 mm F1.8 GM, teraz tańszym o 1350 zł. Przepięknie rozmywa tło, co przydaje się nie tylko przy ujęciach portretowych.

Zdjęcie wykonane obiektywem Sony FE 135 mm F1.8 GM

Wiosenne promocje Sony - wykaz zniżek na obiektywy

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z kumulacji trzech promocji Cashback, Cashback obiektywy i Stare na nowe, należy dokonać zakupu sprzętu w sklepie biorącym udział w akcji promocyjnej (lista poniżej) w okresie obowiązywania wszystkich trzech promocji tj. do 30.06.2021. Promocja Stare na nowe obowiązuje do 30.06.2021, Cashback do 31.07.2021, a Cashback obiektywy aż do 21 marca 2022 roku. W celu skorzystania z promocji Cashback należy zarejestrować zakup na stronie https://www.sony.pl/cashback.

Promocje i rabaty okresowe udzielane będą w momencie zakupu. W przypadku promocji Stare na nowe, do odbioru rabatu upoważnia nas oddanie dowolnego obiektywu w rozliczeniu. Więcej informacji i regulaminy promocji na stronach dealerów.

Lista sklepów biorących udział w promocji:

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Fundacja Archeologia Fotografii rusza z wystawą „Karuzela" Harry’ego Weinberga, który w latach 1966-1973 zrealizował fotoreportaże i zdjęcia do ok. 200 artykułów...
0
1
Przetestuj i wygraj obiektyw Samyang AF do Sony E - ruszamy z nowym konkursem
Przetestuj i wygraj obiektyw Samyang AF do Sony E - ruszamy z nowym konkursem
Wraz z Focus Nordic i marką Samyang startujemy z kolejnym konkursem, w którym możecie wygrać ciekawy sprzęt fotograficzny. Tym razem zadanie polega na zrecenzowaniu 2...
0
0
W czwartek zaćmienie Słońca. Gdzie, kiedy i jak je obserwować?
W czwartek zaćmienie Słońca. Gdzie, kiedy i jak je obserwować?
Po 6 latach znowu zobaczymy zaćmienie Słońca z Polski. W czwartek, 10 czerwca dojdzie do zjawiska zaćmienia obrączkowego, ale z terytorium naszego kraju będziemy mogli obserwować tylko płytkie...
0
0
Powiązane artykuły