Zamroź ruch zimą i wygraj statyw Tokina

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Luty 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Tokina rusza z konkursem „Ruch zimową porą”, w którym możecie wygrać statyw fotograficzny.

Materiał partnera

„Zima to idealny czas na kreatywne spędzenie czasu z aparatem w ręku. Piękne zimowe scenerie, otulone sypiącym śniegiem, pozwalają uchwycić magiczne kadry, które na długo pozostaną w pamięci. Zima jest również porą roku, kiedy chętnie uprawiamy różne aktywności fizyczne, w otoczeniu natury oraz krajobrazu przykrytego białym puchem. Dzięki tej wyjątkowej aurze jesteśmy w stanie sfotografować sytuacje, których nie możemy uchwycić w innych miesiącach. Jak sprawić, aby ten widok pozostał z nami na dłużej? Weź swój aparat do ręki i zamroź obraz w swoim obiektywie!” - tymi słowami organizatorzy zachęcają nas do wzięcia udziału w nowym konkursie.

„Ruch zimową porą” - jak aplikować?

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 28 lutego 2021 roku przesłać do trzech zdjęć w formacie JPEG za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie organizatora.

Konkurs ma charakter otwarty i polega na przesłaniu wybranych przez uczestnika zdjęć przedstawiających zamrożony ruch w scenerii zimowej. Nagrodą w konkursie "Ruch zimową porą” jest statyw marki Tokina.

Masz realny wpływ na wyniki konkursu!

Twój udział w konkursie nie kończy się na przesłaniu prac! Po terminie nadsyłania prac poprosimy Cię o głosowanie w celu wyłonienia zwycięzcy. Każdy głos ma znaczenie! Możesz dzielić się ze znajomymi stroną konkursową i zachęcać do głosowania.

Głosowanie odbędzie się w dniach 1-3 marca 2021 roku, natomiast zwycięzcy wyłonieni zostaną 8 marca.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie next77.pl.

(fot. okładkowa: Alexander Popow / unsplash.com)

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
19
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły