Zamroź ruch zimą i wygraj statyw Tokina

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Luty 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Tokina rusza z konkursem „Ruch zimową porą”, w którym możecie wygrać statyw fotograficzny.

Materiał partnera

„Zima to idealny czas na kreatywne spędzenie czasu z aparatem w ręku. Piękne zimowe scenerie, otulone sypiącym śniegiem, pozwalają uchwycić magiczne kadry, które na długo pozostaną w pamięci. Zima jest również porą roku, kiedy chętnie uprawiamy różne aktywności fizyczne, w otoczeniu natury oraz krajobrazu przykrytego białym puchem. Dzięki tej wyjątkowej aurze jesteśmy w stanie sfotografować sytuacje, których nie możemy uchwycić w innych miesiącach. Jak sprawić, aby ten widok pozostał z nami na dłużej? Weź swój aparat do ręki i zamroź obraz w swoim obiektywie!” - tymi słowami organizatorzy zachęcają nas do wzięcia udziału w nowym konkursie.

„Ruch zimową porą” - jak aplikować?

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 28 lutego 2021 roku przesłać do trzech zdjęć w formacie JPEG za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie organizatora.

Konkurs ma charakter otwarty i polega na przesłaniu wybranych przez uczestnika zdjęć przedstawiających zamrożony ruch w scenerii zimowej. Nagrodą w konkursie "Ruch zimową porą” jest statyw marki Tokina.

Masz realny wpływ na wyniki konkursu!

Twój udział w konkursie nie kończy się na przesłaniu prac! Po terminie nadsyłania prac poprosimy Cię o głosowanie w celu wyłonienia zwycięzcy. Każdy głos ma znaczenie! Możesz dzielić się ze znajomymi stroną konkursową i zachęcać do głosowania.

Głosowanie odbędzie się w dniach 1-3 marca 2021 roku, natomiast zwycięzcy wyłonieni zostaną 8 marca.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie next77.pl.

(fot. okładkowa: Alexander Popow / unsplash.com)

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Japońskie Stowarzyszenie Artystów przyznało słynnemu fotografowi nagrodę Praemium Imperiale. Za swoją twórczość 77-letni Sebastião Salgado otrzyma 15 milionów jenów, czyli ponad 500 000 zł.
0
Galeria Rynek 30 - nowa przestrzeń dla twórców związanych z Warszawą. Na start projekt o nieznanej historii Kampinosu
Galeria Rynek 30 - nowa przestrzeń dla twórców związanych z Warszawą. Na start projekt o nieznanej...
W Muzeum Warszawy powstaje nowe miejsce dla młodych artystek i artystów, podejmujących w twórczości tematy aktualne i istotne dla społeczności miasta. Pierwsza...
8
Spotkanie z Zuzą Krajewską i Jakubem Skrzywankiem
Spotkanie z Zuzą Krajewską i Jakubem Skrzywankiem
Wszyscy Jesteśmy Fotografami zaprasza na drugie spotkanie w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 4”. Twórcy porozmawiają o swoim...
6
Powiązane artykuły