Podstawy Fotografii Sportowej w Studio - warsztaty z Łukaszem Skwiotem

0

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Luty 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Next77 oficjalny dystrybutor produktów Quadralite zaprasza na warsztaty Podstawy Fotografii Sportowej w Studio, które poprowadzi Łukasz Skwiot, fotograf sportowy z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Podczas 4 godzinnego spotkania uczestnicy poznają kulisy pracy doświadczonego fotografa sportowego na przykładzie współpracy z takimi sportowcami jak Robert Lewandowski, Tai Woffinden czy Marcin Tybura. Dowiedzą się, jak wykonywać zdjęcia przedstawiające emocje, nauczą się zwracać uwagę na detale, zrozumieją specyfikę działania oświetlenia studyjnego oraz opanują wykorzystywanie lamp i modyfikatorów światła.

Jak zapisać się na szkolenie?

Warsztaty Podstawy Fotografii Sportowej w Studio odbędą się 21 lutego 2021 w godz. 10:00-14:00 w formule online. Zgłoszenia przyjmowane są przez platformę Evenea. Pod tym linkiem można też znaleźć więcej szczegółów na temat spotkania. Koszt uczestnictwa wynosi 295 zł.

Szkolenie będzie prowadzone na platformie Zoom. Każdy uczestnik otrzyma link z zaproszeniem na spotkanie. Podczas zajęć wykorzystywane będą lampy, modyfikatory światła oraz akcesoria marki Quadralite.

Po zakończeniu każdy z uczestników otrzyma certyfikat w wersji PDF na swojego maila.

Łukasz Skwiot - kim jest prowadzący warsztaty?

Łukasz Skwiot to doświadczony fotograf sportowy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Jeden z 5 Polaków, którzy zostali oficjalnymi ambasadorami Canon Europe. Specjalizuje się w fotografowaniu piłki nożnej, futbolu amerykańskiego oraz wykonywaniu sesji sportowych. Swoje doświadczenie zbierał podczas pracy na największych turniejach sportowych świata, takich jak piłkarskie Mistrzostwa Świata, Europy czy ponad 100 meczach Ligi Mistrzów. Współpracuje z tygodnikiem „Piłka Nożna”, jest fotoreporterem agencji CyfraSport oraz fotografem drużyny Panthers Wrocław.

Realizuje sesje sportowe zarówno dla klubów, zawodników, jak i dla sponsorów oraz producentów sprzętu sportowego. Wielokrotne tworzył sesje z Robertem Lewandowskim dla Tygodnika „Piłka Nożna”. Praca z topowym sportowcem była dla niego niesamowitą okazją do podniesienia warsztatu. Podczas studyjnych sesji sportowych stara się przenieść ruch do statycznego studia fotograficznego a korzystając z zewnętrznych lamp błyskowych buduje klimatyczne i emocjonujące kadry, wyróżniające się na tle utartych kanonów sesji portretowych. W ostatnim czasie zrealizował sesje m.in. dla Tarczyński SA: model Tai Woffinden (3x Mistrz Świata na żużlu), z Marcin Tyburą (UFC MMA), zawodnikami Panthers Wrocław (4x Mistrz Polski w futbolu amerykańskim).

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Jak fotografować niebo nocą - bezpłatny webinar Irix
Jak fotografować niebo nocą - bezpłatny webinar Irix
Chcesz poznać tajniki fotografowania nocnego krajobrazu? Weź udział w darmowym webinarze i dowiedz się, jak zacząć przygodę z tą dziedziną fotografii.
0
0
Rusza nabór do TIFF Open 2021 - pokaż swój projekt na festiwalu we Wrocławiu
Rusza nabór do TIFF Open 2021 - pokaż swój projekt na festiwalu we Wrocławiu
Wystartował nabór p do TIFF Open 2021, który odbywa się w ramach 11. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii TIFF Festival. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16...
0
0
Masz pomysł na wystawę lub inne wydarzenie? Kraków Photo Fringe 2021 przedłuża nabór
Masz pomysł na wystawę lub inne wydarzenie? Kraków Photo Fringe 2021 przedłuża nabór
Przedłużono nabór do 9. edycji Kraków Photo Fringe 2021, który odbywa się w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. Organizatorzy czekają na propozycje wystaw, warsztatów, akcji i happeningów
10
0