Podstawy Fotografii Sportowej w Studio - warsztaty z Łukaszem Skwiotem

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Luty 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Next77 oficjalny dystrybutor produktów Quadralite zaprasza na warsztaty Podstawy Fotografii Sportowej w Studio, które poprowadzi Łukasz Skwiot, fotograf sportowy z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Podczas 4 godzinnego spotkania uczestnicy poznają kulisy pracy doświadczonego fotografa sportowego na przykładzie współpracy z takimi sportowcami jak Robert Lewandowski, Tai Woffinden czy Marcin Tybura. Dowiedzą się, jak wykonywać zdjęcia przedstawiające emocje, nauczą się zwracać uwagę na detale, zrozumieją specyfikę działania oświetlenia studyjnego oraz opanują wykorzystywanie lamp i modyfikatorów światła.

Jak zapisać się na szkolenie?

Warsztaty Podstawy Fotografii Sportowej w Studio odbędą się 21 lutego 2021 w godz. 10:00-14:00 w formule online. Zgłoszenia przyjmowane są przez platformę Evenea. Pod tym linkiem można też znaleźć więcej szczegółów na temat spotkania. Koszt uczestnictwa wynosi 295 zł.

Szkolenie będzie prowadzone na platformie Zoom. Każdy uczestnik otrzyma link z zaproszeniem na spotkanie. Podczas zajęć wykorzystywane będą lampy, modyfikatory światła oraz akcesoria marki Quadralite.

Po zakończeniu każdy z uczestników otrzyma certyfikat w wersji PDF na swojego maila.

Łukasz Skwiot - kim jest prowadzący warsztaty?

Łukasz Skwiot to doświadczony fotograf sportowy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Jeden z 5 Polaków, którzy zostali oficjalnymi ambasadorami Canon Europe. Specjalizuje się w fotografowaniu piłki nożnej, futbolu amerykańskiego oraz wykonywaniu sesji sportowych. Swoje doświadczenie zbierał podczas pracy na największych turniejach sportowych świata, takich jak piłkarskie Mistrzostwa Świata, Europy czy ponad 100 meczach Ligi Mistrzów. Współpracuje z tygodnikiem „Piłka Nożna”, jest fotoreporterem agencji CyfraSport oraz fotografem drużyny Panthers Wrocław.

Realizuje sesje sportowe zarówno dla klubów, zawodników, jak i dla sponsorów oraz producentów sprzętu sportowego. Wielokrotne tworzył sesje z Robertem Lewandowskim dla Tygodnika „Piłka Nożna”. Praca z topowym sportowcem była dla niego niesamowitą okazją do podniesienia warsztatu. Podczas studyjnych sesji sportowych stara się przenieść ruch do statycznego studia fotograficznego a korzystając z zewnętrznych lamp błyskowych buduje klimatyczne i emocjonujące kadry, wyróżniające się na tle utartych kanonów sesji portretowych. W ostatnim czasie zrealizował sesje m.in. dla Tarczyński SA: model Tai Woffinden (3x Mistrz Świata na żużlu), z Marcin Tyburą (UFC MMA), zawodnikami Panthers Wrocław (4x Mistrz Polski w futbolu amerykańskim).

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Japońskie Stowarzyszenie Artystów przyznało słynnemu fotografowi nagrodę Praemium Imperiale. Za swoją twórczość 77-letni Sebastião Salgado otrzyma 15 milionów jenów, czyli ponad 500 000 zł.
8
Galeria Rynek 30 - nowa przestrzeń dla twórców związanych z Warszawą. Na start projekt o nieznanej historii Kampinosu
Galeria Rynek 30 - nowa przestrzeń dla twórców związanych z Warszawą. Na start projekt o nieznanej...
W Muzeum Warszawy powstaje nowe miejsce dla młodych artystek i artystów, podejmujących w twórczości tematy aktualne i istotne dla społeczności miasta. Pierwsza...
8
Spotkanie z Zuzą Krajewską i Jakubem Skrzywankiem
Spotkanie z Zuzą Krajewską i Jakubem Skrzywankiem
Wszyscy Jesteśmy Fotografami zaprasza na drugie spotkanie w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 4”. Twórcy porozmawiają o swoim...
6