Nikon Z6 II i Z7 II - premiera już jutro. Obejrzyj oficjalną prezentację online

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Październik 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Już jutro ujrzymy drugą generację bezlusterkowych pełnych klatek Nikona. Czym zaskoczy nas producent? Dowiedz się oglądając premierę, która będzie transmitowana na żywo w internecie.

Pod koniec września producent oficjalnie zapowiedział prezentację drugiej generacji pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Nikon Z. Modele Z6 II i Z7 II pojawią się na rynku niemal dokładnie dwa lata po premierze poprzedników. Co w tym czasie udało się usprawnić inżynierom?

"Kolejny rozdział"

Póki co, producent nie podzielił się żadnymi oficjalnymi danymi na temat specyfikacji, ale jeśli wierzyć plotkom, możemy spodziewać się znacznego wzrostu wydajności w zakresie pracy AF, trybu seryjnego, a także bardziej rozbudowanego trybu filmowego. Sama premiera sygnowana jest hasłem "The Next Chapter", możemy się więc spodziewać, że Nikon przygotował przynajmniej kilka niespodzianek, które pozwolą nowym aparatom konkurować z najnowszymi konstrukcjami rynkowych rywali.

Czy te przypuszczenia się sprawdzą i czy za usprawnienia będziemy musieli zapłacić więcej niż w przypadku pierwowzorów? O tym będziemy mogli przekonać się już jutro. Producent zaprasza na oficjalną prezentację nowych modeli, która będzie transmitowana online 14 października 2020 roku na stronie producenta.

Gdzie obejrzeć premierę?

Start wydarzenia planowany jest na godz. 14:00 czasu polskiego. Link do wydarzenia znajdziecie na stronie producenta.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Rusza LAMPA Lądek Mountain Photo Award
Rusza LAMPA Lądek Mountain Photo Award
Jesteście pasjonatami gór? Na legendarnym Festiwalu Górskim im. Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju startuje nowy konkurs skierowany do wszystkich fotografujących. Na zgłoszenia macie czas do 30...
1
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
Chciałbyś uczyć się fotografii od Annie Leibovitz? Tę okazję możesz mieć dzięki… Ikea. Firma ogłosiła program mentorski, w ramach którego 5 aspirujących fotografów będzie współtworzyć...
4
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Foto-Technika, wyłączny dystrybutor produktów marki Viltrox, uruchamia nową promocję. Po zakupie obiektywu Viltrox można odebrać kartę Angelbird AV PRO SD MK2 64GB V60 za złotówkę.
26
Powiązane artykuły