Nikon Z6 II i Z7 II - premiera już jutro. Obejrzyj oficjalną prezentację online

0

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Październik 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Już jutro ujrzymy drugą generację bezlusterkowych pełnych klatek Nikona. Czym zaskoczy nas producent? Dowiedz się oglądając premierę, która będzie transmitowana na żywo w internecie.

Pod koniec września producent oficjalnie zapowiedział prezentację drugiej generacji pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Nikon Z. Modele Z6 II i Z7 II pojawią się na rynku niemal dokładnie dwa lata po premierze poprzedników. Co w tym czasie udało się usprawnić inżynierom?

"Kolejny rozdział"

Póki co, producent nie podzielił się żadnymi oficjalnymi danymi na temat specyfikacji, ale jeśli wierzyć plotkom, możemy spodziewać się znacznego wzrostu wydajności w zakresie pracy AF, trybu seryjnego, a także bardziej rozbudowanego trybu filmowego. Sama premiera sygnowana jest hasłem "The Next Chapter", możemy się więc spodziewać, że Nikon przygotował przynajmniej kilka niespodzianek, które pozwolą nowym aparatom konkurować z najnowszymi konstrukcjami rynkowych rywali.

Czy te przypuszczenia się sprawdzą i czy za usprawnienia będziemy musieli zapłacić więcej niż w przypadku pierwowzorów? O tym będziemy mogli przekonać się już jutro. Producent zaprasza na oficjalną prezentację nowych modeli, która będzie transmitowana online 14 października 2020 roku na stronie producenta.

Gdzie obejrzeć premierę?

Start wydarzenia planowany jest na godz. 14:00 czasu polskiego. Link do wydarzenia znajdziecie na stronie producenta.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Kasia Trojak i Natalia Poniatowska znalazły się w gronie finalistek konkursu organizowanego przez prestiżowy magazyn British Journal of Photography. Jego celem jest promocja kobiet pracujących w...
31
0
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
17
1
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
18
0
Powiązane artykuły