Nikon Z6 II i Z7 II - premiera już jutro. Obejrzyj oficjalną prezentację online

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Październik 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Już jutro ujrzymy drugą generację bezlusterkowych pełnych klatek Nikona. Czym zaskoczy nas producent? Dowiedz się oglądając premierę, która będzie transmitowana na żywo w internecie.

Pod koniec września producent oficjalnie zapowiedział prezentację drugiej generacji pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Nikon Z. Modele Z6 II i Z7 II pojawią się na rynku niemal dokładnie dwa lata po premierze poprzedników. Co w tym czasie udało się usprawnić inżynierom?

"Kolejny rozdział"

Póki co, producent nie podzielił się żadnymi oficjalnymi danymi na temat specyfikacji, ale jeśli wierzyć plotkom, możemy spodziewać się znacznego wzrostu wydajności w zakresie pracy AF, trybu seryjnego, a także bardziej rozbudowanego trybu filmowego. Sama premiera sygnowana jest hasłem "The Next Chapter", możemy się więc spodziewać, że Nikon przygotował przynajmniej kilka niespodzianek, które pozwolą nowym aparatom konkurować z najnowszymi konstrukcjami rynkowych rywali.

Czy te przypuszczenia się sprawdzą i czy za usprawnienia będziemy musieli zapłacić więcej niż w przypadku pierwowzorów? O tym będziemy mogli przekonać się już jutro. Producent zaprasza na oficjalną prezentację nowych modeli, która będzie transmitowana online 14 października 2020 roku na stronie producenta.

Gdzie obejrzeć premierę?

Start wydarzenia planowany jest na godz. 14:00 czasu polskiego. Link do wydarzenia znajdziecie na stronie producenta.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Spotkanie z Andrzejem Kiełbowiczem w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Andrzejem Kiełbowiczem w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu „Decydujący moment”. Tym razem gościem będzie polsko-kanadyjski fotoreporter i podróżnik, Andrzej Kiełbowicz. Start 28 maja o...
3
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Powiązane artykuły