Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Promocja na drony Autel - bateria lub filtry gratis albo 50% zniżki na kamerę 6K i akcesoria

3

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Wrzesień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Dystrybutor marki Autel rusza z wyjątkową promocją. Przy zakupie drona Autel EVO II otrzymamy do wyboru 3 opcje: zapasowa bateria gratis, zestaw filtrów gratis lub też 50-procentow zniżka na moduł kamerą 6K lub zestaw akcesoriów Fly More. Zaoszczędzimy w ten sposób do 1950 zł.

Choć amerykańska firma Autel jest stosunkowo młoda, jej flagowy dron jest jednym z najdoskonalszych modeli konsumenckich, który z miejsca zmienił układ sił na rynku od lat monopolizowanym przez Chińczyków. Autel EVO II to w zasadzie trzy różne modele, bazujące na jednej modułowej konstrukcji, która daje użytkownim możliwośc upgrade’u kamery.

Dron, który pozwala na więcej

Podstawowa wersja EVO II zaoferuje nam 48-megapikselowa matrycę w formacie 1/2”, która umożliwi rejestracje filmów w rozdzielczości nawet 8K z prędkością 25 kl./s. W dodatku będą to filmy HDR, zapisywane z 10-bitowym próbkowaniem koloru, a dla zainteresowanych udostępniony będzie też profil LOG.

Wariant EVO II PRO wyposażony został z kolei w większą, 1-calową matrycę o rozdzielczości 20 Mp, która pozwoli na rejestrację filmów w jakości 6K, oraz  obiektyw 29 mm f/2.8 z regulowaną przysłoną (f/2.8-f/11), co znacznie ułatwia tworzenie filmów w dynamicznych warunkach oświetleniowych. Mamy też opcję EVO II Dual, wyposażoną w kamerę 8K oraz dodatkowy moduł termowizyjny.

Wrażenie robią także podstawowe osiągi konstrukcji. Autel EVO II oferuje zasięg aż 9 km, maksymalną prędkość 72 km/h i baterię pozwalającą na aż 40 minut lotu. Do tego inteligentny system wykrywania przeszkód oparty o aż 12 czujników a także brak software'owych obostrzeń dotyczących tego gdzie i jak możemy latać.

W ramach promocji, wariant podstawowy przekształcisz w wersję PRO za pół ceny. Chyba, że wolisz za darmo otrzymać dodatkowe akcesoria

Teraz poszczególne zestawy z dronem EVO II możemy zakupić w specjalnej promocji, która pozwoli zaosczędzić niemal 2000 zł. Do 9 października, kupując jeden z 14 wybranych zestawów z dronem Autel EVO II możemy wybrać 1 z 3 wariantów promocji. Do wyboru: bateria o watości gratis (normalna cena 829 zł), zestaw filtrów ND gratis (normalna cena 399-499 zł) albo 50% zniżki na dodatkowy gimbal PRO z kamerą 6K (1950 zł zamiast 3899 zł) lub zestaw Fly More (torba, 2x akumulator, zapasowe śmigła, ładowarka na 4 baterie - 1099 zł zamiast 2199 zł).

Akcesoria dostępne w promocji:
Autel EVO II PRO Gimbal Camera 6K

Gimbal pozwalający zamienić podstawową wersję drona w wariant PRO. Na pokładzie 1-calowa matryca z obiektywem o regulowanej przysłonie, pozwalająca na filmowanie w rozdzielczości 6K.

Cena: 1950 zł zamiast 3899 zł 
Zestaw Fly More

Zestaw dodatkowych akcesoriów do drona Autel EVO II. W jego skład wchodzi futerał na drona, 2 zapasowe akumulatory, zestaw śmigieł oraz ładowarka, umożliwiająca jednoczesne ładowanie 4 akumulatorów.

Cena: 1099 zł zamiast 2199 zł
Zestaw filtrów ND do drona EVO II/EVO II PRO

Zestaw 4 filtrów szarych nakręcanych na obiektyw kamer w modelach EVO II lub EVO II PRO. W zestawie znajdziemy filtry o mocy ND4, ND8, ND16 i ND32.

Cena: gratis
Zapasowa bateria do drona EVO II

Dodatkowa bateria o pojemności 7100 mAh, która pozwoli na wydłużenie pracy drona o kolejne 40 minut.

Cena: gratis

Jak skorzystać z promocji?

W promocji biorą udział zestawy Autel Robotics EVO II (EU), EVO II Rugged Bundle, EVO II Rugged Bundle 8K, EVO II PRO (EU) oraz EVO II PRO Rugged Bundle. W przypadku zestawów z dronem w wersji EVO II PRO nie możemy skorzystać z opcji 50-procentowej zniżki na dodatkowy moduł kamery (kamera ta oferowana jest już w zestawie). Z kolei w przypadku wyboru filtrów otrzymamy wersję adekwatną do kupionego przez nas wariantu drona.

Aby skorzystać z promocji należy do dnia 9 października 2020 kupić wybrany zestaw w którymś ze sklepów biorących udział w akcji promocyjnej. Listę sklepów znajdziecie poniżej.

 

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zamroź ruch zimą i wygraj statyw Tokina
Zamroź ruch zimą i wygraj statyw Tokina
Dystrybutor marki Tokina rusza z konkursem „Ruch zimową porą”, w którym możecie wygrać statyw fotograficzny.
0
0
Powraca Fotograficzna Publikacja Roku - konkurs na najlepsze polskie książki fotograficzne
Powraca Fotograficzna Publikacja Roku - konkurs na najlepsze polskie książki fotograficzne
Po rocznej przerwie FPR powraca ze zdwojoną siłą. Fotograficzna Publikacja Roku 2020/2021 w podwójnej edycji nagrodzi najlepsze książki fotograficzne zrealizowane na...
7
0
Szkoła, jakiej nie znacie - „Abzgram” Karoliny Wojtas w Instytucie Fotografii Fort
Szkoła, jakiej nie znacie - „Abzgram” Karoliny Wojtas w Instytucie Fotografii Fort
Co dziś powinno być zadaniem szkoły? Tego na wystawie Karoliny Wojtas się nie dowiecie. „Abzgram” to fantastyczna i żywa dekonstrukcja systemu edukacji.
26
1
Powiązane artykuły