Promocja na drony Autel - bateria lub filtry gratis albo 50% zniżki na kamerę 6K i akcesoria

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Wrzesień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Dystrybutor marki Autel rusza z wyjątkową promocją. Przy zakupie drona Autel EVO II otrzymamy do wyboru 3 opcje: zapasowa bateria gratis, zestaw filtrów gratis lub też 50-procentow zniżka na moduł kamerą 6K lub zestaw akcesoriów Fly More. Zaoszczędzimy w ten sposób do 1950 zł.

Choć amerykańska firma Autel jest stosunkowo młoda, jej flagowy dron jest jednym z najdoskonalszych modeli konsumenckich, który z miejsca zmienił układ sił na rynku od lat monopolizowanym przez Chińczyków. Autel EVO II to w zasadzie trzy różne modele, bazujące na jednej modułowej konstrukcji, która daje użytkownim możliwośc upgrade’u kamery.

Dron, który pozwala na więcej

Podstawowa wersja EVO II zaoferuje nam 48-megapikselowa matrycę w formacie 1/2”, która umożliwi rejestracje filmów w rozdzielczości nawet 8K z prędkością 25 kl./s. W dodatku będą to filmy HDR, zapisywane z 10-bitowym próbkowaniem koloru, a dla zainteresowanych udostępniony będzie też profil LOG.

Wariant EVO II PRO wyposażony został z kolei w większą, 1-calową matrycę o rozdzielczości 20 Mp, która pozwoli na rejestrację filmów w jakości 6K, oraz  obiektyw 29 mm f/2.8 z regulowaną przysłoną (f/2.8-f/11), co znacznie ułatwia tworzenie filmów w dynamicznych warunkach oświetleniowych. Mamy też opcję EVO II Dual, wyposażoną w kamerę 8K oraz dodatkowy moduł termowizyjny.

Wrażenie robią także podstawowe osiągi konstrukcji. Autel EVO II oferuje zasięg aż 9 km, maksymalną prędkość 72 km/h i baterię pozwalającą na aż 40 minut lotu. Do tego inteligentny system wykrywania przeszkód oparty o aż 12 czujników a także brak software'owych obostrzeń dotyczących tego gdzie i jak możemy latać.

W ramach promocji, wariant podstawowy przekształcisz w wersję PRO za pół ceny. Chyba, że wolisz za darmo otrzymać dodatkowe akcesoria

Teraz poszczególne zestawy z dronem EVO II możemy zakupić w specjalnej promocji, która pozwoli zaosczędzić niemal 2000 zł. Do 9 października, kupując jeden z 14 wybranych zestawów z dronem Autel EVO II możemy wybrać 1 z 3 wariantów promocji. Do wyboru: bateria o watości gratis (normalna cena 829 zł), zestaw filtrów ND gratis (normalna cena 399-499 zł) albo 50% zniżki na dodatkowy gimbal PRO z kamerą 6K (1950 zł zamiast 3899 zł) lub zestaw Fly More (torba, 2x akumulator, zapasowe śmigła, ładowarka na 4 baterie - 1099 zł zamiast 2199 zł).

Akcesoria dostępne w promocji:
Autel EVO II PRO Gimbal Camera 6K

Gimbal pozwalający zamienić podstawową wersję drona w wariant PRO. Na pokładzie 1-calowa matryca z obiektywem o regulowanej przysłonie, pozwalająca na filmowanie w rozdzielczości 6K.

Cena: 1950 zł zamiast 3899 zł 
Zestaw Fly More

Zestaw dodatkowych akcesoriów do drona Autel EVO II. W jego skład wchodzi futerał na drona, 2 zapasowe akumulatory, zestaw śmigieł oraz ładowarka, umożliwiająca jednoczesne ładowanie 4 akumulatorów.

Cena: 1099 zł zamiast 2199 zł
Zestaw filtrów ND do drona EVO II/EVO II PRO

Zestaw 4 filtrów szarych nakręcanych na obiektyw kamer w modelach EVO II lub EVO II PRO. W zestawie znajdziemy filtry o mocy ND4, ND8, ND16 i ND32.

Cena: gratis
Zapasowa bateria do drona EVO II

Dodatkowa bateria o pojemności 7100 mAh, która pozwoli na wydłużenie pracy drona o kolejne 40 minut.

Cena: gratis

Jak skorzystać z promocji?

W promocji biorą udział zestawy Autel Robotics EVO II (EU), EVO II Rugged Bundle, EVO II Rugged Bundle 8K, EVO II PRO (EU) oraz EVO II PRO Rugged Bundle. W przypadku zestawów z dronem w wersji EVO II PRO nie możemy skorzystać z opcji 50-procentowej zniżki na dodatkowy moduł kamery (kamera ta oferowana jest już w zestawie). Z kolei w przypadku wyboru filtrów otrzymamy wersję adekwatną do kupionego przez nas wariantu drona.

Aby skorzystać z promocji należy do dnia 9 października 2020 kupić wybrany zestaw w którymś ze sklepów biorących udział w akcji promocyjnej. Listę sklepów znajdziecie poniżej.

 

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
19
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły