Letnie promocje Fujifilm - specjalne oferty na modele X-T3, X-Pro3, obiektywy i akcesoria

Autor: Redakcja Fotopolis

2 Lipiec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Fujifilm rusza z kolejną porcją promocji, którym tym razem jest aż cztery. Mamy więc standardowy cashback na aparat X-T3 i obiektywy XF a także specjalne oferty na zestawy X-Pro3 i akcesoria.

Letni Cashback Fujifilm

1 lipca wystartowała promocja cashback na aparaty fotograficzne, wybrane zestawy z aparatem X-T3, a także obiektywy XF 14 mm f/2.8, XF 16 mm f/1.4 R WR, XF 10-24 mm f/4 R OIS, XF 18-135 mm f/3.5-5.6 R WR. W jej ramach możemy otrzymać zwrot części gotówki wydanej na powyższe modele. Pełną listę sprzętu objętego promocja wraz kwotami zwrotu znajdziecie poniżej.

 • Fujifilm X-T3 (body) - 860 zł zwrotu
 • Fujifilm X-T3 + 18-55 mm - 860 zł zwrotu
 • Fujifilm X-T3 + 16-80 mm - 860 zł zwrotu
 • Fujifilm X-T3 + 18-55 + 55-200 mm - 860 zł zwrotu
 • Fujinon XF 14 mm f/2.8 R - 430 zł zwrotu
 • Fujinon XF 16 mm f/1.4 R WR - 430 zł zwrotu
 • Fujinon XF 10-24 mm f/4 R OIS - 1290 zł zwrotu
 • Fujinon XF 18-135 mm f/3.5-5.6 R WR - 430 zł zwrotu

Jak skorzystać z promocji?

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest dokonanie zakupu u rekomendowanego dystrybutora Fujifilm w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia br. i zarejestrowanie zakupu na stronie www.fujifilm-connect.com/promotions  najpóźniej do 30 września br.

W celu przedłożenia wniosku osoba wnioskująca musi podać online swoje dane osobowe, informacje o numerze konta bankowego, na które ma być dokonany zwrot oraz dowód zakupu (fakturę lub rachunek), na którym wyraźnie widoczna jest data zakupu, nazwa sprzedawcy uprawnionego do realizacji promocji oraz nazwa (nazwy) produktów. Po przyjęciu wniosku online do wnioskującego zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem.

Zwrot gotówki zostanie przyznany w ciągu 28 dni od daty złożenia wniosku. Promocja potrwa do 31 sierpnia br.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na stronie www.fujifilm-connect.com

Fujifilm X-Pro3 z obiektywem taniej o 1290 zł

Atrakcyjną promocją objęty został także aparat X-Pro3. Do 31 sierpnia 2020 roku, kupując korpus wraz z jednym z 4 wybranych obiektywów otrzymamy rabat w wysokości 1290 zł. Rabat udzielany jest przy kasie, w momencie zakupu.

Obiektywy biorące udział w promocji:

 • Fujinon XF 16 mm f/2.8
 • Fujinon XF 23 mm f/2
 • Fujinon XF 50 mm f/2
 • Fujinon XF 56 mm f/1.2

Aby skorzystać z promocji zakupu należy dokonać u autoryzowanego dystrybutora FUJIFILM. Zniżka przydzielana jest wyłącznie w momencie zakupu, „przy kasie”, gdy wszystkie produkty znajdują się na jednym dokumencie sprzedaży. Promocja dostępna jest dla osób fizycznych.

Szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie fujifilm.eu.

Przedłużona 3-letnia gwarancja na model X-T3

W ramach osobnej, ale łączącej się z ofertą cashback promocji, przy zakupie aparatu Fujifilm X-T3 jako body lub w zestawach z obiektywami 18-55 mm i 16-80 mm, będziemy mogli za darmo wydłużyć gwarancję na okres 3 lat.

Aby uzyskać wydłużoną gwarancję na produkt należy zakupić go u autoryzowanego dystrybutora (lista sklepów dostępna tutaj) i oraz do 30 września 2020r zgłosić pod adres serwis_feg-pl@fujifilm.com podając imię i nazwisko kupującego, nazwę zakupionych produktów oraz skan dowodu zakupu zgłaszanych produktów, a także oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie fujifilm.eu.

Battery grip za złotówkę

W ramach kolejnej promocji, przy zakupie aparatu Fujifilm X-T3 osobno lub w zestawach z obiektywami 18-55 mm i 16-80 mm, dodatkowy battery grip otrzymamy za 1 zł. Rabat na grip udzielany jest przy kasie, w momencie zakupu.

Aby skorzystać z promocji zakupu należy dokonać u autoryzowanego dystrybutora Fujifilm. Zniżka przydzielana jest wyłącznie w momencie zakupu, „przy kasie”, gdy wszystkie produkty znajdują się na jednym dokumencie sprzedaży. Promocja dostępna jest dla osób fizycznych.

Promocja łączy się z innymi promocjami odbywającymi się w tym samym czasie i trwa do 31 sierpnia 2020 roku. Więcej informacji na stronie fujifilm.eu

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Powiązane artykuły