Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Listopad 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeśli szukacie dobrych zoomów w przystępnej cenie, nowa promocja na obiektywy Tamron to coś dla was. W ramach zimowego cashbacku, otrzymamy zwrot 450 zł z kwoty wydanej na obiektywy G2.

Najnowsza promocja Tamron Cashback obowiązuje od 15 listopada 2019 roku do 15 stycznia 2020 roku i obejmuje wszystkie zoomy z serii G2 w wersjach z mocowaniami Canon EF i Nikon F, przy których zakupie możemy liczyć na zwrot gotówki w wysokości 450 zł.

Mamy więc cztery szkła, które zaspokoją potrzeby zarówno fanów ultraszerokiego kąta, jak i reporterów czy miłośników ekstremalnych zbliżeń.

Obiektywy objęte promocją:

Jak otrzymać zwrot pieniędzy?

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać cashback, należy zachować dowód zakupu oraz kartę z numerem seryjnym i razem z formularzem zgłoszeniowym do 15 lutego 2020 roku wysłać ich kopie na adres cashback@focusnordic.se.

Zatwierdzony zwrot pieniędzy zostanie przekazany na rachunek bankowy podany we wniosku w terminie do 8 tygodni. Aby wniosek został rozpatrzony pozytywnie, obiektyw musi zostać zakupiony w sklepie autoryzowanego dealera marki Tamron. Ich listę znajdziecie tutaj

Więcej informacji znajdziecie pod adresem tamron.eu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
19
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły