Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Ruszyły zapisy na tegoroczny zlot Fujifilm X. W programie testy sprzętu, warsztaty i spotkania z fotografami

0

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Lipiec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Fujifilm zaprasza na 5. zlot Fujifilm X, który odbędzie się w dniach 20-22 września w Łodzi. Wykłady i warsztaty poprowadzą: Rafał Milach, Tomasz Lazar, Arkadiusz Gola, Paweł Kosicki, Monika Szewczyk-Wittek, Michał Siarek, Szymon Szcześniak, Wiktor Franko, Tomek Tomkowiak, Wojtek Wieteska, Tomek Sikora i Marcin Kruk.

Zlot skierowany jest do użytkowników aparatów serii X i GFX, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat fotografii, szlifować umiejętności, a także posłuchać o ciekawych projektach prowadzonych przez ambasadorów Fujifilm.

Spotkanie to trzy dni atrakcji: wykładów, warsztatów w grupach, rozmów, spotkań i zajęć integracyjnych. Baza zlotu to klimatyczny hotel Stare Kino w Łodzi. Rozpoczęcie odbędzie się w piątek 20 września o godzinie 13:00, a zakończenie w niedzielę 22 września popołudniu. Szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie tutaj.

Wypożyczalnia sprzętu

Podczas trwania Zlotu do dyspozycji uczestników będą aparaty Fujifilm i GFX, a także obiektywy Fujinon XF i GF. Dodatkową atrakcją będą aparaty i drukarki natychmiastowe serii instax.

Wygraj obiektyw Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR

Za najlepszy fotoreportaż wykonany w piątek podczas spaceru z Tomkiem Lazarem, Arkiem Golą i Pawłem Kosickim wybrana przez prowadzących osoba wygra obiektyw Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR.

Kiedy i gdzie?

Tegoroczny zlot Fujifilm X odbędzie się w dniach 20-22 września w hotelu Stare Kino, przy ul. Piotrkowskiej 12 w Łodzi. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 299 zł i obejmuje obiady oraz kolacje. Opłata nie obejmuje kosztów dojazdu i noclegu.

{$in-article-newsletter}

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy do 5 września przesłać na adres x_feg-pl@fujifilm.com przesłać maila zawierającego: imię, nazwisko, numer telefonu oraz informację z kim chcielibyśmy odbyć fotospacery, warsztaty i wykłady. Warunkiem przyjęcia jest także wpłacenie 299 zł na konto QBEK STUDIO JAKUB CEGIELSKI o numerze 71 1030 0019 0109 8503 3003 5530.

Zainteresowanym radzimy się spieszyć. Liczba miejsc ogranicza jest do 100. W zlocie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające aparat systemu Fujifilm X lub GFX.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
2
0
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
Dyba i Adam Lach, Silvia Pogoda, Bartek Wieczorek, Marta Zgierska i Mateusz Sarełło - zdjęcia tych fotografów będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy
4
0
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Do 30 listopada obowiązywać będzie specjalna oferta na produkty Irix oraz Irix Edge. Obiektywy i filtry tego producenta objęte zostaną atrakcyjnymi promocjami.
0
0
Powiązane artykuły