Ruszyły zapisy na tegoroczny zlot Fujifilm X. W programie testy sprzętu, warsztaty i spotkania z fotografami

0
Redakcja Fotopolis
26 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm zaprasza na 5. zlot Fujifilm X, który odbędzie się w dniach 20-22 września w Łodzi. Wykłady i warsztaty poprowadzą: Rafał Milach, Tomasz Lazar, Arkadiusz Gola, Paweł Kosicki, Monika Szewczyk-Wittek, Michał Siarek, Szymon Szcześniak, Wiktor Franko, Tomek Tomkowiak, Wojtek Wieteska, Tomek Sikora i Marcin Kruk.

Zlot skierowany jest do użytkowników aparatów serii X i GFX, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat fotografii, szlifować umiejętności, a także posłuchać o ciekawych projektach prowadzonych przez ambasadorów Fujifilm.

Spotkanie to trzy dni atrakcji: wykładów, warsztatów w grupach, rozmów, spotkań i zajęć integracyjnych. Baza zlotu to klimatyczny hotel Stare Kino w Łodzi. Rozpoczęcie odbędzie się w piątek 20 września o godzinie 13:00, a zakończenie w niedzielę 22 września popołudniu. Szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie tutaj.

Wypożyczalnia sprzętu

Podczas trwania Zlotu do dyspozycji uczestników będą aparaty Fujifilm i GFX, a także obiektywy Fujinon XF i GF. Dodatkową atrakcją będą aparaty i drukarki natychmiastowe serii instax.

Wygraj obiektyw Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR

Za najlepszy fotoreportaż wykonany w piątek podczas spaceru z Tomkiem Lazarem, Arkiem Golą i Pawłem Kosickim wybrana przez prowadzących osoba wygra obiektyw Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR.

Kiedy i gdzie?

Tegoroczny zlot Fujifilm X odbędzie się w dniach 20-22 września w hotelu Stare Kino, przy ul. Piotrkowskiej 12 w Łodzi. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 299 zł i obejmuje obiady oraz kolacje. Opłata nie obejmuje kosztów dojazdu i noclegu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy do 5 września przesłać na adres x_feg-pl@fujifilm.com przesłać maila zawierającego: imię, nazwisko, numer telefonu oraz informację z kim chcielibyśmy odbyć fotospacery, warsztaty i wykłady. Warunkiem przyjęcia jest także wpłacenie 299 zł na konto QBEK STUDIO JAKUB CEGIELSKI o numerze 71 1030 0019 0109 8503 3003 5530.

Zainteresowanym radzimy się spieszyć. Liczba miejsc ogranicza jest do 100. W zlocie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające aparat systemu Fujifilm X lub GFX.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Jesteś kobietą i fotografujesz? Dzięki Female in Focus masz szansę pokazać swoje zdjęcia w Nowym Jorku
Jesteś kobietą i fotografujesz? Dzięki Female in Focus masz szansę pokazać swoje zdjęcia w Nowym...
Female In Focus to konkurs stworzony z myślą o promowaniu fotografii wykonywanej przez kobiety. Zdjęcia 20 najlepszych autorek będą przez miesiąc prezentowane na...
93
1
Iluzoryczna wolność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka. Od 16 stycznia w galerii Pop-up Ogrodowa8
Iluzoryczna wolność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka. Od 16 stycznia w galerii Pop-up Ogrodowa8
Po wakacyjnym debiucie wystawy “Zamknięte” w Leica 6x7 Gallery, projekt fotografia i podróżnika Patryka Bułhaka trafia do Łodzi. Wernisaż już w czwartek o...
28
0
Poznaliśmy zwycięzców konkursu e-oko.pl. Oto zdjęcia, które wyrwą Was ze zgiełku codzienności
Poznaliśmy zwycięzców konkursu e-oko.pl. Oto zdjęcia, które wyrwą Was ze zgiełku codzienności
Poznaliśmy wyniki kolejnej odsłony konkursu, organizowanego przez sklep fotograficznego e-oko.pl. Tym razem miał on skłonić uczestników do wyrwania się z codziennego...
31
0
Powiązane artykuły