Ruszyły zapisy na tegoroczny zlot Fujifilm X. W programie testy sprzętu, warsztaty i spotkania z fotografami

0
Redakcja Fotopolis
26 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm zaprasza na 5. zlot Fujifilm X, który odbędzie się w dniach 20-22 września w Łodzi. Wykłady i warsztaty poprowadzą: Rafał Milach, Tomasz Lazar, Arkadiusz Gola, Paweł Kosicki, Monika Szewczyk-Wittek, Michał Siarek, Szymon Szcześniak, Wiktor Franko, Tomek Tomkowiak, Wojtek Wieteska, Tomek Sikora i Marcin Kruk.

Zlot skierowany jest do użytkowników aparatów serii X i GFX, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat fotografii, szlifować umiejętności, a także posłuchać o ciekawych projektach prowadzonych przez ambasadorów Fujifilm.

Spotkanie to trzy dni atrakcji: wykładów, warsztatów w grupach, rozmów, spotkań i zajęć integracyjnych. Baza zlotu to klimatyczny hotel Stare Kino w Łodzi. Rozpoczęcie odbędzie się w piątek 20 września o godzinie 13:00, a zakończenie w niedzielę 22 września popołudniu. Szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie tutaj.

Wypożyczalnia sprzętu

Podczas trwania Zlotu do dyspozycji uczestników będą aparaty Fujifilm i GFX, a także obiektywy Fujinon XF i GF. Dodatkową atrakcją będą aparaty i drukarki natychmiastowe serii instax.

Wygraj obiektyw Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR

Za najlepszy fotoreportaż wykonany w piątek podczas spaceru z Tomkiem Lazarem, Arkiem Golą i Pawłem Kosickim wybrana przez prowadzących osoba wygra obiektyw Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR.

Kiedy i gdzie?

Tegoroczny zlot Fujifilm X odbędzie się w dniach 20-22 września w hotelu Stare Kino, przy ul. Piotrkowskiej 12 w Łodzi. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 299 zł i obejmuje obiady oraz kolacje. Opłata nie obejmuje kosztów dojazdu i noclegu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy do 5 września przesłać na adres x_feg-pl@fujifilm.com przesłać maila zawierającego: imię, nazwisko, numer telefonu oraz informację z kim chcielibyśmy odbyć fotospacery, warsztaty i wykłady. Warunkiem przyjęcia jest także wpłacenie 299 zł na konto QBEK STUDIO JAKUB CEGIELSKI o numerze 71 1030 0019 0109 8503 3003 5530.

Zainteresowanym radzimy się spieszyć. Liczba miejsc ogranicza jest do 100. W zlocie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające aparat systemu Fujifilm X lub GFX.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów - Vladimír Birgus w Pix.House
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów -...
Przedstawianie człowieka w smutnej rzeczywistości bloku wschodniego stało się dla niego niemalże obsesją. To opowieść o esencji istnienia, która nie ma ani początku,...
131
0
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Z okazji Światowego Dnia Fotografii popularne modele Sony A7R Mark II, A6500, kompakty z serii RX100 oraz ciekawe jasne stałki możecie kupić z rabatem sięgającym 25%...
2
0
Nadciąga Foto Art Festival 2019 - dziesiątki wystaw, warsztatów i spotkań z wybitnymi twórcami
Nadciąga Foto Art Festival 2019 - dziesiątki wystaw, warsztatów i spotkań z wybitnymi twórcami
Odbywający się z Bielsku-Białej Foto Art Festival z roku na rok staje się coraz ciekawszą pozycją na polskiej mapie wydarzeń fotograficznych. Najbliższa edycja rusza...
33
0
Powiązane artykuły