Jeszcze tylko do niedzieli Sony A7R III kupisz o 1800 zł taniej

0

Autor: Promocja

11 Lipiec 2019
Artykuł na: minutę

Najbliższe dni to ostatnia szansa na zakupienie profesjonalnej pełnej klatki w promocyjnej cenie. Dodatkowo w zestawie za 1zł otrzymacie także adapter Sigma MC11.

W ramach najnowszej łączonej promocji na aparaty Sony, 42-megapikselowy aparat Sony A7R III możemy kupić aż o 1800 zł taniej, a za 1 zł otrzymać dodatkowo także adapter Sigma MC 11, który pozwoli na bezproblemowe korzystanie z obiektywów Canon EF, a którego rynkowa cena wynosi około 1090 zł. Łącznie więc na promocji możemy zaoszczędzić aż 2890 zł.

Promocja obowiązuje w dniach 1-14 lipca 2019 roku, lub do wyczerpania zapasów. Promocja łączy akcję Cashback i rabat natychmiastowy 900 zł. Sam Cashback obowiązuje do 31 lipca (dla aparatu A7R III wynosi 900 zł). Promocja obowiązuje w sklepach partnerskich. Ceny mogą różnić się u poszczególnych dealerów.

Lista autoryzowanych dealerów Sony:

 

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Kasia Trojak i Natalia Poniatowska znalazły się w gronie finalistek konkursu organizowanego przez prestiżowy magazyn British Journal of Photography. Jego celem jest promocja kobiet pracujących w...
51
0
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
24
2
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
18
0
Powiązane artykuły