Marcowa promocja Sony - do 1000 zł zniżki na aparaty i obiektywy

0
Promocja
13 Marzec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Tylko przez najbliższe 3 tygodnie możecie skorzystać ze specjalnych rabatów na wybrane modele aparatów i obiektywów Sony. Zniżki sięgają tysiąca złotych.

Sprzęt Sony znów w promocji. Tym razem do końca marca możemy kupić taniej aparaty Sony A7 II oraz Sony A6500 (także w zestawie) a do tego obiektywy 24-70 mm f/4, 50 mm f/1.8, 70-200 mm f/4, 16-70 mm f/4 oraz 10-19 mm f/4. W przypadku modelu Sony A7R III otrzymamy natomiast przedłużoną 5-letnią gwarancję gratis. Szczegóły na temat zniżek znajdziecie na poniższej grafice (oferty mogą różnić się w zależności od partnera).

Sony A7 II i Sony A6500

Dwa korpusy będące przedmiotem promocji trafią w gusta tak fotografów, jak i filmowców. Model Sony A7 II, czyli druga generacja bezlusterkowej pełnej klatki oferuje m.in. 24,3-milionową matrycę CMOS z systemem 5-osiowej stabilizacji o skuteczności 4,5 EV, rozbudowaną ergonomię, tryb seryjny 5 kl./s oraz autofokus wspierany pomiarem detekcji fazy. Jak zwykle możemy liczyć też na ciekawe funkcje filmowe.

Filmowców zainteresuje także oparty o 24,2-milionową matrycę APS-C model Sony A6500. Aparat także wyposażono w system stabilizacji, a tryb wideo umożliwi nam nagranie wysokiej jakości filmów 4K. Do tego superszybki tryb seryjny 11 kl./s, bufor będący w stanie pomieścić do 307 zdjęć oraz usprawniony mechanizm migawki. To wszystko w kompaktowym korpusie, który bez problemu zmieścimy w kieszeni kurtki.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji, należy w dniach 12-31 marca 2019 roku zakupić jeden z produktów objętych promocją, w którymś z oficjalnych sklepów partnerskich Sony. Aktywne promocje można znaleźć u poniższych wybranych dealerów.

Wysokość rabatu może różnić się w zależności od dealera. Regulamin i szczegóły promocji dostępne u sprzedawcy.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Psychologia 550-latki według Wojtka Wieteski – wernisaż wystawy Lola van der W.
Psychologia 550-latki według Wojtka Wieteski – wernisaż wystawy Lola van der W.
Punktem wyjścia dla cyklu fotografii Lola van der W. jest fascynacja jednym z najbardziej tajemniczych obrazów w historii sztuki – Portretem Damy autorstwa Rogiera van der Weydena z 1460 roku....
33
0
Powiązane artykuły