Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia

Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia

Uwielbiasz podróże i na krok nie rozstajesz się ze swoim aparatem. Jeśli tak, to Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO czeka na Twoje niezapomniane fotografie. Zdjęcia ze swoich wypraw możesz przesyłać do 30 września.

Firma Olympus Polska i magazyn podróżniczy „Kontynenty” zapraszają do Wielkiego Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego OKO. Udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy podczas swoich wypraw zatrzymują w kadrze niezapomniane i decydujące momenty. - Świat jest piękny. Pokażcie wszystkim, jak Wy go widzicie. Czekamy na Wasze zdjęcia - powiedział Dariusz Fedor, redaktor naczelny magazynu „Kontynenty”.

Konkurs ma bardzo przyjazną i otwartą formułę. Przesyłane zdjęcia należy po prostu przyporządkować do jednej z sześciu kategorii: Europa, Azja, Afryka, Ameryki (Północna i Południowa), Australia i Oceania oraz Polska. Zdjęcia, wykonane i zgłoszone między 1 lipca a 30 września 2018 roku, oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele Olympusa i „Kontynentów”. Przewodniczącym komisji jest redaktor Dariusz Fedor.

Jury przyzna pierwszą, drugą oraz trzecią nagrodę w każdej kategorii, a spośród najlepszych zdjęć wybierze jedno, które otrzyma nagrodę Grand Prix. Laureat nagrody głównej może liczyć na zestaw Travel Pack firmy Olympus, w skład którego wchodzą: aparat fotograficzny E-M 10 III, dwa obiektywy EZ-M 14-42II R oraz EZ-M 40–150 R, statyw Gorilla i torba fotograficzna Lowepro. Do tego zwycięzca otrzyma kupon o wartości 500 zł na zakup dowolnych butów z ofert firmy Keen, zestaw kosmetyków podróżnych firmy O3ZONE oraz roczną prenumeratę magazynu „Kontynenty”, w którym też zostanie opublikowana nagrodzona fotografia.

Natomiast w ręce zwycięzców w poszczególnych kategoriach powędrują: rejestrator dźwięku Olympus LS-P4, kupon o wartości 300 zł na zakup dowolnych butów z ofert firmy Keen, zestaw kosmetyków podróżnych firmy O3ZONE, roczna prenumerata magazynu „Kontynenty”. Oczywiście wyłonione przez jury prace zostaną także opublikowane w magazynie „Kontynenty”.

Zasady Konkursu OKO szczegółowo określa regulamin zamieszczony na stronie www.magazynkontynenty.pl.

zdjęcie główne: pexels.com

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2