Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia

Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia

Uwielbiasz podróże i na krok nie rozstajesz się ze swoim aparatem. Jeśli tak, to Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO czeka na Twoje niezapomniane fotografie. Zdjęcia ze swoich wypraw możesz przesyłać do 30 września.

Firma Olympus Polska i magazyn podróżniczy „Kontynenty” zapraszają do Wielkiego Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego OKO. Udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy podczas swoich wypraw zatrzymują w kadrze niezapomniane i decydujące momenty. - Świat jest piękny. Pokażcie wszystkim, jak Wy go widzicie. Czekamy na Wasze zdjęcia - powiedział Dariusz Fedor, redaktor naczelny magazynu „Kontynenty”.

Konkurs ma bardzo przyjazną i otwartą formułę. Przesyłane zdjęcia należy po prostu przyporządkować do jednej z sześciu kategorii: Europa, Azja, Afryka, Ameryki (Północna i Południowa), Australia i Oceania oraz Polska. Zdjęcia, wykonane i zgłoszone między 1 lipca a 30 września 2018 roku, oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele Olympusa i „Kontynentów”. Przewodniczącym komisji jest redaktor Dariusz Fedor.

Jury przyzna pierwszą, drugą oraz trzecią nagrodę w każdej kategorii, a spośród najlepszych zdjęć wybierze jedno, które otrzyma nagrodę Grand Prix. Laureat nagrody głównej może liczyć na zestaw Travel Pack firmy Olympus, w skład którego wchodzą: aparat fotograficzny E-M 10 III, dwa obiektywy EZ-M 14-42II R oraz EZ-M 40–150 R, statyw Gorilla i torba fotograficzna Lowepro. Do tego zwycięzca otrzyma kupon o wartości 500 zł na zakup dowolnych butów z ofert firmy Keen, zestaw kosmetyków podróżnych firmy O3ZONE oraz roczną prenumeratę magazynu „Kontynenty”, w którym też zostanie opublikowana nagrodzona fotografia.

Natomiast w ręce zwycięzców w poszczególnych kategoriach powędrują: rejestrator dźwięku Olympus LS-P4, kupon o wartości 300 zł na zakup dowolnych butów z ofert firmy Keen, zestaw kosmetyków podróżnych firmy O3ZONE, roczna prenumerata magazynu „Kontynenty”. Oczywiście wyłonione przez jury prace zostaną także opublikowane w magazynie „Kontynenty”.

Zasady Konkursu OKO szczegółowo określa regulamin zamieszczony na stronie www.magazynkontynenty.pl.

zdjęcie główne: pexels.com

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!