Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia

Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia

Uwielbiasz podróże i na krok nie rozstajesz się ze swoim aparatem. Jeśli tak, to Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO czeka na Twoje niezapomniane fotografie. Zdjęcia ze swoich wypraw możesz przesyłać do 30 września.

Firma Olympus Polska i magazyn podróżniczy „Kontynenty” zapraszają do Wielkiego Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego OKO. Udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy podczas swoich wypraw zatrzymują w kadrze niezapomniane i decydujące momenty. - Świat jest piękny. Pokażcie wszystkim, jak Wy go widzicie. Czekamy na Wasze zdjęcia - powiedział Dariusz Fedor, redaktor naczelny magazynu „Kontynenty”.

Konkurs ma bardzo przyjazną i otwartą formułę. Przesyłane zdjęcia należy po prostu przyporządkować do jednej z sześciu kategorii: Europa, Azja, Afryka, Ameryki (Północna i Południowa), Australia i Oceania oraz Polska. Zdjęcia, wykonane i zgłoszone między 1 lipca a 30 września 2018 roku, oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele Olympusa i „Kontynentów”. Przewodniczącym komisji jest redaktor Dariusz Fedor.

Jury przyzna pierwszą, drugą oraz trzecią nagrodę w każdej kategorii, a spośród najlepszych zdjęć wybierze jedno, które otrzyma nagrodę Grand Prix. Laureat nagrody głównej może liczyć na zestaw Travel Pack firmy Olympus, w skład którego wchodzą: aparat fotograficzny E-M 10 III, dwa obiektywy EZ-M 14-42II R oraz EZ-M 40–150 R, statyw Gorilla i torba fotograficzna Lowepro. Do tego zwycięzca otrzyma kupon o wartości 500 zł na zakup dowolnych butów z ofert firmy Keen, zestaw kosmetyków podróżnych firmy O3ZONE oraz roczną prenumeratę magazynu „Kontynenty”, w którym też zostanie opublikowana nagrodzona fotografia.

Natomiast w ręce zwycięzców w poszczególnych kategoriach powędrują: rejestrator dźwięku Olympus LS-P4, kupon o wartości 300 zł na zakup dowolnych butów z ofert firmy Keen, zestaw kosmetyków podróżnych firmy O3ZONE, roczna prenumerata magazynu „Kontynenty”. Oczywiście wyłonione przez jury prace zostaną także opublikowane w magazynie „Kontynenty”.

Zasady Konkursu OKO szczegółowo określa regulamin zamieszczony na stronie www.magazynkontynenty.pl.

zdjęcie główne: pexels.com

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0