Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia

Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO już otwarty na zgłoszenia

Uwielbiasz podróże i na krok nie rozstajesz się ze swoim aparatem. Jeśli tak, to Wielki Wakacyjny Konkurs Fotograficzny OKO czeka na Twoje niezapomniane fotografie. Zdjęcia ze swoich wypraw możesz przesyłać do 30 września.

Firma Olympus Polska i magazyn podróżniczy „Kontynenty” zapraszają do Wielkiego Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego OKO. Udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy podczas swoich wypraw zatrzymują w kadrze niezapomniane i decydujące momenty. - Świat jest piękny. Pokażcie wszystkim, jak Wy go widzicie. Czekamy na Wasze zdjęcia - powiedział Dariusz Fedor, redaktor naczelny magazynu „Kontynenty”.

Konkurs ma bardzo przyjazną i otwartą formułę. Przesyłane zdjęcia należy po prostu przyporządkować do jednej z sześciu kategorii: Europa, Azja, Afryka, Ameryki (Północna i Południowa), Australia i Oceania oraz Polska. Zdjęcia, wykonane i zgłoszone między 1 lipca a 30 września 2018 roku, oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą m.in. przedstawiciele Olympusa i „Kontynentów”. Przewodniczącym komisji jest redaktor Dariusz Fedor.

Jury przyzna pierwszą, drugą oraz trzecią nagrodę w każdej kategorii, a spośród najlepszych zdjęć wybierze jedno, które otrzyma nagrodę Grand Prix. Laureat nagrody głównej może liczyć na zestaw Travel Pack firmy Olympus, w skład którego wchodzą: aparat fotograficzny E-M 10 III, dwa obiektywy EZ-M 14-42II R oraz EZ-M 40–150 R, statyw Gorilla i torba fotograficzna Lowepro. Do tego zwycięzca otrzyma kupon o wartości 500 zł na zakup dowolnych butów z ofert firmy Keen, zestaw kosmetyków podróżnych firmy O3ZONE oraz roczną prenumeratę magazynu „Kontynenty”, w którym też zostanie opublikowana nagrodzona fotografia.

Natomiast w ręce zwycięzców w poszczególnych kategoriach powędrują: rejestrator dźwięku Olympus LS-P4, kupon o wartości 300 zł na zakup dowolnych butów z ofert firmy Keen, zestaw kosmetyków podróżnych firmy O3ZONE, roczna prenumerata magazynu „Kontynenty”. Oczywiście wyłonione przez jury prace zostaną także opublikowane w magazynie „Kontynenty”.

Zasady Konkursu OKO szczegółowo określa regulamin zamieszczony na stronie www.magazynkontynenty.pl.

zdjęcie główne: pexels.com

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4