Przyjdź na spotkanie z Jackiem Boneckim i sprawdź możliwości aparatu Fujifilm X-H1

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Marzec 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm zaprasza na serię bezpłatnych spotkań z fotografem reklamowym, motoryzacyjnym i podróżniczym, Jackiem Boneckim, podczas których uczestnicy będą mieli okazję przestesować najnowszy profesjonalny bezlusterkowiec X-H1. Warsztaty odbędą się w Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

W ramach wydarzeń uczestnicy będą mieli okazję zarówno zaznajomić się z prowadzącym, jak i poznać wszystkie niuanse pracy z najbardziej zaawansowanym aparatem systemu X, zaprezentowanym niedawno modelem Fujifilm X-H1.

“W trakcie wydarzeń odbędzie się prezentacja zdjęć i filmu wykonanego przez Jacka Boneckiego aparatem Fujifilm X-H1 podczas Africa Eco Race 2018, które udowadniają, że model idealnie sprawdza się w fotografii sportowej. Podczas spotkania będzie także czas na rozmowy z Jackiem Boneckim. Wreszcie, do dyspozycji uczestników będzie modelka i studio, w którym fotograf przeprowadzi warsztat.” - zapowiadają organizatorzy.

Poza aparatem X-H1 udostępnione będą wszelkie modele serii X, średnioformatowy bezlusterkowiec GFX 50S, obiektywy Fujinon XF i GF. Uczestnicy proszeni są jednak o przyniesienie własnych kart SD.

Plan spotkania:

  • 16:00 - 17:00 - rozmowy z fotografem, testy sprzętu, poczęstunek
  • 17:00 - 18:30 - prezentacja Jacka Boneckiego
  • 18:30 - 20:00 - warsztaty z modelką, testy sprzętu, poczęstunek

fot. Jacek Bonecki

Kiedy i gdzie?

Spotkania odbędą się we Wrocławiu (5 kwietnia 2018, studio MOST, u. Sienkiwicza 8a), Krakowie (6. kwietnia 2018, studio Station, Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3) i Gdańsku (10 kwietnia 2018, studio September, ul. Żabi Kruk 14).

Na spotkanie nie są prowadzone zapisy - wstęp wolny i bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Dodaj ocenę i odbierz darmowy e-book
Digital Camera Polska
Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Pod koniec lutego w Muzeum Warszawy rusza wystawa poświęcona albumom fotograficznym z lat 1850-1950. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć ponad sto niezwykle rzadko pokazywanych obiektów...
7
Powiązane artykuły