Przyjdź na spotkanie z Jackiem Boneckim i sprawdź możliwości aparatu Fujifilm X-H1

1

Autor: Promocja

28 Marzec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Fujifilm zaprasza na serię bezpłatnych spotkań z fotografem reklamowym, motoryzacyjnym i podróżniczym, Jackiem Boneckim, podczas których uczestnicy będą mieli okazję przestesować najnowszy profesjonalny bezlusterkowiec X-H1. Warsztaty odbędą się w Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

W ramach wydarzeń uczestnicy będą mieli okazję zarówno zaznajomić się z prowadzącym, jak i poznać wszystkie niuanse pracy z najbardziej zaawansowanym aparatem systemu X, zaprezentowanym niedawno modelem Fujifilm X-H1.

“W trakcie wydarzeń odbędzie się prezentacja zdjęć i filmu wykonanego przez Jacka Boneckiego aparatem Fujifilm X-H1 podczas Africa Eco Race 2018, które udowadniają, że model idealnie sprawdza się w fotografii sportowej. Podczas spotkania będzie także czas na rozmowy z Jackiem Boneckim. Wreszcie, do dyspozycji uczestników będzie modelka i studio, w którym fotograf przeprowadzi warsztat.” - zapowiadają organizatorzy.

Poza aparatem X-H1 udostępnione będą wszelkie modele serii X, średnioformatowy bezlusterkowiec GFX 50S, obiektywy Fujinon XF i GF. Uczestnicy proszeni są jednak o przyniesienie własnych kart SD.

Plan spotkania:

  • 16:00 - 17:00 - rozmowy z fotografem, testy sprzętu, poczęstunek
  • 17:00 - 18:30 - prezentacja Jacka Boneckiego
  • 18:30 - 20:00 - warsztaty z modelką, testy sprzętu, poczęstunek

fot. Jacek Bonecki

Kiedy i gdzie?

Spotkania odbędą się we Wrocławiu (5 kwietnia 2018, studio MOST, u. Sienkiwicza 8a), Krakowie (6. kwietnia 2018, studio Station, Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3) i Gdańsku (10 kwietnia 2018, studio September, ul. Żabi Kruk 14).

Na spotkanie nie są prowadzone zapisy - wstęp wolny i bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Dodaj ocenę i odbierz darmowy numer DCP
Digital Camera Polska
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Kasia Trojak i Natalia Poniatowska znalazły się w gronie finalistek konkursu organizowanego przez prestiżowy magazyn British Journal of Photography. Jego celem jest promocja kobiet pracujących w...
31
0
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
17
1
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
18
0
Powiązane artykuły