Przyjdź na spotkanie z Jackiem Boneckim i sprawdź możliwości aparatu Fujifilm X-H1

1
Promocja
28 Marzec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Fujifilm zaprasza na serię bezpłatnych spotkań z fotografem reklamowym, motoryzacyjnym i podróżniczym, Jackiem Boneckim, podczas których uczestnicy będą mieli okazję przestesować najnowszy profesjonalny bezlusterkowiec X-H1. Warsztaty odbędą się w Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

W ramach wydarzeń uczestnicy będą mieli okazję zarówno zaznajomić się z prowadzącym, jak i poznać wszystkie niuanse pracy z najbardziej zaawansowanym aparatem systemu X, zaprezentowanym niedawno modelem Fujifilm X-H1.

“W trakcie wydarzeń odbędzie się prezentacja zdjęć i filmu wykonanego przez Jacka Boneckiego aparatem Fujifilm X-H1 podczas Africa Eco Race 2018, które udowadniają, że model idealnie sprawdza się w fotografii sportowej. Podczas spotkania będzie także czas na rozmowy z Jackiem Boneckim. Wreszcie, do dyspozycji uczestników będzie modelka i studio, w którym fotograf przeprowadzi warsztat.” - zapowiadają organizatorzy.

Poza aparatem X-H1 udostępnione będą wszelkie modele serii X, średnioformatowy bezlusterkowiec GFX 50S, obiektywy Fujinon XF i GF. Uczestnicy proszeni są jednak o przyniesienie własnych kart SD.

Plan spotkania:

  • 16:00 - 17:00 - rozmowy z fotografem, testy sprzętu, poczęstunek
  • 17:00 - 18:30 - prezentacja Jacka Boneckiego
  • 18:30 - 20:00 - warsztaty z modelką, testy sprzętu, poczęstunek

fot. Jacek Bonecki

Kiedy i gdzie?

Spotkania odbędą się we Wrocławiu (5 kwietnia 2018, studio MOST, u. Sienkiwicza 8a), Krakowie (6. kwietnia 2018, studio Station, Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3) i Gdańsku (10 kwietnia 2018, studio September, ul. Żabi Kruk 14).

Na spotkanie nie są prowadzone zapisy - wstęp wolny i bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Już 18 listopada kolejne spotkanie z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je gość zza granicy Kateryna Radchenko, która poruszy temat wizualnej...
2
0
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Jeśli szukacie dobrych zoomów w przystępnej cenie, nowa promocja na obiektywy Tamron to coś dla was. W ramach zimowego cashbacku, otrzymamy zwrot 450 zł z kwoty...
11
0
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
Poznańska Centrala zaprasza na wystawę polskiej fotografki rezydującej w Nowym Jorku i Paryżu. Krawędź Poznania to próba zdefiniowania ponadnarodowej tożsamości dwóch...
25
2
Powiązane artykuły