Przyjdź na spotkanie z Jackiem Boneckim i sprawdź możliwości aparatu Fujifilm X-H1

1
Promocja
28 Marzec 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm zaprasza na serię bezpłatnych spotkań z fotografem reklamowym, motoryzacyjnym i podróżniczym, Jackiem Boneckim, podczas których uczestnicy będą mieli okazję przestesować najnowszy profesjonalny bezlusterkowiec X-H1. Warsztaty odbędą się w Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

W ramach wydarzeń uczestnicy będą mieli okazję zarówno zaznajomić się z prowadzącym, jak i poznać wszystkie niuanse pracy z najbardziej zaawansowanym aparatem systemu X, zaprezentowanym niedawno modelem Fujifilm X-H1.

“W trakcie wydarzeń odbędzie się prezentacja zdjęć i filmu wykonanego przez Jacka Boneckiego aparatem Fujifilm X-H1 podczas Africa Eco Race 2018, które udowadniają, że model idealnie sprawdza się w fotografii sportowej. Podczas spotkania będzie także czas na rozmowy z Jackiem Boneckim. Wreszcie, do dyspozycji uczestników będzie modelka i studio, w którym fotograf przeprowadzi warsztat.” - zapowiadają organizatorzy.

Poza aparatem X-H1 udostępnione będą wszelkie modele serii X, średnioformatowy bezlusterkowiec GFX 50S, obiektywy Fujinon XF i GF. Uczestnicy proszeni są jednak o przyniesienie własnych kart SD.

Plan spotkania:

  • 16:00 - 17:00 - rozmowy z fotografem, testy sprzętu, poczęstunek
  • 17:00 - 18:30 - prezentacja Jacka Boneckiego
  • 18:30 - 20:00 - warsztaty z modelką, testy sprzętu, poczęstunek

fot. Jacek Bonecki

Kiedy i gdzie?

Spotkania odbędą się we Wrocławiu (5 kwietnia 2018, studio MOST, u. Sienkiwicza 8a), Krakowie (6. kwietnia 2018, studio Station, Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3) i Gdańsku (10 kwietnia 2018, studio September, ul. Żabi Kruk 14).

Na spotkanie nie są prowadzone zapisy - wstęp wolny i bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Już jutro startuje wystawa pokonkursowa Leica 6x7 Award 2019
Już jutro startuje wystawa pokonkursowa Leica 6x7 Award 2019
„Czy Orzeł wylądował?” - tak brzmiał motyw przewodni konkursu zorganizowanego przez Leica 6x7 Gallery i łódzką filmówkę na uczczenie 50-lecia „rzekomego” lądowania na...
4
0
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu...
19
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Fujifilm kontynuuje cykl warsztatów reportażu ślubnego ze specjalistą w tej dziedzinie Marcinem Krukiem i ogłasza dwa nowe spotkania. Pierwsze odbędzie się 7 października w Katowicach, a drugie...
11
0
Powiązane artykuły