Konkurs marki Genesis. Wymyśl hasło i wygraj warsztaty fotograficzne na Ukrainie

0

Autor: Maciej Luśtyk

21 Luty 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Gratka dla fanów fotografii krajobrazowej i podróżniczej. Marka Genesis wystartowała z konkursem, w którym główną nagrodą są warsztaty fotograficzne. Trzeba będzie jednak popisać się kreatywnością.

W nowym konkursie organizator zachęca do kreatywnego wyrażenia swojego przywiązania do marki. Aby wziąć w nim udział należy kupić dowolny produkt Genesis, zarejestrować paragon na stronie konkursowej i wymyślić kontynuację hasła “I Love Genesis”. Niech wygra pomysłowość!

Nagrodą główną w konkursie jest 1-osobowy udział w fotowarsztatach "Kresowe Pamiątki Architektury", które odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 roku na Ukrainie. Zwycięzca będzie miał m.in. okazję przetestować sprzęt producenta i uczestniczyć w tradycyjnych obrządkach  wielkanocnych tego regionu. Oprócz tego, dla autorów najlepszych zgłoszeń przygotowano także 30 zestawów czyszczących do obiektywów Genesis 5w1.

Zgłoszenia można nadsyłać do 14 marca 2018 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 16 marca na stronie producenta oraz na profilu Instagramowym marki.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem genesisgear.pl.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza Hanemana
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza...
Zdjęcia Eugeniusza Hanemana to jeden z niewielu dokumentalnych zapisów stolicy okresu powstania. 7 listopada na specjalnej...
4
0
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Powiązane artykuły