Konkurs marki Genesis. Wymyśl hasło i wygraj warsztaty fotograficzne na Ukrainie

0
Maciej Luśtyk
21 Luty 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Gratka dla fanów fotografii krajobrazowej i podróżniczej. Marka Genesis wystartowała z konkursem, w którym główną nagrodą są warsztaty fotograficzne. Trzeba będzie jednak popisać się kreatywnością.

W nowym konkursie organizator zachęca do kreatywnego wyrażenia swojego przywiązania do marki. Aby wziąć w nim udział należy kupić dowolny produkt Genesis, zarejestrować paragon na stronie konkursowej i wymyślić kontynuację hasła “I Love Genesis”. Niech wygra pomysłowość!

Nagrodą główną w konkursie jest 1-osobowy udział w fotowarsztatach "Kresowe Pamiątki Architektury", które odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 roku na Ukrainie. Zwycięzca będzie miał m.in. okazję przetestować sprzęt producenta i uczestniczyć w tradycyjnych obrządkach  wielkanocnych tego regionu. Oprócz tego, dla autorów najlepszych zgłoszeń przygotowano także 30 zestawów czyszczących do obiektywów Genesis 5w1.

Zgłoszenia można nadsyłać do 14 marca 2018 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 16 marca na stronie producenta oraz na profilu Instagramowym marki.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem genesisgear.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Już 18 listopada kolejne spotkanie z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je gość zza granicy Kateryna Radchenko, która poruszy temat wizualnej...
3
0
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Jeśli szukacie dobrych zoomów w przystępnej cenie, nowa promocja na obiektywy Tamron to coś dla was. W ramach zimowego cashbacku, otrzymamy zwrot 450 zł z kwoty...
11
0
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
Poznańska Centrala zaprasza na wystawę polskiej fotografki rezydującej w Nowym Jorku i Paryżu. Krawędź Poznania to próba zdefiniowania ponadnarodowej tożsamości dwóch...
25
2
Powiązane artykuły