Świąteczne promocje Irix - obiektywy taniej nawet o 300 zł, filtry gratis

0

Autor:

24 Listopad 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Dystrybutorzy sprzętu fotograficznego ruszyli z promocjami świątecznymi pełną parą. Do końca grudnia w specjalnej cenie zakupimy także kierowane do fotografów krajobrazowych obiektywy Irix. Rabaty sięgają 300 zł. Oprócz tego, kupujący otrzymają gratisy w postaci filtrów.

W ofercie marki Irix znajdziemy dwa super szerokokątne obiektywy o ogniskowych 11 mm oraz 15 mm, zaprojektowane do lustrzanek pełnoklatkowych (choć z powodzeniem sprawdzają się także z aparatami formatu APS-C). Oba modele dostępne są w dwóch wersjach wykończeniowych. Podstawowa wersja Firefly wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego tworzywa oraz posiada pierścień ostrości pokryty gumą. Natomiast wersja premium, nazwana Blackstone, bazuje na magnezowo-aluminiowym korpusie, a wzornictwem nawiązuje do klasycznych obiektywów manualnych. Wersja ta posiada dodatkowo laserowo grawerowane oznaczenia, wypełnione farbą reagującą na światło UV, co ułatwia posługiwanie się obiektywem w warunkach słabego oświetlenia.

W ramach świątecznej promocji firmy Next77, dystrybutora marki, w dniach 24.11 - 31.12.2017 obiektywy Irix kupimy w niższych cenach. W zależności od modelu, rabat wynosi do 300 złotych. Ponadto do każdego modelu obiektywu dystrybutor dodaje prezenty w postaci filtrów UV, ND1000 bądź zestawów filtrów żelatynowych (w zależności od modelu), o wartości do 400 złotych.

Produkty objęte promocją:

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2017 roku. Ofertą specjalną objęte są obiektywy z mocowaniami Canon EF, Nikon F, Pentax K.

Więcej informacji o produktach Irix znajdziecie pod adresem irixlens.pl.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
W związku z sytuacją epidemiczną Sony Centre informuje o przełożeniu planowanych na ostatni tydzień października dniach otwartych.
28
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)