Kup średnioformatowy aparat Pentax 645Z, a obiektyw otrzymasz za złotówkę

Kup średnioformatowy aparat Pentax 645Z, a obiektyw otrzymasz za złotówkę

Firma Pentax wystartowała właśnie z bardzo ciekawą promocją. Przy zakupie średnioformatowego aparatu 645Z możesz otrzymać jeden z trzech proponowanych obiektywów za 1 zł.

Wygląda na to, że segment średnioformatowych aparatów wyraźnie się ożywił. Po kilku latach lekkiej stagnacji na rynku pojawili się nowi gracze w postaci Hasselblada X1D oraz Fujiiflm GFX 50S. Jednak do tej pory jednym z popularniejszych i częściej wybieranych przez fotografów studyjnych modeli był, zaprezentowany na początku 2014 roku, Pentax 645Z.

Mimo kilku lat od premiery wciąż ma sporo do zaoferowania: średnioformatowa matryca CMOS o rozdzielczości 51 Mp, autofokus SAFOX 11, system analizy sceny oraz precyzyjny czujnik pomiaru RGB 86 tys. pikseli. To wszystko zamknięte w odpornym na warunki atmosferyczne body. A teraz, za sprawą najnowszej promocji jaką przedstawił Pentax, po ten aparat może sięgnąć jeszcze większa grupa profesjonalistów.

Wystartowała właśnie specjalna promocja, która obowiązuje w wybranych sklepach partnerskich. Przy zakupie aparatu Pentax 645Z, jeden z trzech obiektywów można nabyć już za jedną złotówkę. Modele dostępne w ramach akcji to:

  • HD PENTAX D FA 645Z 35mm f/3.5 AL (IF) W/C
  • SMC PENTAX D FA 645Z 55mm f/2.8 (IF) SDM AW
  • SMC PENTAX FA 645Z 150mm f/2.8

Promocja obowiązuje jedynie w wybranych sklepach. Dokładną listę oraz regulamin możecie znaleźć na stronie www.pentax.pl. Akcja potrwa do 31 lipca 2017 roku.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13