Kup średnioformatowy aparat Pentax 645Z, a obiektyw otrzymasz za złotówkę

Kup średnioformatowy aparat Pentax 645Z, a obiektyw otrzymasz za złotówkę

Firma Pentax wystartowała właśnie z bardzo ciekawą promocją. Przy zakupie średnioformatowego aparatu 645Z możesz otrzymać jeden z trzech proponowanych obiektywów za 1 zł.

Wygląda na to, że segment średnioformatowych aparatów wyraźnie się ożywił. Po kilku latach lekkiej stagnacji na rynku pojawili się nowi gracze w postaci Hasselblada X1D oraz Fujiiflm GFX 50S. Jednak do tej pory jednym z popularniejszych i częściej wybieranych przez fotografów studyjnych modeli był, zaprezentowany na początku 2014 roku, Pentax 645Z.

Mimo kilku lat od premiery wciąż ma sporo do zaoferowania: średnioformatowa matryca CMOS o rozdzielczości 51 Mp, autofokus SAFOX 11, system analizy sceny oraz precyzyjny czujnik pomiaru RGB 86 tys. pikseli. To wszystko zamknięte w odpornym na warunki atmosferyczne body. A teraz, za sprawą najnowszej promocji jaką przedstawił Pentax, po ten aparat może sięgnąć jeszcze większa grupa profesjonalistów.

Wystartowała właśnie specjalna promocja, która obowiązuje w wybranych sklepach partnerskich. Przy zakupie aparatu Pentax 645Z, jeden z trzech obiektywów można nabyć już za jedną złotówkę. Modele dostępne w ramach akcji to:

  • HD PENTAX D FA 645Z 35mm f/3.5 AL (IF) W/C
  • SMC PENTAX D FA 645Z 55mm f/2.8 (IF) SDM AW
  • SMC PENTAX FA 645Z 150mm f/2.8

Promocja obowiązuje jedynie w wybranych sklepach. Dokładną listę oraz regulamin możecie znaleźć na stronie www.pentax.pl. Akcja potrwa do 31 lipca 2017 roku.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18