Kup średnioformatowy aparat Pentax 645Z, a obiektyw otrzymasz za złotówkę

Kup średnioformatowy aparat Pentax 645Z, a obiektyw otrzymasz za złotówkę

Firma Pentax wystartowała właśnie z bardzo ciekawą promocją. Przy zakupie średnioformatowego aparatu 645Z możesz otrzymać jeden z trzech proponowanych obiektywów za 1 zł.

Wygląda na to, że segment średnioformatowych aparatów wyraźnie się ożywił. Po kilku latach lekkiej stagnacji na rynku pojawili się nowi gracze w postaci Hasselblada X1D oraz Fujiiflm GFX 50S. Jednak do tej pory jednym z popularniejszych i częściej wybieranych przez fotografów studyjnych modeli był, zaprezentowany na początku 2014 roku, Pentax 645Z.

Mimo kilku lat od premiery wciąż ma sporo do zaoferowania: średnioformatowa matryca CMOS o rozdzielczości 51 Mp, autofokus SAFOX 11, system analizy sceny oraz precyzyjny czujnik pomiaru RGB 86 tys. pikseli. To wszystko zamknięte w odpornym na warunki atmosferyczne body. A teraz, za sprawą najnowszej promocji jaką przedstawił Pentax, po ten aparat może sięgnąć jeszcze większa grupa profesjonalistów.

Wystartowała właśnie specjalna promocja, która obowiązuje w wybranych sklepach partnerskich. Przy zakupie aparatu Pentax 645Z, jeden z trzech obiektywów można nabyć już za jedną złotówkę. Modele dostępne w ramach akcji to:

  • HD PENTAX D FA 645Z 35mm f/3.5 AL (IF) W/C
  • SMC PENTAX D FA 645Z 55mm f/2.8 (IF) SDM AW
  • SMC PENTAX FA 645Z 150mm f/2.8

Promocja obowiązuje jedynie w wybranych sklepach. Dokładną listę oraz regulamin możecie znaleźć na stronie www.pentax.pl. Akcja potrwa do 31 lipca 2017 roku.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1