Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nabór zgłoszeń do Przeglądu Portfolio w ramach MFK 2017 tylko do 10 maja

0

Autor: Michał Chrzanowski

9 Maj 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Już jutro mija termin nadsyłania zgłoszeń do XII Przeglądu Portfolio, odbywającego się w ramach tegorocznej edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Jak co roku, jednym z wydarzeń towarzyszących Miesiąca Fotografii w Krakowie będzie przegląd portfolio, skierowany do młodych, zaczynających swoją karierę fotografów. To doskonała okazja na skonsultowanie swoich prac z ekspertami.

- Jak przejść od robienia bardzo dobrych zdjęć do robienia świetnych zdjęć? Jaką drogę rozwoju wybrać? Nadal pracować nad swoim projektem czy już czas na jego publikację? Na te i 100 innych pytań znajdziesz odpowiedź, biorąc udział w jednym ze sztandarowych wydarzeń festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie, Przeglądzie Portfolio - obiecują organizatorzy.

W ramach Przeglądu Portfolio odbędzie się już czwarta edycja konkursu dla autora najlepszego portfolio. Nagrodą jest produkcja teczki kolekcjonerskiej z autorskimi pracami zwycięzcy oraz zakup jednej z nich do kolekcji Griffin Art Space. Uczestnicy Przeglądu zaprezentują również swoje prace szerszemu gronu odbiorców podczas otwartej części wydarzenia

Do udziału w XI Przeglądzie Portfolio organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, a szczególnie studentów szkół artystycznych oraz fotografów i artystów, którzy mają już doświadczenie w prezentacji swoich prac.

XII Przegląd Portfolio odbędzie się w sobotę, 27 maja w godzinach 11:00–18:00 w Centrum Biurowym Lubicz (ul. Lubicz 23 w Krakowie).

Termin nadsyłania zgłoszeń mija już jutro, 10 maja. Radzimy się spieszyć!

Więcej informacji, zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem photomonth.com.

wykorzystane zdjęcia: fot.Studio Luma

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W...
45
0
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
38
0
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
28
0
Powiązane artykuły