Jeszcze przez tydzień masz szansę na wzięcie udziału w Miesiącu z Fotografią na eduweb.pl

0

Autor: Michał Chrzanowski

16 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Jeśli interesujesz się fotografią to jest to niepowtarzalna okazja, by nauczyć się robić świetne zdjęcia. Czeka Cię mnóstwo praktycznej wiedzy oraz możliwość dostępu do szeregu atrakcyjnych zniżek na sprzęt fotograficzny i nie tylko.

Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl to wyjątkowe wydarzenie, które przygotowano z myślą o wszystkich entuzjastach fotografii - zarówno początkujących i hobbystach, jak i tych fotografujących na co dzień. Otrzymają oni aż 20 godzin darmowych warsztatów online i 4 kursy stworzone przez jednych z najlepszych fotografów w branży. Poza tym jest także możliwość dostępu do szeregu atrakcyjnych zniżek na aparaty i obiektywy, monitory, tablety graficzne czy wywoływanie odbitek.

Tak więc, na uczestników czeka mnóstwo wiedzy oraz inne atrakcje, m.in.: kilkadziesiąt godzin materiałów szkoleniowych, darmowe warsztaty online na żywo, możliwość zarezerwowania limitowanych wydań najnowszych kursów na DVD, liczne promocje oraz konkurs z nagrodami. Poniżej znajdziecie szczegółowy opis Miesiąca z Fotografią na eduweb.pl.

Premiery kursów wideo

Kursy obejmują kilkadziesiąt godzin materiałów, po brzegi wypełnionych konkretnymi poradami i technikami fotografowania. W trakcie Miesiąca z Fotografią na eduweb.pl, swoją premierę już miały:

Wyjątkowe wydania DVD zostały wydane w limitowanym nakładzie 70 sztuk.

Darmowe warsztaty online

Łącznie zaplanowano około 20 godzin darmowych materiałów, które codziennie będą transmitowane na żywo za pośrednictwem serwisów Facebook i Youtube. Uczestnicy wydarzenia codziennie, przed każdym warsztatem otrzymają e-maila z przypomnieniem i bezpośrednim linkiem do materiału.

Konkurs dla uczestników

Dla wszystkich sympatyków Fotografii przygotowano także specjalny Konkurs #EduwebFotoTips. W Konkursie możesz wygrać atrakcyjne nagrody w postaci:

  • Tabletu Wacom Intuos Art
  • 2x Rysika Wacom Fineline
  • 3x Karta Podarunkowa 100 zł

Promocje od Partnerów

Razem z Partnerami Miesiąca Fotografii, przygotowano również wyjątkowe promocje. Wydarzenie wspierają najlepsze firmy, które oferują sprzęt wideo i foto - będzie można skorzystać z wyjątkowych, starannie wyselekcjonowanych ofert.

Zapisz się już teraz, aby otrzymać Pakiet Startowy, który zawiera zaproszenia na warsztaty online, darmowe materiały oraz specjalne przygotowane promocje. Więcej informacji znajdziecie pod adresem fotografia2017.eduweb.pl. 

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Sony Centre rozpoczyna Dni Otwarte dla Uczestników Klubu Sony, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości swojego aparatu.
3
0
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera, nagradzającego najlepsze zdjęcia reportażowe ostatniego roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 21...
41
1
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Podczas 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu zorganizowana zostanie wystawa zdjęć "Helmut Newton: Lubię silne kobiety". Oprócz wystawy będą też spotkania i...
849
0