Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Jeszcze przez tydzień masz szansę na wzięcie udziału w Miesiącu z Fotografią na eduweb.pl

0

Autor: Michał Chrzanowski

16 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Jeśli interesujesz się fotografią to jest to niepowtarzalna okazja, by nauczyć się robić świetne zdjęcia. Czeka Cię mnóstwo praktycznej wiedzy oraz możliwość dostępu do szeregu atrakcyjnych zniżek na sprzęt fotograficzny i nie tylko.

Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl to wyjątkowe wydarzenie, które przygotowano z myślą o wszystkich entuzjastach fotografii - zarówno początkujących i hobbystach, jak i tych fotografujących na co dzień. Otrzymają oni aż 20 godzin darmowych warsztatów online i 4 kursy stworzone przez jednych z najlepszych fotografów w branży. Poza tym jest także możliwość dostępu do szeregu atrakcyjnych zniżek na aparaty i obiektywy, monitory, tablety graficzne czy wywoływanie odbitek.

Tak więc, na uczestników czeka mnóstwo wiedzy oraz inne atrakcje, m.in.: kilkadziesiąt godzin materiałów szkoleniowych, darmowe warsztaty online na żywo, możliwość zarezerwowania limitowanych wydań najnowszych kursów na DVD, liczne promocje oraz konkurs z nagrodami. Poniżej znajdziecie szczegółowy opis Miesiąca z Fotografią na eduweb.pl.

Premiery kursów wideo

Kursy obejmują kilkadziesiąt godzin materiałów, po brzegi wypełnionych konkretnymi poradami i technikami fotografowania. W trakcie Miesiąca z Fotografią na eduweb.pl, swoją premierę już miały:

Wyjątkowe wydania DVD zostały wydane w limitowanym nakładzie 70 sztuk.

Darmowe warsztaty online

Łącznie zaplanowano około 20 godzin darmowych materiałów, które codziennie będą transmitowane na żywo za pośrednictwem serwisów Facebook i Youtube. Uczestnicy wydarzenia codziennie, przed każdym warsztatem otrzymają e-maila z przypomnieniem i bezpośrednim linkiem do materiału.

Konkurs dla uczestników

Dla wszystkich sympatyków Fotografii przygotowano także specjalny Konkurs #EduwebFotoTips. W Konkursie możesz wygrać atrakcyjne nagrody w postaci:

  • Tabletu Wacom Intuos Art
  • 2x Rysika Wacom Fineline
  • 3x Karta Podarunkowa 100 zł

Promocje od Partnerów

Razem z Partnerami Miesiąca Fotografii, przygotowano również wyjątkowe promocje. Wydarzenie wspierają najlepsze firmy, które oferują sprzęt wideo i foto - będzie można skorzystać z wyjątkowych, starannie wyselekcjonowanych ofert.

Zapisz się już teraz, aby otrzymać Pakiet Startowy, który zawiera zaproszenia na warsztaty online, darmowe materiały oraz specjalne przygotowane promocje. Więcej informacji znajdziecie pod adresem fotografia2017.eduweb.pl. 

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W...
35
0
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
37
0
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
21
0