Samsung Photo Academy - ostatnie dni na zgłoszenia

0

Autor: Michał Chrzanowski

25 Lipiec 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Jeszcze do jutra do północy możecie zgłaszać swój udział w organizowanych wspólnie z firmą Samsung całodniowych i bezpłatnych warsztatach poświęconych fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!

Drugim miastem, które odwiedzi Samsung Photo Academy będzie Łódź. W programie warsztatów przewidziano zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Obie odbędą się w wyjątkowej przestrzeni Muzeum Książki Artystycznej. Warsztaty, których tematem będzie fotografia mody oraz portret, poprowadzi uznany fotograf, reżyser i wykładowca - Paweł Księżopolski.

Aby wziąć udział w Samsung Photo Academy, należy do jutra, 26 lipca (do północy) wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając link do strony internetowej, lub profilu w mediach społecznościowych, na którym można obejrzeć Wasze prace.

Każdy z uczestników będzie mógł korzystać z wyposażonych w 13-milionowe aparaty i jasne obiektywy smartfonów Samsung Galaxy A5 oraz najnowszego flagowca - Samsung Galaxy S7. Ponadto podczas sesji poznamy tajniki pracy ze światłem naturalnym, dzięki któremu wykonamy subtelny portret, jak również nauczymy się kontrolować światło studyjne, które tak często wykorzystywane jest w fotografii mody.

Z wybranymi fotografami biorącymi udział w Samsung Photo Academy skontaktujemy się telefonicznie w celu przekazania szczegółowych informacji odnośnie imprezy. Warsztaty Samsung Photo Academy odbędą się już w najbliższą w sobotę, 30 lipca 2016 roku w Łodzi.

Paweł Księżopolski - fotograf mody i reżyser. Szlify zdobywał jako asystent Fabrice’a Dall’anese’a oraz Harry’ego Rankina przy sesjach m.in. dla Vanity Fair i Numero. Film odkrywał dzięki współpracy z legendarnym Harmony Korinem czy też reżyserami ze stajni Ridleya Scotta, a także reżyserując teledyski dla muzyków znanych wytwórni, takich jak Polydor, Mercury, Decca, Universal i nowojorskie Blue Note. Koncentruje się głównie na fotografii mody i portrecie.Przed jego obiektywem stali: Plan B, Ellie Goulding, Andrea Bocelli, Maverick Sabre, Sienna Miller oraz znana m.in. z„Gry o tron” wnuczka Charliego Chaplina – Oona Chaplin i inni.  Ma na koncie kampanie dla wiodących marek kosmetycznych. Publikuje w czasopismach w kraju i za granicą. Współpracuje z agencjami na całym świecie. Wykładowca Akademii Fotografii w Warszawie.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Sony Centre rozpoczyna Dni Otwarte dla Uczestników Klubu Sony, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości swojego aparatu.
3
0
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera, nagradzającego najlepsze zdjęcia reportażowe ostatniego roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 21...
41
1
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Podczas 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu zorganizowana zostanie wystawa zdjęć "Helmut Newton: Lubię silne kobiety". Oprócz wystawy będą też spotkania i...
849
0