III Edycja konkursu „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”

III Edycja konkursu „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”

Łazienki Królewskie wraz z fotografem Czesławem Czaplińskim zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym mającym na celu pokazanie piękna i niepowtarzalnej atmosfery warszawskich Łazienek. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada 2015.

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja całorocznego konkursu organizowanego przez Łazienki Królewskie, którego zadaniem jest pokazanie wyjątkowej atmosfery tego miejsca. Konkurs skierowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Aby wziąć udział w plebiscycie, należy zarejestrować się na stronie stronie konkursowej, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać wybrane zdjęcia. Na stronie internauci mogą również oceniać inne zdjęcia biorące udział w konkursie.

Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada 2015 roku. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienek Królewskich, a ich autorzy będą mogli wziąć udział w warsztatach fotogaficznych pod okiem światowej sławy fotografa - Czesława Czaplińskiego. Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma album „Łazienki Królewskie w Warszawie – Cztery Pory Roku” autorstwa fotografa.

Więcej szczegółów i pełny regulamin konkursu znajdziemy na stronie www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8