III Edycja konkursu „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”

Autor: Maciej Luśtyk

22 Styczeń 2015
Artykuł na: 2-3 minuty

Łazienki Królewskie wraz z fotografem Czesławem Czaplińskim zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym mającym na celu pokazanie piękna i niepowtarzalnej atmosfery warszawskich Łazienek. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada 2015.

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja całorocznego konkursu organizowanego przez Łazienki Królewskie, którego zadaniem jest pokazanie wyjątkowej atmosfery tego miejsca. Konkurs skierowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Aby wziąć udział w plebiscycie, należy zarejestrować się na stronie stronie konkursowej, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać wybrane zdjęcia. Na stronie internauci mogą również oceniać inne zdjęcia biorące udział w konkursie.

Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada 2015 roku. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienek Królewskich, a ich autorzy będą mogli wziąć udział w warsztatach fotogaficznych pod okiem światowej sławy fotografa - Czesława Czaplińskiego. Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma album „Łazienki Królewskie w Warszawie – Cztery Pory Roku” autorstwa fotografa.

Więcej szczegółów i pełny regulamin konkursu znajdziemy na stronie www.lazienki-krolewskie.pl/konkurs/

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Skąd się wzięło „artysta fotografik”? MuFo otwiera wystawę o początkach polskiej fotografii artystycznej
Skąd się wzięło „artysta fotografik”? MuFo otwiera wystawę o początkach polskiej fotografii...
Jak fotografia przedarła się na artystyczne salony? Kto pierwszy używał jej w tym celu. No i czym w ogóle jest fotografika? Tego wszystkiego dowiecie się z pierwszej...
6
Black Friday w CEWE FOTOJOKER - rabaty nawet do 60% na sprzęt i akcesoria fotograficzne
Black Friday w CEWE FOTOJOKER - rabaty nawet do 60% na sprzęt i akcesoria fotograficzne
Rabaty nawet do 60% na sprzęt i akcesoria fotograficzne, raty 0% czy vouchery w prezencie. To wszystko z okazji Black Friday w CEWE FOTOJOKER!
10
Fotografia na kwasie, czyli „Acid” Leszka Górskiego - otwarcie już jutro!
Fotografia na kwasie, czyli „Acid” Leszka Górskiego - otwarcie już jutro!
Zewsząd zagrożenia. Wszyscy jesteśmy zalewani kwasem, który wycieka w wielu miejscach. Czy jest jeszcze dla nas nadzieja? O tym opowiada najnowsza wystawa Leszka Górskiego.
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)