Najlepsze prace konkursu Travel Photographer of the Year 2014

Zobaczcie prace nagrodzone w konkursie Travel Photographer of the Year 2014. W gronie laureatów znaleźli się Polacy.

Autor: Marcin Grabowiecki

12 Grudzień 2014
Artykuł na: 2-3 minuty

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

Znamy wyniki konkursu fotografii podróżniczej Travel Photographer of the Year 2014. Zdobywcą tytułu Travel Photographer of the Year 2014 został Philip Lee Harvey z Wielkiej Brytanii. Nagrodzone portfolio składa się ze zdjęć wykutych w skale kościołów w Etiopii i Namibii. Zwycięzca otrzyma 2 500 funtów.

Tytuł Young Travel Photographer of the Year 2014 trafił do zaledwie 17-letniego Samuela Fischa ze Stanów Zjednoczonych. Fotograf zdobył ten tytuł już wcześniej - w 2012 roku. W tym roku nagroda przypadła mu w udziale za zestaw graficznych, kolorowych prac wykonanych we Włoszech.

W gronie nagrodzonych znaleźli się także Polacy. Zdjęcia Piotra Trybalskiego zwyciężyły w kategorii “Creative Travel Portfolio - Spirit of adventure”, a pojedyncza fotografia Jakuba Rybickiego w kategorii “Best Single Image in a Portfolio - Earth, Air, Fire, Water”. Ponadto, Adam Balcy został wyróżniony w kategorii “New Talent Portfolio - Travelogue”.

Nagrodzone prace będzie można zobaczyć na wystawie w Royal Geographical Society w Londynie od 24 lipca do 5 września 2015.

Szczegóły na stronie: tpoty.com

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
"Nie lubię fotografować rzeczywistości" - Róża Wiktoria Tyborowska, polska fotografka w Londynie
"Nie lubię fotografować rzeczywistości" - Róża Wiktoria Tyborowska, polska fotografka w Londynie
Fotografuje średnim i dużym formatem. Kreatywność i rozpoznawalny styl otworzyły jej drogę do największych tytułów modowych za granicą. 
17
Podsumowanie roku Polish Women Photographers - 2022 oczami polskich fotografek
Podsumowanie roku Polish Women Photographers - 2022 oczami polskich fotografek
PWP to działająca od 2020 roku inicjatywa, której zadaniem jest zrzeszanie polskich fotografek i szeroko zakrojona promocja ich działań. Twórczynie projektu prezentują...
14
Coraz młodsi robią coraz lepsze zdjęcia - shortlista sekcji studeckiej i młodzieżowej Sony World Photography Awards 2023
Coraz młodsi robią coraz lepsze zdjęcia - shortlista sekcji studeckiej i młodzieżowej Sony World...
SWPA 2023 opublikowało listę finalistów konkursu studenckiego i młodzieżowego. To prawdopodobnie jedna z ciekawszych odsłon tych kategorii, jaką do tej pory...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)