Galeria Bezdomna - zdjęcia z wystawy

Na wystawie Galerii Bezdomnej niemal dwustu fotografików zaprezentowało swoje prace. Dziś na antenie TVP 3 telewizyjna relacja z wystawy, a w Fotopolis - zapis fotograficzny tego, co działo się w budynku przy ulicy Złotej.
W niedziele odbył się "finisaż" pierwszej wystawy Galerii Bezdomnej. Niemal dwustu fotografów zaprezentowało swoje prace w budynku banku przy ulicy Złotej, który został udostępniony Bezdomnej na tydzień przed remontem.

O samej idei pisaliśmy już wcześniej w Fotopolis. Już wkrótce zdjęcia autorów fotografii prezentowanych na wystawie będzie można oglądać w Fotopolis. Następna ekspozycja Galerii Bezdomnej już w sierpniu, tym razem w Gdańsku. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Dzisiaj o godzinie 18.21 w magazynie kulturalnym Regiony kultury, emitowanym na antenie TVP 3 pokazana będzie relacja z wystawy. Tymczasem my prezentujemy fragment fotograficznego zapisu wydarzeń autorstwa Tomka Sikory.

Zapraszamy do przeczytania innych artykułów o GALERII BEZDOMNEJ opublikowanych do tej pory w Fotopolis:
Artykuł o idei GALERII BEZDOMNEJ
Artykul i fotograficzna relacja z wystawy w budynku przy ulicy Złotej
Artykuł o patronacie internetowym Fotopolis
Fotograficzna relacja i opis Stoczni Gdańskiej, 19.06.2002
Wszystkie niezbędne informacje o wystawie w Stoczni: jak dotrzeć, co ze sobą zabrać etc., 30.07.2002
Relacja z wernisażu Galerii Bezdomnej w Stoczni, 5.08.2002

Wybrane zdjęcia z warszawskiej edycji można oglądać w galeriach na naszych stronach: część 1, część 2 i część 3
Wkrótce zdjęcia ze Stoczni.

Ściągnij elektroniczny katalog z wystaw Galerii Bezdomnej w formie filmu QuickTime (.mov)
Warszawa, Złota, maj 2002
Gdańsk, Stocznia, sierpień 2002
Katowice, Szyb Wilson, październik - listopad 2002

Zobacz wszystkie zdjęcia (8)
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8