Wrocławski TIFF Festival przedłużony do 4 listopada

Ze względu na duże zainteresowanie wystawami w ramach TIFF Festival we Wrocławiu, organizatorzy zdecydowali się wydłużyć prezentację projektów w Muzeum Współczesnym Wrocław do 4 listopada. Nie przegapcie tej okazji!


W Muzeum Współczesnym Wrocław można oglądać projekty artystów Programu Głównego, takie jak "The Afronauts" autorstwa Cristiny de Middel, "Polaroidy" Pawła Fabjańskiego, "Fake Fake Art" Andreasa Schmidta oraz projekt zatytułowany "Obcy" Michała Matejko. W ramach sekcji Debiuty w przestrzeni wrocławskiego bunkra zaprezentowano prace z cyklu "Pareidolia" autorstwa Adriana Lacha oraz Kacpra Stolorza, a także projekt "Necronomicon" Wojciecha Skrzypczyńskiego.

Czytaj także:TIFF Festival 2013 - relacja

Ponadto zwiedzający mogą zapoznać się z kuratorskim wyborem książek fotograficznych w ramach sekcji Publikacji, przygotowanym przez Michaela Kominka. Wystawy będzie można oglądać w godzinach otwarcia Muzeum, oprócz 1 listopada (Wszystkich Świętych) oraz 29 października (Muzeum we wtorki jest nieczynne). Natomiast 4 listopada o godzinie 18:00 w Muzeum Współczesnym Wrocław odbędzie się uroczysty finisaż, kończący tegoroczną edycję TIFF Festival. Wstęp bezpłatny.

Czytaj także:TIFF Festival we Wrocławiu: 18-27 października 2013

Muzeum Współczesne Wrocław
pl. Strzegomski 2A
Wrocław]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 10:00-18:00
Wtorek - zamknięte
Środa - niedziela 12:00-20:00

Cena biletu: 10 zł
Karnety TIFF Festival są nadal ważne i upoważniają do bezpłatnego zwiedzania wystaw.

Więcej informacji na temat TIFF Festival na stronie: {LNK|http://www.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0