Wrocławski TIFF Festival przedłużony do 4 listopada

Ze względu na duże zainteresowanie wystawami w ramach TIFF Festival we Wrocławiu, organizatorzy zdecydowali się wydłużyć prezentację projektów w Muzeum Współczesnym Wrocław do 4 listopada. Nie przegapcie tej okazji!


W Muzeum Współczesnym Wrocław można oglądać projekty artystów Programu Głównego, takie jak "The Afronauts" autorstwa Cristiny de Middel, "Polaroidy" Pawła Fabjańskiego, "Fake Fake Art" Andreasa Schmidta oraz projekt zatytułowany "Obcy" Michała Matejko. W ramach sekcji Debiuty w przestrzeni wrocławskiego bunkra zaprezentowano prace z cyklu "Pareidolia" autorstwa Adriana Lacha oraz Kacpra Stolorza, a także projekt "Necronomicon" Wojciecha Skrzypczyńskiego.

Czytaj także:TIFF Festival 2013 - relacja

Ponadto zwiedzający mogą zapoznać się z kuratorskim wyborem książek fotograficznych w ramach sekcji Publikacji, przygotowanym przez Michaela Kominka. Wystawy będzie można oglądać w godzinach otwarcia Muzeum, oprócz 1 listopada (Wszystkich Świętych) oraz 29 października (Muzeum we wtorki jest nieczynne). Natomiast 4 listopada o godzinie 18:00 w Muzeum Współczesnym Wrocław odbędzie się uroczysty finisaż, kończący tegoroczną edycję TIFF Festival. Wstęp bezpłatny.

Czytaj także:TIFF Festival we Wrocławiu: 18-27 października 2013

Muzeum Współczesne Wrocław
pl. Strzegomski 2A
Wrocław]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 10:00-18:00
Wtorek - zamknięte
Środa - niedziela 12:00-20:00

Cena biletu: 10 zł
Karnety TIFF Festival są nadal ważne i upoważniają do bezpłatnego zwiedzania wystaw.

Więcej informacji na temat TIFF Festival na stronie: {LNK|http://www.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1