Wrocławski TIFF Festival przedłużony do 4 listopada

Ze względu na duże zainteresowanie wystawami w ramach TIFF Festival we Wrocławiu, organizatorzy zdecydowali się wydłużyć prezentację projektów w Muzeum Współczesnym Wrocław do 4 listopada. Nie przegapcie tej okazji!


W Muzeum Współczesnym Wrocław można oglądać projekty artystów Programu Głównego, takie jak "The Afronauts" autorstwa Cristiny de Middel, "Polaroidy" Pawła Fabjańskiego, "Fake Fake Art" Andreasa Schmidta oraz projekt zatytułowany "Obcy" Michała Matejko. W ramach sekcji Debiuty w przestrzeni wrocławskiego bunkra zaprezentowano prace z cyklu "Pareidolia" autorstwa Adriana Lacha oraz Kacpra Stolorza, a także projekt "Necronomicon" Wojciecha Skrzypczyńskiego.

Czytaj także:TIFF Festival 2013 - relacja

Ponadto zwiedzający mogą zapoznać się z kuratorskim wyborem książek fotograficznych w ramach sekcji Publikacji, przygotowanym przez Michaela Kominka. Wystawy będzie można oglądać w godzinach otwarcia Muzeum, oprócz 1 listopada (Wszystkich Świętych) oraz 29 października (Muzeum we wtorki jest nieczynne). Natomiast 4 listopada o godzinie 18:00 w Muzeum Współczesnym Wrocław odbędzie się uroczysty finisaż, kończący tegoroczną edycję TIFF Festival. Wstęp bezpłatny.

Czytaj także:TIFF Festival we Wrocławiu: 18-27 października 2013

Muzeum Współczesne Wrocław
pl. Strzegomski 2A
Wrocław]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 10:00-18:00
Wtorek - zamknięte
Środa - niedziela 12:00-20:00

Cena biletu: 10 zł
Karnety TIFF Festival są nadal ważne i upoważniają do bezpłatnego zwiedzania wystaw.

Więcej informacji na temat TIFF Festival na stronie: {LNK|http://www.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1