Wrocławski TIFF Festival przedłużony do 4 listopada

Ze względu na duże zainteresowanie wystawami w ramach TIFF Festival we Wrocławiu, organizatorzy zdecydowali się wydłużyć prezentację projektów w Muzeum Współczesnym Wrocław do 4 listopada. Nie przegapcie tej okazji!


W Muzeum Współczesnym Wrocław można oglądać projekty artystów Programu Głównego, takie jak "The Afronauts" autorstwa Cristiny de Middel, "Polaroidy" Pawła Fabjańskiego, "Fake Fake Art" Andreasa Schmidta oraz projekt zatytułowany "Obcy" Michała Matejko. W ramach sekcji Debiuty w przestrzeni wrocławskiego bunkra zaprezentowano prace z cyklu "Pareidolia" autorstwa Adriana Lacha oraz Kacpra Stolorza, a także projekt "Necronomicon" Wojciecha Skrzypczyńskiego.

Czytaj także:TIFF Festival 2013 - relacja

Ponadto zwiedzający mogą zapoznać się z kuratorskim wyborem książek fotograficznych w ramach sekcji Publikacji, przygotowanym przez Michaela Kominka. Wystawy będzie można oglądać w godzinach otwarcia Muzeum, oprócz 1 listopada (Wszystkich Świętych) oraz 29 października (Muzeum we wtorki jest nieczynne). Natomiast 4 listopada o godzinie 18:00 w Muzeum Współczesnym Wrocław odbędzie się uroczysty finisaż, kończący tegoroczną edycję TIFF Festival. Wstęp bezpłatny.

Czytaj także:TIFF Festival we Wrocławiu: 18-27 października 2013

Muzeum Współczesne Wrocław
pl. Strzegomski 2A
Wrocław]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - 10:00-18:00
Wtorek - zamknięte
Środa - niedziela 12:00-20:00

Cena biletu: 10 zł
Karnety TIFF Festival są nadal ważne i upoważniają do bezpłatnego zwiedzania wystaw.

Więcej informacji na temat TIFF Festival na stronie: {LNK|http://www.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13