Wystawa Adama Nurkiewicza w Paryżu

Wszystkich, którzy tej wiosny zamierzają odwiedzić stolicę Francji zapraszamy na wystawę Adama Nurkiewicza, która zostanie otwarta już dzisiaj, 24 maja w Bibliotece Polskiej w Paryżu.
fot. Adam Nurkiewicz

Wystawa Adama Nurkiewicza zatytułowana "Sportissima" zorganizowana jest z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012.


Adam NurkiewiczSportissima
Wernisaż: 24.05.2012, godz. 18:30

Biblioteka Polska w Paryżu
6, quai d'Orleans
75004 Paryż
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8