Adam Nurkiewicz

Wszystkie artykuły z tagiem: "Adam Nurkiewicz" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztat Fotografii Sportowej w Warszawie
Adam Nurkiewicz poprowadzi Warsztat Fotografii Sportowej, który odbędzie się w dniach 5-7 października w Warszawie. Wykłady prowadzone będą w Centrum Olimpijskim, natomiast zajęcia praktyczne podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym na welodromie w Pruszkowie oraz podczas Mistrzostw Polski w wioślarstwie długodystansowym na kanałku żerańskim.
19 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Adama Nurkiewicza w Paryżu
Wszystkich, którzy tej wiosny zamierzają odwiedzić stolicę Francji zapraszamy na wystawę Adama Nurkiewicza, która zostanie otwarta już dzisiaj, 24 maja w Bibliotece Polskiej w Paryżu.
24 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Adam Nurkiewicz - diaporama w Klubie Fotografii Prasowej
Klub Fotografii Prasowej SDP oraz Sigma ProCentrum zapraszają na kolejną diaporamę z cyklu "Spotkania ze znanymi fotografami". Gościem wieczoru będzie Adam Nurkiewicz, reporter specjalizujący się w fotografii sportowej. Spotkanie już w poniedziałek, 16 marca o godzinie 18. Wstęp wolny.
13 Mar 2009
ms
0
"Polacy na EURO 2008" - wystawa na Torwarze
Lexar Professional zaprasza na wystawę fotografii "Polacy na EURO 2008", na której zaprezentowane zostaną prace dwójki zawodowych fotografów sportowych: Adama Nurkiewicza oraz Piotra Hawałeja. Otwarcie ekspozycji odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 29 czerwca w warszawskiej Hali Towar.
27 Cze 2008
Marta Sinior
0
Spotkania z fotografami pod szyldem: Lexar i Sigma ProCentrum
MFK 08. Sigma ProCentrum oraz Lexar zapraszają na cykl spotkań ze znanymi, polskimi fotografami, które odbędą się w dniach 14 - 16 maja 2008 roku w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. Pierwsze spotkanie odbędzie się już dzisiaj wieczorem z przedstawicielami Klubu Fotografii Prasowej SDP.
14 Maj 2008
Marta Sinior
0