Warsztat Fotografii Sportowej w Warszawie

0
Marcin Grabowiecki
19 Wrzesień 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Adam Nurkiewicz poprowadzi Warsztat Fotografii Sportowej, który odbędzie się w dniach 5-7 października w Warszawie. Wykłady prowadzone będą w Centrum Olimpijskim, natomiast zajęcia praktyczne podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym na welodromie w Pruszkowie oraz podczas Mistrzostw Polski w wioślarstwie długodystansowym na kanałku żerańskim.
Puchar Świata, Zakopane, Polska (c) Adam Nurkiewicz

Agencja Fotografii Sportowej MEDIASPORT we współpracy z Centrum Edukacji Olimpijskiej przy Polskim Komitecie Olimpijskim zaprasza na Warsztat Fotografii Sportowej, który odbędzie się w terminie 5-7 października w Warszawie, a poprowadzi go Adam Nurkiewicz. Podczas warsztatu doświadczony fotograf udzieli praktycznych wskazówek i podpowie jak fotografować sport. Zobaczysz, jak zaplanować dzień zdjęciowy i jak pracować nad projektami. Nauczysz się, jak wybierać fotografie i jak je przygotować do prezentacji. Podczas zajęć praktycznych poznasz zawodowy sprzęt przeznaczony do fotografii sportowej, dowiesz się także więcej o pracy fotografa sportowego podczas zawodów sportowych - obiecują organizatorzy.

Adam Nurkiewicz prowadzi zajęcia z fotografii w Związku Polskich Artystów Fotografików, Akademii Wychowania Fizycznego, Akademii Nikona oraz w Wyższym Studium Fotografii Narodowego Centrum Kultury.

Zgłoszenia: Adam Nurkiewicz: 0 601 395 007 / adamnurkiewicz@gmail.com
Szczegóły na stronie: www.kursfotografiisportowej.pl.


Warsztat Fotografii Sportowej
Termin: 5-7.10.2012

Centrum Edukacyjne Polskiego Komitetu Olimpijskiego
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4
sala kinowa na 3 piętrze
Warszawa
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1