Warsztat Fotografii Sportowej w Warszawie

Adam Nurkiewicz poprowadzi Warsztat Fotografii Sportowej, który odbędzie się w dniach 5-7 października w Warszawie. Wykłady prowadzone będą w Centrum Olimpijskim, natomiast zajęcia praktyczne podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym na welodromie w Pruszkowie oraz podczas Mistrzostw Polski w wioślarstwie długodystansowym na kanałku żerańskim.
Puchar Świata, Zakopane, Polska (c) Adam Nurkiewicz

Agencja Fotografii Sportowej MEDIASPORT we współpracy z Centrum Edukacji Olimpijskiej przy Polskim Komitecie Olimpijskim zaprasza na Warsztat Fotografii Sportowej, który odbędzie się w terminie 5-7 października w Warszawie, a poprowadzi go Adam Nurkiewicz. Podczas warsztatu doświadczony fotograf udzieli praktycznych wskazówek i podpowie jak fotografować sport. Zobaczysz, jak zaplanować dzień zdjęciowy i jak pracować nad projektami. Nauczysz się, jak wybierać fotografie i jak je przygotować do prezentacji. Podczas zajęć praktycznych poznasz zawodowy sprzęt przeznaczony do fotografii sportowej, dowiesz się także więcej o pracy fotografa sportowego podczas zawodów sportowych - obiecują organizatorzy.

Adam Nurkiewicz prowadzi zajęcia z fotografii w Związku Polskich Artystów Fotografików, Akademii Wychowania Fizycznego, Akademii Nikona oraz w Wyższym Studium Fotografii Narodowego Centrum Kultury.

Zgłoszenia: Adam Nurkiewicz: 0 601 395 007 / adamnurkiewicz@gmail.com
Szczegóły na stronie: www.kursfotografiisportowej.pl.


Warsztat Fotografii Sportowej
Termin: 5-7.10.2012

Centrum Edukacyjne Polskiego Komitetu Olimpijskiego
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4
sala kinowa na 3 piętrze
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
5