Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę": Fotolicytacja na Chłodnej

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza do udziału w licytacji zdjęć uczestników projektów Towarzystwa oraz współpracujących z nimi mistrzów. W niedzielę, 25 marca w warszawskiej Klubokawiarni Chłodna 25 będziecie mogli kupić m.in. prace Tadeusza Rolke, Agnieszki Rayss, Adama Pańczuka, Tomasza Dubiela i Piotra Bekasa. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na stypendia dla młodych twórców!
fot. Tadeusz Rolke

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" obchodzi 10. urodziny. Z tej okazji w najbliższą niedzielę, 25 marca o godz. 16:00 w Klubokawiarni Chłodna 25 odbędzie się licytacja zdjęć uczestników projektów Towarzystwa, pośród których znaleźli się: Ula Klimek, Martyna Rudnicka, Dorota Zyguła-Siemieńska, Katarzyna Maksymowicz, Monika Kmita, Krzysztof Kowalski, Michał Dąbrowski, Tomasz Dubiel, Piotr Bekas oraz współpracujących z nimi mistrzów (Tadeusz Rolke, Agnieszka Rayss, Michał Łuczak, Adam Pańczuk i Kobas Laksa).

Szlachetne, sygnowane wydruki mogą powędrować wprost na Twoją ścianę. Przyjdź i licytuj.

Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na stypendia dla młodych twórców!


Fotolicytacja
Termin: 25.03.2012, godz. 16:00

Klubokawiarni Chłodna 25
ul. Chłodna 25
Warszawa
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0