"Wiosna" Michała Łuczaka i Michała Dąbrowskiego w Galerii Nizio

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na wystawę podsumowującą piątą odsłonę projektu "Fotoprezentacje" opartego na relacji mistrz - uczeń. W Galerii Nizio swoje prace pokażą: Michał Łuczak i Michał Dąbrowski. Wernisaż 28 lipca o godz. 19:00.
fot. Michał Łuczak

Dwóch autorów, dwa różne spojrzenia portretujące współczesnych młodych ludzi na czarno-białych fotografiach.

Chcemy pokazać młodość i piękno, które jest w nią w pisane. Bardzo proste założenie. Nie szukamy momentu przejścia w dorosłość, ani dojrzewania. W pewnym sensie interesuje nas powierzchowność, bo robimy portrety, ale jak wiadomo w fotografii udaje się zarejestrować coś więcej niż tylko to jak wyglądamy. Jako narzędzie wybraliśmy wielkoformatową, czarno-białą fotografię.

www.michal-luczak.com
www.michaldabrowski.com

Projekt realizowany jest w ramach programu "Animatornia" dzięki dofinansowaniu M.St.Warszawy i środkom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizator: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę".

15 lipca rusza rekrutacja do Fotoprezentacji z Julią Staniszewską. Więcej informacji wkrótce na stronie: www.animatornia.e.org.pl.


Michał Łuczak / Michał DąbrowskiWiosna
Wernisaż: 28.07.2011 godz. 19:00
Finisaż: 15.09.2011, godz. 19:00

Galeria Nizio
ul. Inżynierska 3/4
Warszawa
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0