"Wiosna" Michała Łuczaka i Michała Dąbrowskiego w Galerii Nizio

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na wystawę podsumowującą piątą odsłonę projektu "Fotoprezentacje" opartego na relacji mistrz - uczeń. W Galerii Nizio swoje prace pokażą: Michał Łuczak i Michał Dąbrowski. Wernisaż 28 lipca o godz. 19:00.
fot. Michał Łuczak

Dwóch autorów, dwa różne spojrzenia portretujące współczesnych młodych ludzi na czarno-białych fotografiach.

Chcemy pokazać młodość i piękno, które jest w nią w pisane. Bardzo proste założenie. Nie szukamy momentu przejścia w dorosłość, ani dojrzewania. W pewnym sensie interesuje nas powierzchowność, bo robimy portrety, ale jak wiadomo w fotografii udaje się zarejestrować coś więcej niż tylko to jak wyglądamy. Jako narzędzie wybraliśmy wielkoformatową, czarno-białą fotografię.

www.michal-luczak.com
www.michaldabrowski.com

Projekt realizowany jest w ramach programu "Animatornia" dzięki dofinansowaniu M.St.Warszawy i środkom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizator: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę".

15 lipca rusza rekrutacja do Fotoprezentacji z Julią Staniszewską. Więcej informacji wkrótce na stronie: www.animatornia.e.org.pl.


Michał Łuczak / Michał DąbrowskiWiosna
Wernisaż: 28.07.2011 godz. 19:00
Finisaż: 15.09.2011, godz. 19:00

Galeria Nizio
ul. Inżynierska 3/4
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8