"Wiosna" Michała Łuczaka i Michała Dąbrowskiego w Galerii Nizio

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na wystawę podsumowującą piątą odsłonę projektu "Fotoprezentacje" opartego na relacji mistrz - uczeń. W Galerii Nizio swoje prace pokażą: Michał Łuczak i Michał Dąbrowski. Wernisaż 28 lipca o godz. 19:00.
fot. Michał Łuczak

Dwóch autorów, dwa różne spojrzenia portretujące współczesnych młodych ludzi na czarno-białych fotografiach.

Chcemy pokazać młodość i piękno, które jest w nią w pisane. Bardzo proste założenie. Nie szukamy momentu przejścia w dorosłość, ani dojrzewania. W pewnym sensie interesuje nas powierzchowność, bo robimy portrety, ale jak wiadomo w fotografii udaje się zarejestrować coś więcej niż tylko to jak wyglądamy. Jako narzędzie wybraliśmy wielkoformatową, czarno-białą fotografię.

www.michal-luczak.com
www.michaldabrowski.com

Projekt realizowany jest w ramach programu "Animatornia" dzięki dofinansowaniu M.St.Warszawy i środkom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizator: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę".

15 lipca rusza rekrutacja do Fotoprezentacji z Julią Staniszewską. Więcej informacji wkrótce na stronie: www.animatornia.e.org.pl.


Michał Łuczak / Michał DąbrowskiWiosna
Wernisaż: 28.07.2011 godz. 19:00
Finisaż: 15.09.2011, godz. 19:00

Galeria Nizio
ul. Inżynierska 3/4
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
Sony A9 i FE 400 mm f/2.8 GM OSS - jak radzą sobie w wymagającej fotografii sportowej?
21 Sty 2019
Topowy korpus systemu E pretenduje do miana najlepszego reporterskiego aparatu na rynku. Wraz z niezbędnym w fotografii sportowej obiektywem 400 mm f/2.8 tworzy obecnie najlżejszy tego typu pełnoklatkowy zestaw na rynku. Zobaczcie, jak poradził sobie w wymagających warunkach.
2
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1