Newell Air 1100 - uniwersalny panel LED z regulowaną temperaturą barwową w dobrej cenie
0
Sudeckie fotowarsztaty na Końcu Świata
18 kwiecień 2019
Tokina i fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 31 maja-2 czerwca na plener fotograficzny w Górach Stołowych (Sudety). Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy  marki Tokina.
0
Mitakon Speedmaster 50 mm f/0.95 III - ultrajasny standard oficjalnie zaprezentowany
18 kwiecień 2019
Znacznie lepsza jakość obrazu oparta na nowej optyce, wręcz papierowa głębia ostrości, a także bardziej kompaktowy i w pełni metalowy tubus - oto trzecia generacja Mitakona Speedmaster 50 mm f/0.95.
0
Obiektyw Irix poleci dziś w kosmos wraz z pierwszym polskim satelitą obserwacyjnym
17 kwiecień 2019
Już wiemy co stało za tajemniczą zapowiedzią marki Irix. Trzeba przyznać, że tego chyba nikt się nie spodziewał. Firma właśnie otworzyła zupełnie nowy rozdział w swojej historii i ma zamiar sięgnąć gwiazd.
0
Tworzysz filmy krótkometrażowe? W konkursie My Rode Reel 2019 czeka na Ciebie sprzęt o łącznej wartości ponad miliona dolarów
17 kwiecień 2019
Stawiasz swoje pierwsze kroki w produkcjach filmowych, a może po prostu kochasz krótki metraż? Wyślij swoją etiudę na konkurs My RØDE Reel 2019 i zgarnij wyjątkowe nagrody. W puli sprzęt o wartości ponad miliona dolarów.
0
ThinkTank MindShift PhotoCross 15 - fotograficzny plecak dla wymagających
17 kwiecień 2019
Dużo wydzielonego miejsca na sprzęt, wygodny boczny dostęp do aparatów, obiektywów, cała masa kieszonek na mniejsze akcesoria oraz wytrzymałe i odporne materiały - oto najważniejsze cechy nowego plecaka ThinkTank MindShift PhotoCross 15.
0
Warsztaty z budowania fotoreportażu i projektów długoterminowych z Espenem Rasmussenem. Zgłoszenia do 20 kwietnia
16 kwiecień 2019
17-18 maja 2019 roku w Warszawie odbędą się warsztaty z przewodniczącym jury tegorocznej edycji Grand Press Photo, laureatem Grand Press Photo Espenem Rasmussenem.
0
Fujifilm Fujinon Premista 28-100 mm T2.9 i 80-250 mm T2.9-3.5 - kinematograficzne zoomy nowej generacji
16 kwiecień 2019
Fujifilm wzbogaca ofertę filmowych obiektywów o linię Premista, która stworzona została pod kątem kamer z matrycami większymi niż Super 35.
0
Asus ProArt PQ22UC - przenośny ekran 10-bit 4K, który zawstydza profesjonalne monitory graficzne
16 kwiecień 2019
Asus nie jest być może pierwszą firmą która przychodzi na myśl w temacie monitorów graficznych, ale ich nowy przenośny monitor zawstydza wiele profesjonalnych pozycji z tego segmentu. W dodatku bez problemu zabierzemy go ze sobą w podróż.
1
Fotofestiwal 2019 rusza już w czerwcu. Program główny to fotograficzna podróż w nieznane
0
Wystawa Tadeusza Sumińskiego „Z notatnika fotografa“ to subiektywna selekcja zapisków fotograficznych z podróży
16 kwiecień 2019
„Wybór zdjęć pokazywany na wystawie Tadeusza Sumińskiego to ważne ogniwo między wczesną fotografią uliczną a późniejszą pracą pejzażową“ - zaznaczają organizatorzy. Ekspozycję „Z notatnika fotografa“ można już oglądać w warszawskiej Galerii FAF.
0
Czarek Sokołowski gościem cyklu „Decydujący moment“ poświęconego mistrzom polskiej fotografii
16 kwiecień 2019
Już dziś o 18:00 Czarek Sokołowski, fotoreporter amerykańskiej agencji Associated Press, będzie gościem drugiego spotkania nowego cyklu „Decydujący moment“ organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego.
0
Zwykłość bólu i dramat bezradności. Jacek Poremba wykonał zdjęcia do kampanii społecznej na rzecz osób z chorobą Fabry’ego
15 kwiecień 2019
"Te zdjęcia to apel do nas wszystkich, byśmy dostrzegli drugiego człowieka i jego wołanie o pomoc" - mówi autor zdjęć, które od dzisiaj będzie można oglądać na wystawie plenerowej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.
0
Luminar zostanie wzbogacony o układ AI nowej generacji. Czy obróbka sprowadzi się do obsługi jednego slidera?
15 kwiecień 2019
Panel Accent AI to jedno z najciekawszych rozwiązań oferowanych przez program Luminar i rzecz, którą wyróżnia się spośród innych edytorów RAW. Czy jego kolejna generacja odmieni sposób edycji zdjęć?.
0
Irix z nowym tajemniczym projektem. Czego możemy się spodziewać?
15 kwiecień 2019
Irix wystartował z kampanią teaserową nowego produktu. Odgadniecie, co szykuje dla nas producent?
0
Lomography Sprocket Rocket 2.0 - panoramiczne zdjęcia na całej rozpiętości filmu 35 mm
15 kwiecień 2019
Nietuzinkowe panoramiczne fotografie na całej wielkości klatki filmu 35 mm, wielokrotna ekspozycja i „odkrycie mocy analoga w nowym wydaniu“ - tak można opisać aparat Lomography Sprocket Rocket 2.0, który jest już dostępny w sprzedaży.
0
Już dziś spotkanie z Wojtkiem Wieteską w rakach WJF VOL. 11
15 kwiecień 2019
Jak dziś wystawia się fotografię? Czy pokazywanie odbitek oprawionych w ramy, na ścianie, w przestrzeni galerii, ma wciąż sens? Na te i inne pytania poznasz odpowiedź na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską. Start już dziś (15 kwietnia) o 18:00 w Warszawie.
0
Szukasz wydajnego programu do edycji zdjęć na iPad'zie? Pixelmator Photo powinien Cię zainteresować
15 kwiecień 2019
Wygodna edycja RAW, możliwość szczegółowej postprodukcji, w tym praca na krzywych, sztuczna inteligencja umożliwiająca automatyczną i skuteczną poprawę wyjściowych zdjęć - to tylko kilka zalet programu Pixelmator Photo, który jest już dostępny do pobrania.
0