ZAPOWIEDŹ: Harper’s Bazaar: 150 Years: The Greatest Moments

0
Zuzanna Sztorc
2 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

„Harper’s Bazaar” to pierwszy amerykański magazyn koncentrujący w jednym miejscu nie tylko potężną dawkę modowych inspiracji wywodzących się od światowych stylistów, ale prezentujący również wizje legendarnych redaktorów i wspaniałe prace fotografów.

Z okazji 150 rocznicy powstania magazynu „Harper’s Bazaar”, wydawnictwo Abrams Books zapowiada publikację poświęconą historii najstarszego tytułu czasopisma skupiającego różne zagadnienia z dziedziny mody, sztuki i kultury.

Dzięki albumowi Harper’s Bazaar: 150 Years: The Greatest Moments możemy zapoznać się z historią regularnie wydawanego czasopisma, który od 150 lat nieprzerwanie kształtuje swoją pozycję na światowym rynku. Na 400 stronach książki zawarte zostało więcej niż 150 archiwalnych ilustracji oraz 50 fragmentów tekstów ułożonych chronologicznie według daty powstania.

Wybór wydawców prezentuje szeroką kreatywność, kunszt publikacji niezaprzeczalnie udowadnia czytelnikom, że „Harper’s Bazaar” to więcej niż zwykły magazyn mody. Na przełomie marca i kwietnia, wraz z premierą albumu, każdy miłośnik fotografii mody będzie mógł bliżej zapoznać się z historią tego tytułu.

Wstępne zamówienia na album można składać za pośrednictwem strony www.bookoff.pl, kontaktując się mailowo z obsługą księgarni. Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie wydawnictwa Abrams Books.

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pasjonatka mody i kultury szeroko pojętej. Na zdjęcia patrzy głównie przez pryzmat odczuwanych emocji i własnej estetyki. W wolnej chwili najchętniej przebywa w stadninie koni lub we własnym domu z książką w dłoni.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Fotografia zmienia świat przynajmniej na 6 sposobów. Druga część “Kruchego Medium” Macieja Frąckowiaka
Fotografia zmienia świat przynajmniej na 6 sposobów. Druga część “Kruchego Medium” Macieja...
Czym właściwie jest dzisiaj fotografia i jak zmienia nasze życie? Tego próbował dowiedzieć się Maciej Frąckowiak podczas pracy nad drugą odsłoną “Kruchego Medium”. W...
10
3
Igor Kostin - fotograf z Czarnobyla
Igor Kostin - fotograf z Czarnobyla
26 kwietnia 1986 roku, kilka godzin po wybuchu reaktora nr 4, nad elektrownią jądrową w Czarnobylu zawisa śmigłowiec. Już podczas lotu z Kijowa podróżujący nim...
212
5
Wspólne doświadczanie izolacji - Spitsbergen według Anny Musiałówny
Wspólne doświadczanie izolacji - Spitsbergen według Anny Musiałówny
Próba przeczekania wiatru, to nowa publikacja Fundacji Archeologia Fotografii, w której zawarto selekcję zdjęć Anny Musiałówny, wykonanych podczas jej trzymiesięcznego pobytu w krainie...
110
0