Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

ZAPOWIEDŹ: Harper’s Bazaar: 150 Years: The Greatest Moments

0

Autor: Zuzanna Sztorc

2 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

„Harper’s Bazaar” to pierwszy amerykański magazyn koncentrujący w jednym miejscu nie tylko potężną dawkę modowych inspiracji wywodzących się od światowych stylistów, ale prezentujący również wizje legendarnych redaktorów i wspaniałe prace fotografów.

Z okazji 150 rocznicy powstania magazynu „Harper’s Bazaar”, wydawnictwo Abrams Books zapowiada publikację poświęconą historii najstarszego tytułu czasopisma skupiającego różne zagadnienia z dziedziny mody, sztuki i kultury.

Dzięki albumowi Harper’s Bazaar: 150 Years: The Greatest Moments możemy zapoznać się z historią regularnie wydawanego czasopisma, który od 150 lat nieprzerwanie kształtuje swoją pozycję na światowym rynku. Na 400 stronach książki zawarte zostało więcej niż 150 archiwalnych ilustracji oraz 50 fragmentów tekstów ułożonych chronologicznie według daty powstania.

Wybór wydawców prezentuje szeroką kreatywność, kunszt publikacji niezaprzeczalnie udowadnia czytelnikom, że „Harper’s Bazaar” to więcej niż zwykły magazyn mody. Na przełomie marca i kwietnia, wraz z premierą albumu, każdy miłośnik fotografii mody będzie mógł bliżej zapoznać się z historią tego tytułu.

Wstępne zamówienia na album można składać za pośrednictwem strony www.bookoff.pl, kontaktując się mailowo z obsługą księgarni. Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie wydawnictwa Abrams Books.

Autor: Zuzanna Sztorc

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pasjonatka mody i kultury szeroko pojętej. Na zdjęcia patrzy głównie przez pryzmat odczuwanych emocji i własnej estetyki. W wolnej chwili najchętniej przebywa w stadninie koni lub we własnym domu z książką w dłoni.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Gazeta strajkowa - protest kobiet oczami fotografów i fotografek. Ruszyła zbiórka na dodruk
Gazeta strajkowa - protest kobiet oczami fotografów i fotografek. Ruszyła zbiórka na dodruk
Archiwum Protestów Publicznych udostępnia gazeto-wystawę, będącą podsumowaniem dotychczasowych zajść związanych ze strajkami przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej....
66
13
Polska rzeczywistość końca XX wieku - premiera książki Mariusza Stachowiaka
Polska rzeczywistość końca XX wieku - premiera książki Mariusza Stachowiaka
Wyjątkowa publikacja, ze zdjęciami wyjątkowego człowieka. Surowy i szczery do bólu zapis polskiej rzeczywistości końcówki XX wieku, autorstwa zmarłego przed 15 laty...
84
0
"Oświecenie" - darmowy, nowoczesny podręcznik operatora filmowego
"Oświecenie" - darmowy, nowoczesny podręcznik operatora filmowego
Lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się filmem i realizacjami video. Fundacja Wspierania Edukacji Filmowej...
33
2