Imaging Edge Webcam - zamień aparat Sony w kamerę internetową

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Sierpień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Wzorem innych producentów teraz także i Sony wypuszcza oprogramowanie, które pozwoli korzystać z aparatów w roli kamer sieciowych. Co ważne, Imaging Edge Webcam wspiera aż 35 różnych modeli aparatów, także podstawowe kompakty.

Po Canonie, Nikonie, Olympusie, Fuji i Panasonicu przyszła wreszcie kolej na Sony. Nowe oprogramowanie Imaging Edge Webcam pozwoli wam zamienić aparaty producenta w kamery internetowe. Wystarczy jedynie pobrać aplikację i podłączyć urządzenie przez kabel USB.

Wsparcie dla 35 różnych aparatów

- Biorąc pod uwagę rosnący popyt na transmisje na żywo i komunikację wideo, z radością udostępniamy szerokiej rzeszy wiernych klientów Sony ten nowy program, który pozwala łatwo i szybko zmienić aparat w efektywną kamerę internetową do transmisji na żywo, rozmów wideo i wielu innych zastosowań. - mówi Yann Salmon Legagneur, dyrektor ds. marketingu produktu w dziale Digital Imaging Sony Europe.

Co ważne, producent nie ogranicza wsparcia i pozwala na podłączenie w ten sposób aż 35 różnych modeli aparatów, od topowego bezlusterkowca A9, aż po proste kompakty typu WX800. Poniżej pełna lista wsparcia aplikacji Imaging Edge Webcam.

Skąd pobrać?

Aplikację Sony Imaging Edge Webcam możecie pobrać tutaj. Niestety na razie wspiera ona jedynie system Windows 10.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Firefly - Adobe wprowadza swój własny generator i edytor AI. Tak będzie wyglądać przyszłość pracy z grafiką i zdjęciami
Firefly - Adobe wprowadza swój własny generator i edytor AI. Tak będzie wyglądać przyszłość pracy...
Adobe zapowiedziało pakiet nowych funkcji AI pod nazwą Firefly. Pierwsze skrzypce gra tu generator grafiki, ale prawdziwą siłą nowej usługi będą funkcje poboczne...
5
Creators’ App - nowa apka do obsługi aparatów Sony już dostępna
Creators’ App - nowa apka do obsługi aparatów Sony już dostępna
Sony prezentuje nową aplikacje do zdalnej obsługi aparatu i przesyłania zdjęć, która da nam także dostęp do chmury Creators’ Cloud.
1
ClearCut Pro - automatyczne szparowanie zdjęć w chmurze Frame.io
ClearCut Pro - automatyczne szparowanie zdjęć w chmurze Frame.io
Skylum, producent programu Luminar zapowiada aplikację, która pozwoli automatycznie usunąć tło ze zdjęcia w chmurze w chwilę po wciśnięciu spustu migawki. Ma być to...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)