Imaging Edge Webcam - zamień aparat Sony w kamerę internetową

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Sierpień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Wzorem innych producentów teraz także i Sony wypuszcza oprogramowanie, które pozwoli korzystać z aparatów w roli kamer sieciowych. Co ważne, Imaging Edge Webcam wspiera aż 35 różnych modeli aparatów, także podstawowe kompakty.

Po Canonie, Nikonie, Olympusie, Fuji i Panasonicu przyszła wreszcie kolej na Sony. Nowe oprogramowanie Imaging Edge Webcam pozwoli wam zamienić aparaty producenta w kamery internetowe. Wystarczy jedynie pobrać aplikację i podłączyć urządzenie przez kabel USB.

Wsparcie dla 35 różnych aparatów

- Biorąc pod uwagę rosnący popyt na transmisje na żywo i komunikację wideo, z radością udostępniamy szerokiej rzeszy wiernych klientów Sony ten nowy program, który pozwala łatwo i szybko zmienić aparat w efektywną kamerę internetową do transmisji na żywo, rozmów wideo i wielu innych zastosowań. - mówi Yann Salmon Legagneur, dyrektor ds. marketingu produktu w dziale Digital Imaging Sony Europe.

Co ważne, producent nie ogranicza wsparcia i pozwala na podłączenie w ten sposób aż 35 różnych modeli aparatów, od topowego bezlusterkowca A9, aż po proste kompakty typu WX800. Poniżej pełna lista wsparcia aplikacji Imaging Edge Webcam.

Skąd pobrać?

Aplikację Sony Imaging Edge Webcam możecie pobrać tutaj. Niestety na razie wspiera ona jedynie system Windows 10.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
FilmLab 3 - skany z aparatu niczym ze skanera Noritsu
FilmLab 3 - skany z aparatu niczym ze skanera Noritsu
Filmlab prezentuje najnowszą generację swojej aplikacji do wygodnej digitalizacji negatywów przy pomocy aparatów cyfrowych. Producent obiecuje, że dzięki nowym algorytmom, rezultaty...
9
Nowe Adobe Express już dostępne - alternatywa dla Canva wspierana AI
Nowe Adobe Express już dostępne - alternatywa dla Canva wspierana AI
Adobe zaprezentowało nową odsłonę webowej aplikacji Express, służącej do szybkiego i wygodnego tworzenia różnego rodzaju grafik, filmików i animacji na potrzeby internetu. Nowe Adobe...
7
CEWE myPhotos - nowe centrum Twoich fotografii
CEWE myPhotos - nowe centrum Twoich fotografii
CEWE myPhotos to aplikacja, która ułatwi zarządzanie naszą prywatną galerią zdjęć. Jest całkowicie darmowe i oferuje 15 GB przestrzeni dyskowej gratis.
16
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)