Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Imaging Edge Webcam - zamień aparat Sony w kamerę internetową

0

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Sierpień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Wzorem innych producentów teraz także i Sony wypuszcza oprogramowanie, które pozwoli korzystać z aparatów w roli kamer sieciowych. Co ważne, Imaging Edge Webcam wspiera aż 35 różnych modeli aparatów, także podstawowe kompakty.

Po Canonie, Nikonie, Olympusie, Fuji i Panasonicu przyszła wreszcie kolej na Sony. Nowe oprogramowanie Imaging Edge Webcam pozwoli wam zamienić aparaty producenta w kamery internetowe. Wystarczy jedynie pobrać aplikację i podłączyć urządzenie przez kabel USB.

Wsparcie dla 35 różnych aparatów

- Biorąc pod uwagę rosnący popyt na transmisje na żywo i komunikację wideo, z radością udostępniamy szerokiej rzeszy wiernych klientów Sony ten nowy program, który pozwala łatwo i szybko zmienić aparat w efektywną kamerę internetową do transmisji na żywo, rozmów wideo i wielu innych zastosowań. - mówi Yann Salmon Legagneur, dyrektor ds. marketingu produktu w dziale Digital Imaging Sony Europe.

Co ważne, producent nie ogranicza wsparcia i pozwala na podłączenie w ten sposób aż 35 różnych modeli aparatów, od topowego bezlusterkowca A9, aż po proste kompakty typu WX800. Poniżej pełna lista wsparcia aplikacji Imaging Edge Webcam.

Skąd pobrać?

Aplikację Sony Imaging Edge Webcam możecie pobrać tutaj. Niestety na razie wspiera ona jedynie system Windows 10.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Najbardziej zaawansowany symulator oświetlenia studyjnego doczekał się pokaźnej aktualizacji, która pozwoli szczegółowo zaplanować oświetlenie na planie filmowym....
1
0
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Oprogramowanie spod szyldu C1 nigdy nie należało do tanich, teraz jednak będzie jeszcze mniej osiągalne. Od poniedziałku1 stycznia ceny poszczególnych pakietów znacznie wzrosną.
2
0
Aplikacja DJI GO 4 otrzymuje tryb prywatny - dane o locie nie będą wysyłane do sieci
Aplikacja DJI GO 4 otrzymuje tryb prywatny - dane o locie nie będą wysyłane do sieci
Choć podobną funkcjonalność oferuje już aplikacja DJI Pilot, tryb lokalnych danych dopiero teraz trafia do apki GO, kontrolującej konsumenckie drony producenta. Dzięki...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)