Premiera Adobe Lightroom 6 na dniach

0
Maciej Luśtyk
19 Luty 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Zwykle nie piszemy o plotkach, jednak w tym wypadku informacja wydaje się być niemal pewna. We francuskim sklepie internetowym ze sprzętem elektronicznym i oprogramowaniem pojawiła się możliwość zakupu Lightrooma 6 w przedsprzedaży. Dostępny jest też opis głównych funkcji programu.
We francuskim sklepie fnac.com pojawiła się opcja zakupu programu Adobe Lightroom 6 w przedsprzedaży. Według informacji na stronie oficjalnej premiery programu możemy spodziewać się 9 marca 2015. Z udostępnionego opisu możemy też wyczytać ciekawe informacje na temat głównych funkcji nowego Lightrooma.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Wśród nowych funkcji znajdziemy między innymi możliwość łączenia zdjęć w panoramy (również pliki RAW), tworzenia zdjęć HDR, możliwość dodania efektów specjalnych do pokazu slajdów, a także system rozpoznawania twarzy, który pozwoli nam na szybkie znalezienie wszystkich zdjęć, na których znajduje się dana osoba. Z opisu wynika też, że najnowsza wersja programu będzie korzystać z przyspieszenia karty graficznej. Z pewnością czeka na nas jeszcze więcej nowości, jednak dowiemy się o nich dopiero podczas oficjalnej premiery programu.

Lightroom 6 będzie dostępny będzie w cenie 130 Euro na systemy Windows 7, 8, 8.1 i Mac OS X w wersji 10.8 i wyżej. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej sklepu fnac.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Sztuczna inteligencja w nowym ON1 Photo RAW 2020
Sztuczna inteligencja w nowym ON1 Photo RAW 2020
Popularna alternatywa dla Lightrooma została właśnie poddana liftingowi a twórca oprogramowania zapowiada już kolejne zmiany. Czy Adobe ma się czego bać?
7
5
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Rewolucyjne oprogramowanie od Skylum Software zadebiutuje oficjalnie już za miesiąc, ale jeszcze dziś możesz kupić Luminar 4 w przedsprzedaży o 10 dolarów taniej.
1
3
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie czarno-białych zdjęć, retusz skóry i wiele więcej
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie...
Nie każdy potrzebuje kombajnu w postaci pełnych wersji programów Photoshop czy Lightroom. Dla osób nie zajmujących się obróbką zdjęć i filmów zawodowo, Adobe ma...
24
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)