Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8 PRO FX taniej o niemal 400 zł

Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8 PRO FX taniej o niemal 400 zł

Gratka dla osób zainteresowanych szerokokątnymi zoomami. Obiektyw Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8 PRO FX kupimy teraz taniej o około 400 zł. Promocją obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Zaprezentowany w 2010 roku model Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8 PRO FX był pierwszym, pełnoklatkowym obiektywem Tokina nowej generacji, przeznaczonym do lustrzanek cyfrowych.

Stała jasność f/2.8 i szeroki zakres ogniskowych od 16 do 28 mm czynią z niego ciekawe narzędzie pracy m.in dla reporterów, fotografów akcji i osób zainteresowanych fotografią krajobrazową. Obiektyw wykorzystuje silnik autofokusa DC, który pracuje szybciej i ciszej. W połączeniu z nowym czujnikiem magnetycznym GMR zwiększa precyzję i znacząco przyspiesza nastawiania ostrości.

W konstrukcji optycznej obiektywu zastosowano dużą przednią soczewkę asferyczną o średnicy 56 mm i dwa elementy asferyczne znajdujące się w tylnej części obiektywu. W celu zminimalizowania aberracji chromatycznej i zmniejszenia wymiarów obiektywu wykorzystano także trzy soczewki o niskim współczynniku dyspersji. Dzięki nim obiektyw charakteryzować ma się równą ostrością w całym polu obrazu i niewielką dystorsją.

Gdzie nabyć obiektyw w promocyjnej cenie?

Od 4 grudnia 2017 roku, model Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8 PRO FX w wersji do aparatów Canon i Nikon możemy kupić w cenie 2975 zł, czyli o prawie 400 zł taniej niż dotychczas. Pełną listę sklepów, w których możecie nabyć szkło w promocyjnej cenie znajdziecie pod adresem next77.pl.

Promocją obowiązuje do wyczerpania zapasów produktów nią objętych.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12