Oppo Find N2 Flip - nadchodzi składak, który ma wyznaczać standardy

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Luty 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Najnowszy smartfon Oppo N2 Flip ma pokazać, że technologia składanych ekranów w pełni dojrzała. Będzie miał też mocną specyfikację i aparat Hasselblada. Premiera już 15 lutego.

Składane smartfony z serii Oppo Find N cieszą się w recenzjach opinią jednych z najlepszych smartfonów na rynku (nie tylko składanych). Problem w tym, że do tej pory nie były dostępne poza Azją. Tę sytuację zmienia europejska premiera modelu Oppo N2 Flip, który tym razem po raz pierwszy składa się pionowo.

Mniejszy, ale wygodniejszy

Biorąc pod uwagę typ zawiasu i specyfikację Oppo N2 Flip będzie plasował się nieco niżej od imitujących tablety modeli Oppo Find N, ale dzięki temu będzie bardziej dostępny i na pewno dużo wygodniejszy w codziennym przenoszeniu. Poza tym Oppo robi wiele, by nowy N2 Flip powalczył o miano najlepszego pionowego składaka na rynku.

W Find N2 Flip został wkomponowany zawias nowej generacji, który charakteryzuje się lżejszą, mniejszą i bardziej wytrzymałą strukturą niż jego poprzednik Find N. Z kolei trwałość zawiasu została potwierdzona certyfikatem TÜV Rhineland, który zapewnia, że nawet po 216 000 złożeniach i rozłożeniach, odkształcenia na ekranie pozostają prawie niezauważalne.

Mocna specyfikacja i dobre aparaty

Składany pionowo OPPO Find N2 Flip napędza zoptymalizowany układ MediaTek Dimensity 9000+. Ponadto smartfon został wyposażony w najbardziej pojemną i wytrzymałą baterię jaka jest obecnie dostępna w pionowo składanych telefonach na rynku. Użytkownicy otrzymają również autorską funkcję szybkiego ładowania SUPERVOOCTM. OPPO zadbało także o funkcje foto i wideo na najwyższym poziomie, które powstały we współpracy z marką Hasselblad (aparat główny 50 Mp i szerokokątny 8 Mp).

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, OPPO Find N2 Flip wygodnie mieści się w dłoni i kieszeni. Bez otwierania telefonu można uzyskać wyraźny podgląd zdjęć selfie, dzięki obecności ekranu zewnętrznego, który jest największy w tego typu składanych smartfonach. Przy zamkniętym telefonie można również korzystać z wielu dodatków, narzędzi i widżetów.

Premiera już 15 lutego

Czy nowy składak będzie też w stanie konkurować pod względem zdjęć? O tym będziemy mogli przekonać się już jutro podczas oficjalnej europejskiej premiery Oppo Find N2 Flip, w której będziemy osobiście uczestniczyć. Już niebawem możecie więc liczyć na garść pierwszych wrażeń odnośnie aparatów wykorzystanych nowym modelu.

Oficjalna premiera modelu Oppo Find N2 Flip odbędzie się w środę, 15 lutego 2023 roku o godz. 15.30. Możecie ją oglądać na oficjalnym kanale Youtube marki Oppo.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Oppo Find N2 Flip - ma aparat z flagowca, ekran do selfie i robi flip. Czy to najlepszy składak na rynku?
Oppo Find N2 Flip - ma aparat z flagowca, ekran do selfie i robi flip. Czy to najlepszy składak na...
Wyposażony w topowe podzespoły takie jak moduł fotograficzny Hasselblad z matrycą Sony IMX890, układ MediaTek Dimensity 9000+, łączność 5G dual SIM oraz najlepsze w swoim segmencie szybkie...
16
Vivo X90 i X90 Pro - 1-calowa matryca i lepsze rezultaty w słabym świetle
Vivo X90 i X90 Pro - 1-calowa matryca i lepsze rezultaty w słabym świetle
Vivo zaprezentowało najnowszą serię flagowych smartfonów. Modele X90 i X90 Pro otrzymują zaawansowany układ aparatów opracowany we współpracy z Zeissem, który bazuje...
6
Samsung Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra - 200-megapikselowa matryca i wielosegmentowe przetwarzanie obrazu
Samsung Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra - 200-megapikselowa matryca i wielosegmentowe przetwarzanie...
Samsung zaprezentował najnowsze flagowe smartfony z serii Galaxy. Nie uświadczymy tu wielu fundamentalnych zmian sprzętowych, ale nowa matryca i procesor Snapdragon 8...
16
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)