Oppo Find N2 Flip - nadchodzi składak, który ma wyznaczać standardy

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Luty 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Najnowszy smartfon Oppo N2 Flip ma pokazać, że technologia składanych ekranów w pełni dojrzała. Będzie miał też mocną specyfikację i aparat Hasselblada. Premiera już 15 lutego.

Składane smartfony z serii Oppo Find N cieszą się w recenzjach opinią jednych z najlepszych smartfonów na rynku (nie tylko składanych). Problem w tym, że do tej pory nie były dostępne poza Azją. Tę sytuację zmienia europejska premiera modelu Oppo N2 Flip, który tym razem po raz pierwszy składa się pionowo.

Mniejszy, ale wygodniejszy

Biorąc pod uwagę typ zawiasu i specyfikację Oppo N2 Flip będzie plasował się nieco niżej od imitujących tablety modeli Oppo Find N, ale dzięki temu będzie bardziej dostępny i na pewno dużo wygodniejszy w codziennym przenoszeniu. Poza tym Oppo robi wiele, by nowy N2 Flip powalczył o miano najlepszego pionowego składaka na rynku.

W Find N2 Flip został wkomponowany zawias nowej generacji, który charakteryzuje się lżejszą, mniejszą i bardziej wytrzymałą strukturą niż jego poprzednik Find N. Z kolei trwałość zawiasu została potwierdzona certyfikatem TÜV Rhineland, który zapewnia, że nawet po 216 000 złożeniach i rozłożeniach, odkształcenia na ekranie pozostają prawie niezauważalne.

Mocna specyfikacja i dobre aparaty

Składany pionowo OPPO Find N2 Flip napędza zoptymalizowany układ MediaTek Dimensity 9000+. Ponadto smartfon został wyposażony w najbardziej pojemną i wytrzymałą baterię jaka jest obecnie dostępna w pionowo składanych telefonach na rynku. Użytkownicy otrzymają również autorską funkcję szybkiego ładowania SUPERVOOCTM. OPPO zadbało także o funkcje foto i wideo na najwyższym poziomie, które powstały we współpracy z marką Hasselblad (aparat główny 50 Mp i szerokokątny 8 Mp).

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, OPPO Find N2 Flip wygodnie mieści się w dłoni i kieszeni. Bez otwierania telefonu można uzyskać wyraźny podgląd zdjęć selfie, dzięki obecności ekranu zewnętrznego, który jest największy w tego typu składanych smartfonach. Przy zamkniętym telefonie można również korzystać z wielu dodatków, narzędzi i widżetów.

Premiera już 15 lutego

Czy nowy składak będzie też w stanie konkurować pod względem zdjęć? O tym będziemy mogli przekonać się już jutro podczas oficjalnej europejskiej premiery Oppo Find N2 Flip, w której będziemy osobiście uczestniczyć. Już niebawem możecie więc liczyć na garść pierwszych wrażeń odnośnie aparatów wykorzystanych nowym modelu.

Oficjalna premiera modelu Oppo Find N2 Flip odbędzie się w środę, 15 lutego 2023 roku o godz. 15.30. Możecie ją oglądać na oficjalnym kanale Youtube marki Oppo.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Xiaomi 14 Ultra - 4 aparaty 50 Mp, profesjonalny tryb wideo i sztuczna inteligencja. Czy to jeszcze smartfon?
Xiaomi 14 Ultra - 4 aparaty 50 Mp, profesjonalny tryb wideo i sztuczna inteligencja. Czy to...
Xiaomi zaprezentowało najnowszego flagowego smartfona. Model 14 Ultra obiecuje najlepsze do tej pory możliwości fotograficzne na rynku mobile i podpiera to imponującą specyfikacją. Z...
13
Google inwestuje w startup, który odmienić ma fotografię mobilną - Glass AI jest już dostępne dla producentów
Google inwestuje w startup, który odmienić ma fotografię mobilną - Glass AI jest już dostępne dla...
Software’owe sztuczki stosowane przez producentów smartfonów potrafią działać cuda. Ale nie zawsze takie, jakich pożądają użytkownicy. Glass Imaging wie jak sprawić, by smartfonowi...
6
OnePlus 12 - najlepsze podzespoły i rozbudowany moduł foto z dużą matrycą
OnePlus 12 - najlepsze podzespoły i rozbudowany moduł foto z dużą matrycą
Na swoje 10-urodziny OnePlus prezentuje nowego flagowca. OnePlus 12 to najlepsza na rynku wydajność i zaawansowany moduł foto przygotowany we współpracy z Hasselbladem i Sony
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)