Sigma ProCentrum - nowy salon w Poznaniu

W Poznaniu powstał nowy salon sieci Sigma ProCentrum. Cała siec liczy osiem placówek. Poza Poznaniem znajdują się w Krakowie, Wrocławiu, Chorzowie, Szczecinie, Sopocie, Warszawie i Bydgoszczy.
W Poznaniu powstał nowy salon Sigma ProCentrum. Punkt ulokowano w Malta Office Park budynek C, ul. Abpa A. Baraniaka 88B. Sieć Sigma ProCentrum to miejscah, w których można wypróbować, wypożyczyć oraz kupić obiektywy marki Sigma.Działa już nowy salon Sigma ProCentrum w Poznaniu!

Z przyjemnością informujemy, że działa już nowe Sigma ProCentrum w Poznaniu. Cała sieć liczy wraz z Krakowem, Wrocławiem, Chorzowem, Szczecinem, Sopotem, Warszawą i Bydgoszczą osiem salonów.

Sigma ProCentrum to pierwsza i jak na razie jedyna taka sieć w Polsce, a także unikalny projekt w skali światowej. Sieć punktów, w których można wypróbować, wypożyczyć oraz kupić obiektywy marki Sigma, rozwijamy w odpowiedzi na dynamiczny wzrost zainteresowania fotografią cyfrową oraz wzmożone zapotrzebowanie na sprzęt oraz wiedzę specjalistyczną z tej dziedziny. "...Łatwa dostępność do zgromadzonych w jednym miejscu ponad 200 obiektywów, powoduje że miejsce to jawi się jako raj dla fotografa. Sąsiedztwo toru regatowego daje niesamowite możliwości wypróbowania sprzętu" - czytamy na jednym z poznańskich portali.

Oficjalne otwarcie poznańskiego salonu, połączone z warsztatami fotograficznymi, odbyło się 22 kwietnia br. Na spotkaniu zaprezentowana została salonów Sigma ProCentrum oraz plany rozwoju sieci. Po części oficjalnej odbyły się warsztaty fotograficzne, na których można było wypróbować najpopularniejsze modele obiektywów Sigma.

Nowy salon Sigma ProCentrum znajduje się w Poznaniu w Malta Office Park budynek C, ul. Abpa A. Baraniaka 88B.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0