Sigma ProCentrum - nowy salon w Poznaniu

0
Michal Grzegorczyk
26 Kwiecień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
W Poznaniu powstał nowy salon sieci Sigma ProCentrum. Cała siec liczy osiem placówek. Poza Poznaniem znajdują się w Krakowie, Wrocławiu, Chorzowie, Szczecinie, Sopocie, Warszawie i Bydgoszczy.
W Poznaniu powstał nowy salon Sigma ProCentrum. Punkt ulokowano w Malta Office Park budynek C, ul. Abpa A. Baraniaka 88B. Sieć Sigma ProCentrum to miejscah, w których można wypróbować, wypożyczyć oraz kupić obiektywy marki Sigma.Działa już nowy salon Sigma ProCentrum w Poznaniu!

Z przyjemnością informujemy, że działa już nowe Sigma ProCentrum w Poznaniu. Cała sieć liczy wraz z Krakowem, Wrocławiem, Chorzowem, Szczecinem, Sopotem, Warszawą i Bydgoszczą osiem salonów.

Sigma ProCentrum to pierwsza i jak na razie jedyna taka sieć w Polsce, a także unikalny projekt w skali światowej. Sieć punktów, w których można wypróbować, wypożyczyć oraz kupić obiektywy marki Sigma, rozwijamy w odpowiedzi na dynamiczny wzrost zainteresowania fotografią cyfrową oraz wzmożone zapotrzebowanie na sprzęt oraz wiedzę specjalistyczną z tej dziedziny. "...Łatwa dostępność do zgromadzonych w jednym miejscu ponad 200 obiektywów, powoduje że miejsce to jawi się jako raj dla fotografa. Sąsiedztwo toru regatowego daje niesamowite możliwości wypróbowania sprzętu" - czytamy na jednym z poznańskich portali.

Oficjalne otwarcie poznańskiego salonu, połączone z warsztatami fotograficznymi, odbyło się 22 kwietnia br. Na spotkaniu zaprezentowana została salonów Sigma ProCentrum oraz plany rozwoju sieci. Po części oficjalnej odbyły się warsztaty fotograficzne, na których można było wypróbować najpopularniejsze modele obiektywów Sigma.

Nowy salon Sigma ProCentrum znajduje się w Poznaniu w Malta Office Park budynek C, ul. Abpa A. Baraniaka 88B.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Rekord Guinnessa pobity - oto najmniejsza matryca na świecie
Rekord Guinnessa pobity - oto najmniejsza matryca na świecie
Firma OmniVision wprowadziła na rynek specjalistyczny sensor o wymiarach zaledwie 0,575mm x 0,575mm, który umożliwić ma lekarzom badanie nawet najwęższych naczyń...
13
0
Przewozisz filmy samolotem? Uważaj na nowe skanery bagażu podręcznego
Przewozisz filmy samolotem? Uważaj na nowe skanery bagażu podręcznego
Nie od dziś wiadomo, że niewywołanych filmów nie należy nadawać w bagażu rejestrowanym. Teraz jednak problemem dla fanów analoga może być także kontrola bagażu...
16
1
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają jeszcze sens?
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają...
Pierwsza Photokina w nowej formule już wiosną. Nie weźmie w niej jednak udziału trzech głównych producentów sprzętu. Czy firmom fotograficznym targi są jeszcze do...
4
6
Powiązane artykuły