Cyfrowe.pl nagrodzone

Sklep Cyfrowe.pl zajął drugie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii "AGD, RTV i FOTO". Gratulujemy!
Sklep internetowy Cyfrowe.pl zajął drugie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii "AGD, RTV i FOTO". Przedstawiciele sklepu podkreślają, że pierwsze miejsce zajął sklep euro.com.pl (czyli ogólno-elektroniczny/RTV/AGD), więc Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.


Poniżej prezentujemy informację prasową sklepu Cyfrowe.pl:

Cyfrowe.pl najlepszym sklepem foto-video w rankingu Wprost i Money.pl

Sklep Cyfrowe.pl zajął II miejsce w kategorii "AGD, RTV i FOTO" w corocznym rankingu sklepów internetowych tygodnika Wprost i portalu Money.pl. I m. w tej kategorii zajął Euro.com.pl. Biorąc pod uwagę, że jest to sklep przede wszystkim RTV-AGD, Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.

Kryteria wyboru sklepów do rankingu polegały na wstępnej weryfikacji odwiedzalności strony sklepu wg Megapanelu PBI/Gemius, a następnie poddaniu ocenie 15 najpopularniejszych sklepów w danej kategorii przez redaktorów Wprost i Money.pl. Ocena następowała na podstawie 60 kryteriów m.in.: liczby produktów w sklepie, jakości obsługi (np. czas reakcji na e-mail), procedury zamawiania i dostawy towarów, przejrzystości strony sklepu, posiadania programów lojalnościowych i partnerskich itp.

"Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o wynikach rankingu - mówi Jarosław Banacki, Prezes Zarządu Cyfrowe.pl sp. z o.o. Mimo, że jesteśmy sklepem specjalistycznym, udało nam się wyprzedzić duże, silniejsze kapitałowo firmy takie jak neo24.pl, agito.pl czy medialider.pl. Pokazuje to, że nasza strategia działania polegająca na wysokiej jakości obsługi, fachowym doradztwie i dbaniu o satysfakcję i zaufanie klientów sprawdziła się i jest doceniana nie tylko przez klientów, ale również przez ekspertów i środowiska opiniotwórcze".

To już drugie w ostatnim miesiącu wyróżnienie dla Cyfrowe.pl. We wrześniu sklep uzyskał I m. wśród sklepów foto-video, w rankingu największych pod względem obrotów sklepów internetowych magazynu Internet Standard.

Wyniki rankingu Wprost i Money.pl znajdują się na stronie: http://ranking.money.pl/2009
]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1