Cyfrowe.pl nagrodzone

Sklep Cyfrowe.pl zajął drugie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii "AGD, RTV i FOTO". Gratulujemy!
Sklep internetowy Cyfrowe.pl zajął drugie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii "AGD, RTV i FOTO". Przedstawiciele sklepu podkreślają, że pierwsze miejsce zajął sklep euro.com.pl (czyli ogólno-elektroniczny/RTV/AGD), więc Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.


Poniżej prezentujemy informację prasową sklepu Cyfrowe.pl:

Cyfrowe.pl najlepszym sklepem foto-video w rankingu Wprost i Money.pl

Sklep Cyfrowe.pl zajął II miejsce w kategorii "AGD, RTV i FOTO" w corocznym rankingu sklepów internetowych tygodnika Wprost i portalu Money.pl. I m. w tej kategorii zajął Euro.com.pl. Biorąc pod uwagę, że jest to sklep przede wszystkim RTV-AGD, Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.

Kryteria wyboru sklepów do rankingu polegały na wstępnej weryfikacji odwiedzalności strony sklepu wg Megapanelu PBI/Gemius, a następnie poddaniu ocenie 15 najpopularniejszych sklepów w danej kategorii przez redaktorów Wprost i Money.pl. Ocena następowała na podstawie 60 kryteriów m.in.: liczby produktów w sklepie, jakości obsługi (np. czas reakcji na e-mail), procedury zamawiania i dostawy towarów, przejrzystości strony sklepu, posiadania programów lojalnościowych i partnerskich itp.

"Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o wynikach rankingu - mówi Jarosław Banacki, Prezes Zarządu Cyfrowe.pl sp. z o.o. Mimo, że jesteśmy sklepem specjalistycznym, udało nam się wyprzedzić duże, silniejsze kapitałowo firmy takie jak neo24.pl, agito.pl czy medialider.pl. Pokazuje to, że nasza strategia działania polegająca na wysokiej jakości obsługi, fachowym doradztwie i dbaniu o satysfakcję i zaufanie klientów sprawdziła się i jest doceniana nie tylko przez klientów, ale również przez ekspertów i środowiska opiniotwórcze".

To już drugie w ostatnim miesiącu wyróżnienie dla Cyfrowe.pl. We wrześniu sklep uzyskał I m. wśród sklepów foto-video, w rankingu największych pod względem obrotów sklepów internetowych magazynu Internet Standard.

Wyniki rankingu Wprost i Money.pl znajdują się na stronie: http://ranking.money.pl/2009
]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2