Cyfrowe.pl nagrodzone

Sklep Cyfrowe.pl zajął drugie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii "AGD, RTV i FOTO". Gratulujemy!
Sklep internetowy Cyfrowe.pl zajął drugie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii "AGD, RTV i FOTO". Przedstawiciele sklepu podkreślają, że pierwsze miejsce zajął sklep euro.com.pl (czyli ogólno-elektroniczny/RTV/AGD), więc Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.


Poniżej prezentujemy informację prasową sklepu Cyfrowe.pl:

Cyfrowe.pl najlepszym sklepem foto-video w rankingu Wprost i Money.pl

Sklep Cyfrowe.pl zajął II miejsce w kategorii "AGD, RTV i FOTO" w corocznym rankingu sklepów internetowych tygodnika Wprost i portalu Money.pl. I m. w tej kategorii zajął Euro.com.pl. Biorąc pod uwagę, że jest to sklep przede wszystkim RTV-AGD, Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.

Kryteria wyboru sklepów do rankingu polegały na wstępnej weryfikacji odwiedzalności strony sklepu wg Megapanelu PBI/Gemius, a następnie poddaniu ocenie 15 najpopularniejszych sklepów w danej kategorii przez redaktorów Wprost i Money.pl. Ocena następowała na podstawie 60 kryteriów m.in.: liczby produktów w sklepie, jakości obsługi (np. czas reakcji na e-mail), procedury zamawiania i dostawy towarów, przejrzystości strony sklepu, posiadania programów lojalnościowych i partnerskich itp.

"Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o wynikach rankingu - mówi Jarosław Banacki, Prezes Zarządu Cyfrowe.pl sp. z o.o. Mimo, że jesteśmy sklepem specjalistycznym, udało nam się wyprzedzić duże, silniejsze kapitałowo firmy takie jak neo24.pl, agito.pl czy medialider.pl. Pokazuje to, że nasza strategia działania polegająca na wysokiej jakości obsługi, fachowym doradztwie i dbaniu o satysfakcję i zaufanie klientów sprawdziła się i jest doceniana nie tylko przez klientów, ale również przez ekspertów i środowiska opiniotwórcze".

To już drugie w ostatnim miesiącu wyróżnienie dla Cyfrowe.pl. We wrześniu sklep uzyskał I m. wśród sklepów foto-video, w rankingu największych pod względem obrotów sklepów internetowych magazynu Internet Standard.

Wyniki rankingu Wprost i Money.pl znajdują się na stronie: http://ranking.money.pl/2009
]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0