Cyfrowe.pl nagrodzone

Sklep Cyfrowe.pl zajął drugie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii "AGD, RTV i FOTO". Gratulujemy!
Sklep internetowy Cyfrowe.pl zajął drugie miejsce w rankingu Wprost i Money.pl w kategorii "AGD, RTV i FOTO". Przedstawiciele sklepu podkreślają, że pierwsze miejsce zajął sklep euro.com.pl (czyli ogólno-elektroniczny/RTV/AGD), więc Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.


Poniżej prezentujemy informację prasową sklepu Cyfrowe.pl:

Cyfrowe.pl najlepszym sklepem foto-video w rankingu Wprost i Money.pl

Sklep Cyfrowe.pl zajął II miejsce w kategorii "AGD, RTV i FOTO" w corocznym rankingu sklepów internetowych tygodnika Wprost i portalu Money.pl. I m. w tej kategorii zajął Euro.com.pl. Biorąc pod uwagę, że jest to sklep przede wszystkim RTV-AGD, Cyfrowe.pl jest najlepszym w rankingu sklepem stricte foto-video.

Kryteria wyboru sklepów do rankingu polegały na wstępnej weryfikacji odwiedzalności strony sklepu wg Megapanelu PBI/Gemius, a następnie poddaniu ocenie 15 najpopularniejszych sklepów w danej kategorii przez redaktorów Wprost i Money.pl. Ocena następowała na podstawie 60 kryteriów m.in.: liczby produktów w sklepie, jakości obsługi (np. czas reakcji na e-mail), procedury zamawiania i dostawy towarów, przejrzystości strony sklepu, posiadania programów lojalnościowych i partnerskich itp.

"Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o wynikach rankingu - mówi Jarosław Banacki, Prezes Zarządu Cyfrowe.pl sp. z o.o. Mimo, że jesteśmy sklepem specjalistycznym, udało nam się wyprzedzić duże, silniejsze kapitałowo firmy takie jak neo24.pl, agito.pl czy medialider.pl. Pokazuje to, że nasza strategia działania polegająca na wysokiej jakości obsługi, fachowym doradztwie i dbaniu o satysfakcję i zaufanie klientów sprawdziła się i jest doceniana nie tylko przez klientów, ale również przez ekspertów i środowiska opiniotwórcze".

To już drugie w ostatnim miesiącu wyróżnienie dla Cyfrowe.pl. We wrześniu sklep uzyskał I m. wśród sklepów foto-video, w rankingu największych pod względem obrotów sklepów internetowych magazynu Internet Standard.

Wyniki rankingu Wprost i Money.pl znajdują się na stronie: http://ranking.money.pl/2009
]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1