Sigma 50 mm f/1,4 DG HSM z linii Art - cena i dostępność

Poznaliśmy cenę i termin dostępności wzbudzającego duże zainetersowanie obiektywu Sigma 50 mm f/1,4 DG HSM z linii Art.

Poznaliśmy cenę i termin dostępności wzbudzającego duże zainetersowanie obiektywu Sigma 50 mm f/1,4 DG HSM z linii Art. Obiektyw będzie kosztował 3490 złotych (sugerowana cena detaliczna) - to sporo mniej od konkurencyjnych konstrukcji takich jak Zeiss Otus (około 15000 złotych) czy Nikkor 58 mm f/1,4 (około 7000 złotych). Wersje z mocowaniem Canon i Nikon trafią do sklepów na początku czerwca, natomiast termin dostępności nowych 50-tek z mocowaniem Sony i Pentax nie został jeszcze określony.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12