Wakacje z Nikonem - Jestem na wakacjach

Firma Nikon rozpoczęła letnią akcję promocyjną "Jestem na wakacjach". Na turystów odpoczywających nad Bałtykiem czekają m.in. testy aparatów Nikon 1, lustrzanek z serii D, aparatów kompaktowych COOLPIX, w tym wytrzymałego modelu COOLPIX AW110 i najnowszych lornetek z serii Aculon, a także strefy aktywnego wypoczynku oraz konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami.
Akcja "Jestem na wakacjach" będzię w następujących miejscach
  • Gdańsk Brzeźno (6-9.07)
  • Gdańsk Jelitkowo (11-14.07)
  • Kołobrzeg (16-19.07 i 26-28.07)
  • Łeba (21-24.07)
  • Ustka (30.07-3.08)
  • Świnoujście (5-8.08)
  • Ustka (10-11.08)W strefie Nikona przygotowane zostały atrakcje i niespodzianki dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku oraz fotografii. Odwiedzający będą mieli możliwość przetestować sprzęt firmy Nikon, m.in. aparaty i obiektywy serii Nikon 1, aparat kompaktowy Coolpix AW110 umożliwiający fotografowanie w ekstremalnych warunkach, np. pod wodą oraz wyposażony w system operacyjny Android model Coolpix S800c, a także wybrane modele lustrzanek z serii D i lornetek Aculon.


Przy okazji testów goście Nikona będą mogli samodzielnie wykonać pamiątkowe zdjęcia i wydrukować je na miejscu. W strefie aktywnego wypoczynku na wszystkich chętnych, bez względu na wiek, czeka nauka skimboardingu oraz boiska do siatkówki plażowej. Ponadto, dla rodziców przygotowana została strefa relaksu z leżakami, a dla najmłodszych plac zabaw.


Dla odwiedzających Nikon przygotował dodatkowo konkurs fotograficzny. Aby móc wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, m.in. aparat COOLPIX AW110, wystarczy wykonać na miejscu pamiątkowe zdjęcie, np. utrzymane w klimacie wakacyjnych wspomnień, odebrać kartę z indywidualnym kodem rejestracyjnym i zalogować się na stronie nikonjestemnawakacjach.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8