Sigma SD1 i SD1 Merrill - aktualizacja firmware

Firmware w wersji 1.07 dla SD1 i 1.02 dla SD1 Merrill skraca czas potrzebny na uruchomienie aparatu, poprawia pracę z lampą błyskową i likwiduje kilka innych błędów.

Sigma SD1 i SD1 Merrill to bliźniacze konstrukcje. Wprowadzone aktualizacje różnią się numerem i są dedykowane do konkretnych modeli, ale poprawiają te same rzeczy:
  • Skrócono czas potrzebny na uruchomienie aparatu
  • Lampa błyskowa może być używana w trybie manualnym w czasie, gdy aparat ma podniesione lustro
  • Zlikwidowano nieostrości pojawiające się na wyświetlaczu przy uruchomieniu
  • Zwiększono stabilność pracy

Firmware przeznaczony do wersji SD1 można znaleźć tutaj, a dla SD1 Merrill pod tym linkiem.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18