Sigma SD1 i SD1 Merrill - aktualizacja firmware

Firmware w wersji 1.07 dla SD1 i 1.02 dla SD1 Merrill skraca czas potrzebny na uruchomienie aparatu, poprawia pracę z lampą błyskową i likwiduje kilka innych błędów.

Sigma SD1 i SD1 Merrill to bliźniacze konstrukcje. Wprowadzone aktualizacje różnią się numerem i są dedykowane do konkretnych modeli, ale poprawiają te same rzeczy:
  • Skrócono czas potrzebny na uruchomienie aparatu
  • Lampa błyskowa może być używana w trybie manualnym w czasie, gdy aparat ma podniesione lustro
  • Zlikwidowano nieostrości pojawiające się na wyświetlaczu przy uruchomieniu
  • Zwiększono stabilność pracy

Firmware przeznaczony do wersji SD1 można znaleźć tutaj, a dla SD1 Merrill pod tym linkiem.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0