Sigma SD1 i SD1 Merrill - aktualizacja firmware

Firmware w wersji 1.07 dla SD1 i 1.02 dla SD1 Merrill skraca czas potrzebny na uruchomienie aparatu, poprawia pracę z lampą błyskową i likwiduje kilka innych błędów.

Sigma SD1 i SD1 Merrill to bliźniacze konstrukcje. Wprowadzone aktualizacje różnią się numerem i są dedykowane do konkretnych modeli, ale poprawiają te same rzeczy:
  • Skrócono czas potrzebny na uruchomienie aparatu
  • Lampa błyskowa może być używana w trybie manualnym w czasie, gdy aparat ma podniesione lustro
  • Zlikwidowano nieostrości pojawiające się na wyświetlaczu przy uruchomieniu
  • Zwiększono stabilność pracy

Firmware przeznaczony do wersji SD1 można znaleźć tutaj, a dla SD1 Merrill pod tym linkiem.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13