Nowy Redaktor Naczelny fotopolis.pl

Z początkiem czerwca stanowisko Redaktora Naczelnego fotopolis.pl objął Marcin Falana, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego i szef działu testów. Michał Grzegorczyk, który pełnił funkcję naczelnego będzie teraz zarządzał redakcją nowo powstałego serwisu RecPlay.pl poświęconego wideo i telewizorom.
Od 1 czerwca 2012 roku fotopolis.pl ma nowego Redaktora Naczelnego. Został nim Marcin Falana, który dotychczas pełnił funkcje zastępcy redaktora naczelnego i szefa działu testów. Marcin pracuje w fotopolis.pl już prawie 4 lata i od początku zajmował się testami sprzętu. Poza pracą w fotopolis.pl Marcin Falana jest także czynnym fotografem mody oraz członkiem grupy fotograficznej Warsaw Light Crew. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.Dotychczasowy naczelny, Michał Grzegorczyk, pozostał w wydawnictwie Sun House Media i objął funkcję redaktora naczelnego nowego magazynu internetowego RecPlay.pl. Jest to siostrzany serwis fotopolis.pl poświęcony kamerom, telewizorom i kinu domowemu. Zadaniem Michała będzie nadzór nad redakcją i rozwój RecPlay.pl przy wykorzystaniu swojego wieloletniego doświadczenia w fotopolis.pl. Dziękujemy Michałowi za jego dotychczasową pracę, gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces nowego tytułu!
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4