Nowy Redaktor Naczelny fotopolis.pl

Z początkiem czerwca stanowisko Redaktora Naczelnego fotopolis.pl objął Marcin Falana, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego i szef działu testów. Michał Grzegorczyk, który pełnił funkcję naczelnego będzie teraz zarządzał redakcją nowo powstałego serwisu RecPlay.pl poświęconego wideo i telewizorom.
Od 1 czerwca 2012 roku fotopolis.pl ma nowego Redaktora Naczelnego. Został nim Marcin Falana, który dotychczas pełnił funkcje zastępcy redaktora naczelnego i szefa działu testów. Marcin pracuje w fotopolis.pl już prawie 4 lata i od początku zajmował się testami sprzętu. Poza pracą w fotopolis.pl Marcin Falana jest także czynnym fotografem mody oraz członkiem grupy fotograficznej Warsaw Light Crew. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.Dotychczasowy naczelny, Michał Grzegorczyk, pozostał w wydawnictwie Sun House Media i objął funkcję redaktora naczelnego nowego magazynu internetowego RecPlay.pl. Jest to siostrzany serwis fotopolis.pl poświęcony kamerom, telewizorom i kinu domowemu. Zadaniem Michała będzie nadzór nad redakcją i rozwój RecPlay.pl przy wykorzystaniu swojego wieloletniego doświadczenia w fotopolis.pl. Dziękujemy Michałowi za jego dotychczasową pracę, gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces nowego tytułu!
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0