Nowy Redaktor Naczelny fotopolis.pl

Z początkiem czerwca stanowisko Redaktora Naczelnego fotopolis.pl objął Marcin Falana, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego i szef działu testów. Michał Grzegorczyk, który pełnił funkcję naczelnego będzie teraz zarządzał redakcją nowo powstałego serwisu RecPlay.pl poświęconego wideo i telewizorom.
Od 1 czerwca 2012 roku fotopolis.pl ma nowego Redaktora Naczelnego. Został nim Marcin Falana, który dotychczas pełnił funkcje zastępcy redaktora naczelnego i szefa działu testów. Marcin pracuje w fotopolis.pl już prawie 4 lata i od początku zajmował się testami sprzętu. Poza pracą w fotopolis.pl Marcin Falana jest także czynnym fotografem mody oraz członkiem grupy fotograficznej Warsaw Light Crew. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.Dotychczasowy naczelny, Michał Grzegorczyk, pozostał w wydawnictwie Sun House Media i objął funkcję redaktora naczelnego nowego magazynu internetowego RecPlay.pl. Jest to siostrzany serwis fotopolis.pl poświęcony kamerom, telewizorom i kinu domowemu. Zadaniem Michała będzie nadzór nad redakcją i rozwój RecPlay.pl przy wykorzystaniu swojego wieloletniego doświadczenia w fotopolis.pl. Dziękujemy Michałowi za jego dotychczasową pracę, gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces nowego tytułu!
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!