Nowy Redaktor Naczelny fotopolis.pl

Z początkiem czerwca stanowisko Redaktora Naczelnego fotopolis.pl objął Marcin Falana, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego i szef działu testów. Michał Grzegorczyk, który pełnił funkcję naczelnego będzie teraz zarządzał redakcją nowo powstałego serwisu RecPlay.pl poświęconego wideo i telewizorom.
Od 1 czerwca 2012 roku fotopolis.pl ma nowego Redaktora Naczelnego. Został nim Marcin Falana, który dotychczas pełnił funkcje zastępcy redaktora naczelnego i szefa działu testów. Marcin pracuje w fotopolis.pl już prawie 4 lata i od początku zajmował się testami sprzętu. Poza pracą w fotopolis.pl Marcin Falana jest także czynnym fotografem mody oraz członkiem grupy fotograficznej Warsaw Light Crew. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.Dotychczasowy naczelny, Michał Grzegorczyk, pozostał w wydawnictwie Sun House Media i objął funkcję redaktora naczelnego nowego magazynu internetowego RecPlay.pl. Jest to siostrzany serwis fotopolis.pl poświęcony kamerom, telewizorom i kinu domowemu. Zadaniem Michała będzie nadzór nad redakcją i rozwój RecPlay.pl przy wykorzystaniu swojego wieloletniego doświadczenia w fotopolis.pl. Dziękujemy Michałowi za jego dotychczasową pracę, gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces nowego tytułu!
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18