Praca dla dziennikarza w fotopolis.pl

Sun House Media, wydawca fotopolis.pl, szuka dziennikarza zajmującego się aparatami cyfrowymi i powiązanymi tematami. Jeżeli więc doskonale radzisz sobie ze słowem pisanym oraz dysponujesz odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, mamy pracę dla Ciebie.

Firma Sun House Media - wydawca fotopolis.pl, najlepszego polskiego serwisu o fotografii szuka odpowiedniego kandydata na stanowisko:

REDAKTOR DZIAŁU NEWSÓW
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie, opracowywanie i publikację treści poświęconych nowościom w branży fotograficznej.

wymagania:
 • doświadczenie w pisaniu tekstów i sprawność w posługiwaniu się słowem pisanym
 • bardzo dobra wiedza o fotografii, aparatach cyfrowych, akcesoriach i branży fotograficznej
 • systematyczność, dokładność i szybkość
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • dyspozycyjność (pełen wymiar godzin) i komunikatywność
 • wykształcenie wyższe lub średnie z perspektywą zdobycia wyższego (student)
oferujemy:
 • prestiżową pracę w zespole najlepszego polskiego serwisu poświęconego fotografii
 • stałe miesięczne wynagrodzenie
 • możliwość uczestniczenia w najważniejszych światowych i krajowych wydarzeniach branżowych
 • nienormowany czas pracy
 • możliwość osobistego rozwoju
Miejscem pracy jest redakcja znajdująca się w Warszawie. Chętnych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz próbki tekstów własnego autorstwa na adres: praca@sunhousemedia.pl w terminie do 15 czerwca 2012 roku.

Najlepszych kandydatów zaprosimy na na rozmowy kwalifikacyjne. Jeżeli nie odpowiemy na zgłoszenie w ciągu 7 dni, to znaczy, że nie spełniało naszych wymagań.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0