Praca dla dziennikarza w fotopolis.pl

Sun House Media, wydawca fotopolis.pl, szuka dziennikarza zajmującego się aparatami cyfrowymi i powiązanymi tematami. Jeżeli więc doskonale radzisz sobie ze słowem pisanym oraz dysponujesz odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, mamy pracę dla Ciebie.

Firma Sun House Media - wydawca fotopolis.pl, najlepszego polskiego serwisu o fotografii szuka odpowiedniego kandydata na stanowisko:

REDAKTOR DZIAŁU NEWSÓW
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie, opracowywanie i publikację treści poświęconych nowościom w branży fotograficznej.

wymagania:
 • doświadczenie w pisaniu tekstów i sprawność w posługiwaniu się słowem pisanym
 • bardzo dobra wiedza o fotografii, aparatach cyfrowych, akcesoriach i branży fotograficznej
 • systematyczność, dokładność i szybkość
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • dyspozycyjność (pełen wymiar godzin) i komunikatywność
 • wykształcenie wyższe lub średnie z perspektywą zdobycia wyższego (student)
oferujemy:
 • prestiżową pracę w zespole najlepszego polskiego serwisu poświęconego fotografii
 • stałe miesięczne wynagrodzenie
 • możliwość uczestniczenia w najważniejszych światowych i krajowych wydarzeniach branżowych
 • nienormowany czas pracy
 • możliwość osobistego rozwoju
Miejscem pracy jest redakcja znajdująca się w Warszawie. Chętnych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz próbki tekstów własnego autorstwa na adres: praca@sunhousemedia.pl w terminie do 15 czerwca 2012 roku.

Najlepszych kandydatów zaprosimy na na rozmowy kwalifikacyjne. Jeżeli nie odpowiemy na zgłoszenie w ciągu 7 dni, to znaczy, że nie spełniało naszych wymagań.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0