Praca dla dziennikarza w fotopolis.pl

Sun House Media, wydawca fotopolis.pl, szuka dziennikarza zajmującego się aparatami cyfrowymi i powiązanymi tematami. Jeżeli więc doskonale radzisz sobie ze słowem pisanym oraz dysponujesz odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, mamy pracę dla Ciebie.

Firma Sun House Media - wydawca fotopolis.pl, najlepszego polskiego serwisu o fotografii szuka odpowiedniego kandydata na stanowisko:

REDAKTOR DZIAŁU NEWSÓW
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie, opracowywanie i publikację treści poświęconych nowościom w branży fotograficznej.

wymagania:
 • doświadczenie w pisaniu tekstów i sprawność w posługiwaniu się słowem pisanym
 • bardzo dobra wiedza o fotografii, aparatach cyfrowych, akcesoriach i branży fotograficznej
 • systematyczność, dokładność i szybkość
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • dyspozycyjność (pełen wymiar godzin) i komunikatywność
 • wykształcenie wyższe lub średnie z perspektywą zdobycia wyższego (student)
oferujemy:
 • prestiżową pracę w zespole najlepszego polskiego serwisu poświęconego fotografii
 • stałe miesięczne wynagrodzenie
 • możliwość uczestniczenia w najważniejszych światowych i krajowych wydarzeniach branżowych
 • nienormowany czas pracy
 • możliwość osobistego rozwoju
Miejscem pracy jest redakcja znajdująca się w Warszawie. Chętnych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz próbki tekstów własnego autorstwa na adres: praca@sunhousemedia.pl w terminie do 15 czerwca 2012 roku.

Najlepszych kandydatów zaprosimy na na rozmowy kwalifikacyjne. Jeżeli nie odpowiemy na zgłoszenie w ciągu 7 dni, to znaczy, że nie spełniało naszych wymagań.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0