Praca dla dziennikarza w fotopolis.pl

Sun House Media, wydawca fotopolis.pl, szuka dziennikarza zajmującego się aparatami cyfrowymi i powiązanymi tematami. Jeżeli więc doskonale radzisz sobie ze słowem pisanym oraz dysponujesz odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, mamy pracę dla Ciebie.

Firma Sun House Media - wydawca fotopolis.pl, najlepszego polskiego serwisu o fotografii szuka odpowiedniego kandydata na stanowisko:

REDAKTOR DZIAŁU NEWSÓW
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie, opracowywanie i publikację treści poświęconych nowościom w branży fotograficznej.

wymagania:
 • doświadczenie w pisaniu tekstów i sprawność w posługiwaniu się słowem pisanym
 • bardzo dobra wiedza o fotografii, aparatach cyfrowych, akcesoriach i branży fotograficznej
 • systematyczność, dokładność i szybkość
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • dyspozycyjność (pełen wymiar godzin) i komunikatywność
 • wykształcenie wyższe lub średnie z perspektywą zdobycia wyższego (student)
oferujemy:
 • prestiżową pracę w zespole najlepszego polskiego serwisu poświęconego fotografii
 • stałe miesięczne wynagrodzenie
 • możliwość uczestniczenia w najważniejszych światowych i krajowych wydarzeniach branżowych
 • nienormowany czas pracy
 • możliwość osobistego rozwoju
Miejscem pracy jest redakcja znajdująca się w Warszawie. Chętnych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz próbki tekstów własnego autorstwa na adres: praca@sunhousemedia.pl w terminie do 15 czerwca 2012 roku.

Najlepszych kandydatów zaprosimy na na rozmowy kwalifikacyjne. Jeżeli nie odpowiemy na zgłoszenie w ciągu 7 dni, to znaczy, że nie spełniało naszych wymagań.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1