Zdjęcia zrobione przez samochody Google Street View

Autor: Marcin Grabowiecki

22 Listopad 2011
Artykuł na: minutę
Google Street View po raz kolejny został wykorzystany do stworzenia galerii nieruchomych obrazów. Tym razem Aaron Hobson skorzystał z nagrań zarejestrowanych przez kamery zamontowane w samochodach.

Na tegorocznym World Press Photo Michael Wolf otrzymał honorowe wyróżnienie w kategorii "Problemy współczesności" za cykl zdjęć bazujących na Google Street View.

Teraz przyszedł czas na zdjęcia wykonane przez samochody wyposażone w kamery Google Street View. Aaron Hobson pokazał, że można pośród nich znaleźć malarskie krajobrazy. Fotografie zostały zarejestrowane przez zautomatyzowane kamery, które za nic mają kategorie estetyczne.

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie pomysłodawcy całej akcji - aaronhobson.com.

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości czy warto dalej fotografować?

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły