Pentax K-7 Limited Silver

Pentax K-7 Limited Silver to limitowana do 1000 sztuk seria lustrzanek. Zmiany nie objęły jedynie wyglądu. Producent zastosował nowe, twardsze pokrycie ekranu LCD oraz inną matówkę z naniesionymi liniami ułatwiającymi komponowanie kadru.

Pentax K-7 Limited Silver zostanie wyprodukowany jedynie w tysiącu egzemplarzy. Szczególnie powinien zainteresować miłośników srebrnych stałek z serii FA Limited - będzie się z nimi znakomicie komponował. Japoński producent nie poprzestał na zmianie koloru. Pentax zastosował też odporniejszą szybkę na ekranie LCD i nową matówkę z naniesionymi liniami ułatwiającymi komponowanie kadru.

Poniżej prezentujemy przykładowy kadr z widocznymi liniami złotego podziału.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8