Pentax K-7 - firmware 1.03

Pentax przygotował nowy firmware do lustrzanki K-7. Na liście zmian znalazła się między innymi opcja korekty wad trzech obiektywów z serii "Limited".

Firmware 1.03 do lustrzanki Pentax K-7 wprowadza m. in. możliwość korygowania wad (dystorsji, aberracji chromatycznej) trzech obiektywów:
  • Pentax-FA 43mm f/1,9 Limited
  • Pentax-FA 77mm f/1,8 Limited Pentax-FA 31mm f/1,8 AL Limited
Inna zmiana wiąże się ze zwiększeniem stabilności nagrywania sekwencji wideo na niektóre karty SDHC. Więcej informacji oraz pliki znajdują się na {LNK|http://www.pentax.jp/english/support/digital/k-7_s.html;stronie internetowej Pentaksa.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1