Leica D-Lux 4 - firmware 2.2

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o nowej wersji firmware aparatu Leica D-Lux 4 do wersji 2.1. Po kilkunastu godzinach musieliśmy zaktualizować artykuł, gdyż oprogramowanie zniknęło ze strony producenta. Teraz wróciło - oznaczone numerem 2.2.

W firmware 2.2 do aparatu Leica D-Lux 4 usunięto błędy, które były przyczyną szybkiego {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=10087;wycofania firmware 2.1. Lista zmian w funkcjach aparatu pozostała bez zmian:;
dodano tryb High dynamic;
możliwość zapisywania nazwiska fotografa w metadanych zdjęcia;
dodano opcję Menu resume;
możliwość wyświetlania prześwietleń w trybie odtwarzania;
zmodyfikowano funkcję redukcji efektu czerwonych oczu;
zmieniono zawartość menu Custom set;
zmieniono graficzną reprezentację funkcji Copy w trybie odtwarzania;
dodano komunikaty błędu związane z włożeniem złej karty pamięci]Firmware numer 2.2 można już pobrać ze strony firmy Leica.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6