Nowy firmware dla profesjonalnych Canonów

Canon przygotował aktualizacje firmware dla trzech EOS-ów 5D Mark II, 1D Mark III i 1Ds Mark III oraz transmitera WFT-E2 / E2A.

Firmware 1.2.4 do Canona EOS 5D Mark II dodaje wsparcie dla transmitera WFT-E4 II i usuwa błąd związany z szumem pojawiającym się na zdjęciach zrobionionych w trybie ciągłym z czsem B. Firmware numer 1.3.0 do EOS-a 1D Mark III oraz 1.2.0 do EOS-a 1Ds Mark III dodaje wsparcie dla transmitera WFT-E2 II. Natomiast w firmware 2.2.0 do transmitera WFT-E2 II dodano wsparcie dla nowego EOS-a 1D Mark IV. Szczegóły, pliki, na {LNK|http://web.canon.jp/imaging/eosd-e.html;stronie Canona.]
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8